Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga sampiona i Liga Evrope 2012/2013

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma jbg , mozemo ti i ja o tome raspravljati 100 godina , nikad necemo doci do tacnog odgovora , jer ni tebi , ni meni Arsenal nije najdrazi tim ..

    Po svemu sto sam cuo i citao 90 % navijaca Arsenala , ako ne i vise mrzi RVP-a nakon odlaska , a Cesca mnogo manji broj .. Nasri je tu negdje s RVP-om u rangu po mrznji , Cesc daleeeeeeko ispod
    Last edited by Dale; 19-02-13, 22:43.
    https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

    Comment


    • Originally posted by AK47 View Post
      Jeste Mandzara premocni zabio sretan go,ali niko ne spomenu kako se majstorski zagradio prije toga,primio koptu i proslijedio Robbenu cini mi se,sve je bolji Mario.Nasao se i Gomez u zicer sansi malo kasnije pa sta je uradio,nista...

      Bayern odigrao lose i dobio 3:1,prejaki su stvarno...

      Sto se tice Arsenala necu nista da pisem da ne prisjedam ljudima na muku,ali toj ekipi fali 4 ili 5 ozbiljnih igraca bez ikakve provokacije
      Hvala.

      Tacno je sve sto si rekao bez provokacije. I mi to govorimo vec 2 godine, al ne ide pa ne ide.

      Bayern je premocna ekipa jednostavno, lose su odigrali, a Arsenal je odigrao jos losije. Ja da sam menadjer sada bi ih natjerao na treningu da trce 2 sata samo gore dole. A onda bi ih natjerao sve kod psihologa da ih nauci da se upale na startu, a ne nakon 40 min...
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Originally posted by Wilshere_10 View Post
        Ispravi me ako gresim, trudim se da zaboravim tu sagu...Zar nije City nudio nesto manje para od vas?
        Ne znam za transfer stvarno, ali ako pricamo o plati tesko, bas tesko.
        sigpic

        Comment


        • Nije jurio pare,zato ima samo nesto malo vise nego duplu platu hahah,dobar je djete u njemu je vristalo man.utd.
          Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

          Comment


          • Ima tu i onaj deo price da je RvP na prvoj prijateljskoj utakmici s Kolnom prisao Wengeru i rekao da ipak hoce da ostane jer je zadovoljan pojacanjima. Wenger je rekao da je sve gotovo i da Robin ide...
            "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


            Dakle, ti si portir!

            Comment


            • Originally posted by soe View Post
              Nije jurio pare,zato ima samo nesto malo vise nego duplu platu hahah,dobar je djete u njemu je vristalo man.utd.
              Nani koji ne igra kod nas ima vecu platu od vase prve zvijezde, posle update su na istom maltene, ne poredi se to.
              sigpic

              Comment


              • Nasa prva zvijezda ima 2500 km .
                U Arsenalu najveci platu ima mislim Walcott 90k.
                Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                Comment


                • Originally posted by soe View Post
                  Nasa prva zvijezda ima 2500 km .
                  U Arsenalu najveci platu ima mislim Walcott 90k.
                  Lazes,ima Dzakmic tricu,iz prve ruke saznao

                  Ali zato masu igraca ima 50k a krampe mrtve
                  Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                  #the return

                  Comment


                  • Originally posted by Wilshere_10 View Post
                    Ima tu i onaj deo price da je RvP na prvoj prijateljskoj utakmici s Kolnom prisao Wengeru i rekao da ipak hoce da ostane jer je zadovoljan pojacanjima. Wenger je rekao da je sve gotovo i da Robin ide...
                    Ma potpuno nebitno, ja razumijem da vi mrzite lika, pa mrzio bi ga i ja, posebno sto je posle nekoliko mjeseci rekao kod kuce sam, ali da neko ima vise razumijevanja za covjeka koji je oblacio tudji dres dok je bio ziva legenda kluba, koji je toliko koketirao sa Barsom meni je to neshvatljivo potpuno opet kazem Adebajor i Nasri su bar rekli placenici smo i puca nam za Arsenal, a opet su omrazeniji od Fabregasa.
                    No iako opet kazem ne vjerujem da bi iko radio ovakve stvari sa Arsenalom kao Arsen mozda je doslo vrijeme da se rastanu, ruzno bi bilo da posle ovoliko godina popije otkaz, neka ode na kraju sezone, svaki ce ga klub na svijetu zeljeti maltene, a vjerujem i da ce Arsenalu biti dobra promjena. Jedino sto mu se moze zamjeriti je obmanjivanje navijaca sa transferima, sve ostalo je vise nego ok. I on i Arsenal su zasluzili mnogo vise trofeja, ali sa ovakvom politikom ne ide.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by soe View Post
                      Nasa prva zvijezda ima 2500 km .
                      U Arsenalu najveci platu ima mislim Walcott 90k.
                      I Nani isto toliko, ne zapinje ga, a 130 mu malo izgleda, misli da zasluzuje vise. Doci ce on kod vas mozda pa cete imati novu prvu zvijezdu
                      sigpic

                      Comment


                      • Ne znam, imas pravo s jedne strane, ali opet, ti krediti za stadion ce biti otpalceni uskoro i ocekuje se daleko vise mogucnosti na trzistu za Wengera. Ako se Dien vrati, to je druga pesma, ali je rizicno, nije samo do transfera, ocito je da se muci s taktikom a i motivacijom igraca.
                        "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                        Dakle, ti si portir!

                        Comment


                        • Nije bitna ni plata ni nista Van Persie je najveci izdajnik i nemamo se tu sta raspravljat.

                          Da Nani dodje kod nas slavili bi .
                          Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                          Comment


                          • Originally posted by soe View Post

                            Da Nani dodje kod nas slavili bi .
                            Neka hvala, imamo mi dovoljno velik problem kurcobolje vec sad.
                            "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                            Dakle, ti si portir!

                            Comment


                            • Originally posted by Wilshere_10 View Post
                              Neka hvala, imamo mi dovoljno velik problem kurcobolje vec sad.
                              On govori care za Sarajevo,to su oni
                              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                              #the return

                              Comment


                              • Mozda je i on nas sta znas .
                                Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                                Comment

                                Working...
                                X