Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga sampiona i Liga Evrope 2012/2013

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Veceras Lazio mora da pobedi
    "Nikad ne odustaj od necega sto volis"
    Legends never die. Mamba will be back!
    sigpic
    HOUSE ALL NIGHT LONG

    Comment


    • Морам да вам испричам нешто, гледам сад Рубин-Мадрид и видим игра брат Ансалди, заборавио сам на човека скроз, изузетно добар бек.

      Comment


      • Atleticu igra drugi tim,samo Falcao i Mario Suarez iz prve postave su tu,ocigledno im je kup prioritet,a ne ovo...opravdano jer su osvojili 2 trofeja u 3 sezone...
        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


        #the return

        Comment


        • Ne zamerite ako je neko vec kacio

          Comment


          • Sebastian Kehl i Riccardo Montolivo,kaze vam Akan fino
            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


            #the return

            Comment


            • Nisam gledao Porto ali morao je Konstant na levog beka, po meni Motm sinoc.
              sigpic

              Comment


              • Sabio je i ovaj u Portu gledao sam juce snimak,zlo kako je odigrao,razbio sve po svojoj strani i majstorski namjestio go...
                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                #the return

                Comment


                • Ali ovaj je pohapsio sve protiv Barse. Danija, Mesija, Pedra, posle Aleksisa kada su zamenili mesta, unistio je.
                  sigpic

                  Comment


                  • Жиголо Матри најбољи учинак од свих нападача у овим мечевима, гол и асистенција и нема га у топ11, који је ово смех.

                    Comment


                    • Ma ne kazem to u pravu si naravno i mozda prednost zbog toga sto su ovi igrali sa Barcelonom,ali ovaj je spavao u napadu protiv Malage i dominirao bas...

                      Gledajuci klasicno fudbalski bolje mi je odigrao ovaj iz Porta,ali posto su ovi igrali sa Barcelonom i ja bih mu dao prednost;)

                      Matri je vic sam od sebe sta god uradio...i Juventus je igrao protiv smijesnog Celtica
                      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                      #the return

                      Comment


                      • Inace obozavam ove taktike sa jednim stoperom i 2 beka
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by AK47 View Post
                          Gledajuci klasicno fudbalski bolje mi je odigrao ovaj iz Porta,ali posto su ovi igrali sa Barcelonom i ja bih mu dao prednost;)

                          Matri je vic sam od sebe sta god uradio...i Juventus je igrao protiv smijesnog Celtica
                          Овамо Барса јака мора Констант због тога у тим, а са друге стране Матри играо против Селтика који је победио баш ту јаку Барсу и због тога не заслужује. Асистенција и гол, ало. Жиголо брат.

                          Comment


                          • Originally posted by Brajkula View Post
                            Овамо Барса јака мора Констант због тога у тим, а са друге стране Матри играо против Селтика који је победио баш ту јаку Барсу и због тога не заслужује. Асистенција и гол, ало. Жиголо брат.
                            Nije isto cuvati Messija i igrati protiv onih kiksara iz odbrane Celtica...
                            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                            #the return

                            Comment


                            • Originally posted by Brajkula View Post
                              Овамо Барса јака мора Констант због тога у тим, а са друге стране Матри играо против Селтика који је победио баш ту јаку Барсу и због тога не заслужује. Асистенција и гол, ало. Жиголо брат.
                              Pa nmg trojica iz Juvea, nemoj zajebavat'... Ja nesto i ne gledam ove timove, ali Alex Sandro sjajan bio... On i Danilo mogu ubitacni da budu u narednim godinama...
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • Originally posted by AK47 View Post
                                Nije isto cuvati Messija i igrati protiv onih kiksara iz odbrane Celtica...
                                Мешаш сада стандарде, но небитно.

                                Originally posted by Freshman91 View Post
                                Pa nmg trojica iz Juvea, nemoj zajebavat'... Ja nesto i ne gledam ove timove, ali Alex Sandro sjajan bio... On i Danilo mogu ubitacni da budu u narednim godinama...
                                Јуве био најубедљивији у првом мечу ове рунде, што да не.

                                Кандрева чекића, наставља се домминација, поздрав за брата Ваду.

                                Comment

                                Working...
                                X