Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga sampiona i Liga Evrope 2012/2013

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja sta znaju Rumuni , ocekivao sam da Ajax izadje kao pobednik ali Steaua je hladnokrvno izvodila penale
    Last edited by Lord Aleksoni; 21-02-13, 23:03.

    Comment


    • Jbg, ispali smo, ali raduje dobra igra napred, medjutim odbrana je havarija, da je barem bila "samo" solidna prosli bi ovaj raspali Zenit, ali ne vredi...

      Heroj Spursa...



      Posto je previse mocan igrac u pitanju, mora i iz drugog ugla..

      sigpic

      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
      -Jürgen Klopp

      Comment


      • Originally posted by Brajkula View Post
        Тако је, прво смо ја и Мандушић бацили дил за ЛШ, а онда је Крле упао са ЛЕ и ти си се кладио са њим, свака част јер твој клуб не игра тамо, ниједан од многобројних навијача Челзија се није усудио на тако нешто, а има и оних који готиве Мусу Дембелеа, па и они су устукнули.
        Jbt ti ne znas gdje udaras bas

        Pojma ja nemam sta si ti ovdje napisao i kad si uopste nudio ove opklade,ne sjecam se niti sam vidio
        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


        #the return

        Comment


        • Originally posted by AK47 View Post
          Jbt ti ne znas gdje udaras bas

          Pojma ja nemam sta si ti ovdje napisao i kad si uopste nudio ove opklade,ne sjecam se niti sam vidio
          Ево сад ти нудим, хоћеш да се жртвујеш заједно са својим ментором

          Comment


          • Jedini dueli vredni paznje su izmedju Totenhema i Intera, kao i Njukasla i Anzija.Ovo ostalo sto bi rekao brat Brajkula-tankosava.

            Na neki nacin sam i razocaran sto je Ajaks ispao, jer bi sigurno zeleo da pogledam njihov mec sa Celzijem.


            Da sve ne bude tako crno, Njukasl je prosao dalje i imacu za koga da navijam u osmini-finala.

            Comment


            • Originally posted by Brajkula View Post
              Ево сад ти нудим, хоћеш да се жртвујеш заједно са својим ментором
              Hocu naravski
              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


              #the return

              Comment


              • Macka

                Last edited by Freshman; 22-02-13, 15:13.
                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                #the return

                Comment


                • Da je igracina jeste , ali isto tako je prljav igrac , jos rukom odmahuje prema igracu Zenita kao ono sta sam ti uradio.


                  Last edited by Rossonero; 22-02-13, 13:51.

                  Comment


                  • Чисто разоноде мало овај текст о бројевима, лево десно, плус минус, опа-ла, опа-ла

                    http://www.sportske.net/vest/vremens...lu-116516.html

                    Comment


                    • Evo i gif Suareza:


                      Strasan je igrac, ali nekad napravi glupost samo takvu...
                      sigpic

                      Comment


                      • Nije mu to trebalo, stvarno preglup potez, dobro je pa sudija nije nista video...
                        sigpic

                        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                        -Jürgen Klopp

                        Comment


                        • Bolesno .

                          Najgori poslije Pepea sto se ovakvih stvari tice .. Udaranje Parkera , sad ovo , bijedno , ne treba mu to stvarno , jer je strasan igrac ..
                          https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                          Comment


                          • Bude li neko jos jednom pokrenuo raspravu o ligama ovde obrisacu sve postove na tu temu u poslednja dva meseca, ne mrzi me, a onaj koji se time bude bavio ide na hladjenje. S oprostenjem, jebali vas i Spanci i Englezi i Italijani i Nemci i Holandjani i Portugalci.
                            Na celom svetu samo Crvena zvezda

                            Comment


                            • http://www.b92.net/sport/fudbal/vest...&nav_id=689164

                              Comment


                              • Originally posted by Dale View Post
                                Bolesno .

                                Najgori poslije Pepea sto se ovakvih stvari tice .. Udaranje Parkera , sad ovo , bijedno , ne treba mu to stvarno , jer je strasan igrac ..
                                Znao sam da je Pepe udaren u glavu i da mu ovakve stavri nisu strane al Suarez.....ma tu su oni negdje, jbg šta da se radi takva im psiha i to niko ne može promjeniti. Ali bgm kad se malo bolje pogleda oni su zlatni kakvih ima ali eto pošto se nalaze u samom vrhu svjetskog fudbala sve oči javnosti uprte su samo u njih dvojicu.

                                Comment

                                Working...
                                X