Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga sampiona i Liga Evrope 2012/2013

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • 2-0
    Originally posted by Casiraghi
    Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
    Originally posted by Casiraghi
    Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

    https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
    Originally posted by Casiraghi
    Srecan Mane svima koji slave.

    Comment


    • Jos jedan samo da padne i da overe. 2&3+, kvota meseca sigurno.
      sigpic

      Comment


      • AUUUUUUUUUUU
        vec 0 - 2

        Comment


        • Å ta će Mandžukić da nam radi....
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • ajde arsenal jedan gol

            Comment


            • Ne znam samo sto uzimaju od leta Gvardiolu kad je Hajnkes podmazao sve, matori lisac svaka mu dala <3 Nisam upucen ali jedino opravdanje mi je ako hoce da zavrsi trenersku karijeru. 67 godina, to lagano moze jos jedno 3-4 god i da posle obrce kobaje sa dve babe.
              sigpic

              http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

              Comment


              • Sreca pa promasi sada Mandzukic inace bi potop bio u prvom poluvremenu. A smejali mi se svi kada sam rekao da je senzacija ako Arsenal prodje. Na moju zalost bio sam u pravu. Jaci su ljudi dosta..
                sigpic

                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda Å¡ampion!

                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                Batica Wilshere je gospodin covek...

                All hail the Chan-Chan man!

                Comment


                • Wengeru ubaci Gervinha kad je bal nek' je maskembal.
                  Ovo je Arsenal, a ne ono Å¡to je danas bilo na Emiratesu.

                  Comment


                  • NATO je slabiji od Bayerna trenutno...

                    Igraju ljudi tacno koliko hoce,ja ne mogu da vjerujem da je stavio Ramseya na krilo
                    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                    #the return

                    Comment


                    • Prvo, igramo kao picke. Klasicne picke, bezmudi.
                      Drugo, Remzika nije igrac velikih utakmica. Tacka. Walcott mora na krilo, Remzika na fosnu, a Giroud u igru, Dante i Van Buyten su sabili Thea, koji se nije video. Da napominjem ko jedini pokusava vise nema potrebe, dobicu ban jer spamujem. Koscielny dobar, a po bokovima duva promaja, i primamo jednostavne (citaj glupe) golove. Nema nista od prolaza, makar da se ne brukamo ovako, igramo sramotno.
                      "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                      Dakle, ti si portir!

                      Comment


                      • Tuzno, igraju se sa njima. Nadao sam se mozda ce odigrati neku ludu utakmicu, ima tu majstora ali dzaba kad je Bajern sa druge planete. Oni i Barsa, ostali su daleko, daleko...
                        sigpic

                        Comment


                        • Jaci za klasu nema tu sta puno da se prica.Nemamo ni I od igre...Bice super ako ne dozivimo katastrofu.
                          sigpic

                          Comment


                          • Ubi Bayern u svakom smislu te rijece, Arsenal ne zna gdje se nalazi. Zao mi je samo sto Mandza ovo nije pogodio na kraju za 3-0, a time bi siguran sam okoncao pricu Arsenala u ligi prvaka i prije kraja, ovako samo ostaje mala nada za Arsenal da nesto moze izvuci. Jedini igrac koji se moze pohvaliti je Wilshere, a ovo ostalo nije dobro sekunde, pocevsi od golmana, pa sve do Wallcota koji je nekoliko puta rekao da hoce da igra klasicnog napadaca, pa eto mu prilike, nije je iskoristio. Do kraja ce uci Oliver sigurno, on moze sigurno vise pokazati od Tea.
                            sigpic

                            Comment


                            • Au , ovo je sramno od igraca Arsenala ..

                              Hajde sto gube , hajde sto su katastrofa , ali sto dozvoljavaju Danteu i Buytenu da razmijene 10 passova , samo gledaju u to , to je sramotno ..

                              Ocekujem da zavrsi 1-4 , s tim da Giroud mora u igru , jer cu prije ja dobiti vazdusni duel protiv navedenog dvojca , nego Walcott
                              https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                              Comment


                              • Jbo pickaste prisupe tekmama ovog tipa. Jebote 4 klasicna veznjaka i onda traziti Walcotta dugim loptama, aha al u kurcu. Giroud umjesto Remzike, koji se nije vidio, ali je solidno defanzivno odigrao.

                                Gledam klasicni Arsenal ove sezone. Greske i golovi se primaju. Kao sto gledam da ljudi iz prvog sutra daju golove, klasicni Arsenal. Ako se ne promjeni nesto na pluvremenu bit ce potop, iako cak i da se promjeni mozda bude 2-1 u vrh glave i onda molit Boga da u revansu Martinez dobije crvenkapicu u prvih 10 min.

                                Sudija je idiot, Sagni zuti, nidje veze.. Onda nije pustio prednost kad je trebao, a pustio je kada nije. Favorizuje malo bavarce, nije dao par mekanih faulova Arsenalu, dok Bayernu je to svira.


                                Poldi, da li taj igra?
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X