Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga sampiona i Liga Evrope 2012/2013

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma nebitno,evo ovako ako hoces,bolji utisak meni ostavio Welbeck recimo nego Matri,eto ti tako da ne duljimo dalje
    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


    #the return

    Comment


    • Роналдо аут онда, аут...

      Comment


      • Hahahahahaha koliko je padao Kovacic, ovako sam ja slomio kljucnu kost Na kraju brat dobi zuti, udari loptu rukom. I posle dve sekunde komentator kaze ,,He is only eighteen''... u fazonu ne zamerite mu klinac je.
        sigpic

        http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

        Comment


        • Vodi Lyon 1:0,Gonalons ga zabio glavom nakon prekida...

          Bolji Tottenham bio do gola,ali evo na foru sto bi rekli
          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


          #the return

          Comment


          • Guariiiiiiiiiiiiiiiiiiiiinnnnnnnnnnnnnnn

            Comment


            • Mogao je sada Moussa pas do Holtbija, mozda bi bila sansa 1 na 1 sa golmanom, sa pravom se ljuti Holtby...
              sigpic

              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
              -Jürgen Klopp

              Comment


              • Kakav dribling Alvareza i pas za Palasija...svaka cast mali <3 Doktor Rodrigo za Guarina i ovo bi i Brajkula dao Jos jednom sve pohvale za Alvareza.

                E i usput posto juce nisam ulazio (i ako niko nije napisao) evo jednog zanimljivog podatka koliko Italijani ne leze Barseloni. Mesi je na 9 utakmica protiv italijanskih klubova dao 3 gola i to sva 3 iz penala.
                sigpic

                http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                Comment


                • Originally posted by Condition23 View Post
                  Kakav dribling Alvareza i pas za Palasija...svaka cast mali <3 Doktor Rodrigo za Guarina i ovo bi i Brajkula dao Jos jednom sve pohvale za Alvareza.

                  E i usput posto juce nisam ulazio (i ako niko nije napisao) evo jednog zanimljivog podatka koliko Italijani ne leze Barseloni. Mesi je na 9 utakmica protiv italijanskih klubova dao 3 gola i to sva 3 iz penala.
                  Писао брат Брајкула, величао Италијане јуче цело вече

                  Comment


                  • Strama je idealan trener da nasledi Gvidolina u Udinezeu kad ovaj odluči da napusti Udine. Idealno za njegovu defensive-minded taktiku koja u napadu koristi samo kontre.

                    Inter ne može da dominira na Meaci protiv Sijene i Torina, a za ostale da ne pričam...
                    IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                    ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                    C'E SOLO L'INTER

                    Comment


                    • Sto li me ne cudi da si stigao da napises

                      A Fresko bi mogao da popije krose od Akana Zlatno pravilo sta god bilo: ne diraj Dembelea
                      sigpic

                      http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                      Comment


                      • Originally posted by Condition23 View Post
                        Sto li me ne cudi da si stigao da napises

                        A Fresko bi mogao da popije krose od Akana Zlatno pravilo sta god bilo: ne diraj Dembelea
                        Ovaj Holtby mi djeluje kao mladji brat Luke Modrica brate

                        A Luka i ja smo vazda u ljubavi bili <3
                        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                        #the return

                        Comment


                        • Ma gotovim i ja Moussu mnogo, ali tu je losho resenje izabrao... Fofana i Gonalons odlicno igraju...
                          sigpic

                          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                          -Jürgen Klopp

                          Comment


                          • Разлика у квалитетну Лација и Мехенгладбаха је па....па цела класа.

                            Comment


                            • Dobri ste decaci, volim kad sve ispeglate u sekundi.

                              Moussa u Real a Modric + novac u Totenhem
                              sigpic

                              http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                              Comment


                              • Lose Spursi igraju, totalno bez ideje, sa druge strane Lyon samo ceka iz kontre da pripreti, i odbrana, lopta ne moze da prodje...
                                sigpic

                                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                                -Jürgen Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X