Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga sampiona i Liga Evrope 2012/2013

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Brajkula View Post
    Људи се боре за 3. место у Серији А сине мој, где је неки тим из Серије А јак...
    Samo sam te cekao
    It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

    Comment


    • 3./4. tim Kalča protiv ubedljivo prvog u Španiji. I to bez jednog od najboljih igrača ako ne i najboljeg... Sa jebenim Muntarijem u postavi. RESPEKT ogroman za AC Milan i Alegrija!

      Možda i najlošiji tim Milana u poslednjih ko zna koliko godina ali opet, nemam reči stvarno...
      IO NON RUBO IL CAMPIONATO
      ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
      C'E SOLO L'INTER

      Comment


      • Originally posted by Rossonero View Post
        Nemoj pocinjat o tome , molim te. ;)
        Ма какви, говоре дечаци на терну, овде и онако нико не капира о чему говорим. ;)

        Comment


        • Originally posted by Brajkula View Post
          Ма какви, говоре дечаци на терну, овде и онако нико не капира о чему говорим. ;)
          Gdje ce brate neko tebe da skapira,covjek si umjetnik,neshvacen
          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


          #the return

          Comment


          • Poslusajte tu atmosferu na stadionu.

            Spoiler




            Dajte im loptu nek je u kuci ponesu.
            Last edited by Rossonero; 20-02-13, 21:37.

            Comment


            • 15 godina navijam za Barselonu, od kad sam poceo da pratim fudbal, zavolio sam ovu ekipu. Svake godine sve vise sam ih volio, gledao, isao cak i na nou kamp, gledao mec sa Rubinom u Ls itd, itd.

              U zadnje vrijeme moja ljubav prema njima je manja bila, sto su oni jaci i mocniji, ja sam ih manje volio. Manje sam ih volio i zbog Busketsa koji je jedna velika nula od covjeka, ljapina pokvarena, kao i zbog Pedra, Maskerana, Alvesa koji su veoma podli i veliki foliranti.

              Nema vise Luis Enrikea, Gvardiole, Rivalda, Zubizarete, Overmarsa, Klajverta, Saviole, Djerara, Laudrupa, RONALDINJA... kad su ih svi dobijali jedno vrijeme sa Van Galom ja sam ih obozavao.

              Danas, nocas, definitivno mogu da kazem, da mi je ova postava Barselone i ova igra antipaticna, odvratna i dosadna. Gnjave, padaju, pimplaju, dosadjuju... najbolji igraci na svijetu.

              I evo, sto ne reci, dace Bog da ispadnu, volio bih vise od svega, iako sam navijac dugogodisnji (A MILAN I REAL MRZIM NAJVISE OD SVIH KLUBOVA). Navijam za Bajern i Dortmund u ovoj ligi sampiona.
              Last edited by pokerpro; 20-02-13, 21:38.

              Comment


              • Misija Lecenje kuge, prvi deo gotov uspesno.
                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                Comment


                • Kakva pobjeda maestralni Alegri kako je spremio ekipu, a tek da je Balloteli bio.
                  "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

                  "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

                  Comment


                  • Aca"Iznenadjenje pobeda Milana"

                    Comment


                    • Ovo je dokaz da je Guardiola kurac od trenera , da ko god preuzme Barcu s njom ce dominirati

                      Barcu goru ne pamtim kad sam vidio , mada sve cestitke za Milan i za Allegria , ovo je bilo fenomenalno ..

                      Razne komentare sam citao po internetu , da je Fiorentina maksimum za Riccarda Montoliva , da on ne zasluzuje i nikad nije zasluzivao poziv u reprezentaciju Italije , evo valjda je veceras dokazao kakav je to genije i koliko je potcijenjen igrac .

                      Cestitke Rosso brate , zasluzeno se raduj
                      https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                      Comment


                      • Ovo niko nije ocekivao, stvarno svaka cast Milanu.

                        U drugoj utakmici Galata na pocetku bolja bila, ali Schalke bolja ekipa i ekipa koja ima vise snage. Kolasinac tenk.

                        Comment



                        • Ццццаааарај бре, дооооминирај ! ! !

                          П.С. Нека ми не замере навијиачи Барсе, не мрзим њихове, већ само волим "своје", ништа лично вези слично ;)

                          Толико на ову тему.

                          Comment


                          • Al kladionice veceras plachu od srece...svi "favoriti" prodali...
                            I LOVE HOUSE MUSIC!!

                            Comment


                            • Mesi se nije video na ovoj utakmici,pa niko mu se ne sklanja kao sto mu se sklanjaju u spaniji

                              Comment


                              • Jeste , upravo iz razloga sto mu se sklanjaju u Spaniji je najbolji strijelac Lige sampiona vec 4 godine zaredom
                                https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                                Comment

                                Working...
                                X