Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga sampiona i Liga Evrope 2012/2013

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Podolski potpuno neprimetan. Mislim da treba da izadje. Ramsey jos ok i igra, mislio sam da ce biti puno gore. Nista cilj je sto manje da izgubimo(do 0-4 je prihvatljivo).
    Originally posted by maliajnstajn
    Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

    Comment


    • Tuzno je sto sam doziveo da Arsenal na svom stadionu ne juri pozitivan rezultat, nego da izgubi sa sto manjom razlikom... Ista tekma kao revans s Barcom pre 2 sezone...
      "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


      Dakle, ti si portir!

      Comment


      • Originally posted by Wilshere_10 View Post
        Tuzno je sto sam doziveo da Arsenal na svom stadionu ne juri pozitivan rezultat, nego da izgubi sa sto manjom razlikom... Ista tekma kao revans s Barcom pre 2 sezone...
        Bas sam i ja o tome razmisljao u toku utakmice. Wilshere,Ramsey i Koscielny su po meni bili najbolji u prvom poluvremenu.
        Originally posted by maliajnstajn
        Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

        Comment


        • A sto 1000 svaba nadjaca 60000 engelza u navijanju? To jest ovi ni ne navijaju nego sede,cute i drze se za glave...komedija
          sigpic

          Comment


          • Da ne zaboravim, Sagna je zreo za sut-kartu. Daj ga u neki PSG, Al-Ahly ili gde vec, i pusti Coquelina, gori ne moze biti.
            "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


            Dakle, ti si portir!

            Comment


            • Ovdje ima jos nesto sto je veoma zabrinjavajuce. Ovaj Bajern danas nije najjaci moguci.
              sigpic

              Comment


              • Katastrofalno odigrano prvo pol. , imali su srece sto nisu primili jos a najjace ej sto je Venger rekao da ce njegovi igraci
                pokazati ko su i sta znaju , ovo ce biti potop ako se nesto ne promeni u igri Arsenala

                Comment


                • Originally posted by Lillard View Post
                  A sto 1000 svaba nadjaca 60000 engelza u navijanju? To jest ovi ni ne navijaju nego sede,cute i drze se za glave...komedija
                  Ma kakvi Njemci,nema tu strasti
                  Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                  #the return

                  Comment


                  • Siguran sam da igraci Bayerna ne poznaju rec "panika" i njeno zancenje. S druge strane, mi smo joj dali novu dimenziju.
                    "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                    Dakle, ti si portir!

                    Comment


                    • Pitanje dana : Kada ce Arsenal uputiti prvi sut ka golu Nojera ?

                      Bolje da je covek sa sobom poneo krevet , smori se , stoji vec sat vremena a nista ne radi
                      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                      Comment


                      • 1 sut = 1 gol = Arsenal

                        Tracak nade... Podolski
                        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                        Comment


                        • Kako li je ovaj ludjak vidio korner

                          Bit ce puno price o ovome ..
                          https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                          Comment


                          • Kakva greska Neuer-a.
                            sigpic

                            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                            Batica Wilshere je gospodin covek...

                            All hail the Chan-Chan man!

                            Comment


                            • Neuer
                              "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                              Dakle, ti si portir!

                              Comment


                              • Ni iz cega Podolski. Evo i odgovora na Mikovo nebulozno pitanje.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X