Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga sampiona i Liga Evrope 2012/2013

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Maric91 View Post
    U prve tri nisam ni sumnjao, Valensiju svako od nemackih predstavnika je u prethodnih par godina isamarao, a ta Malaga ce uskoro da padne u zaborav.Imali su srece da su im glavni rivali kada su igrali sa njima bili u kanalu.Ne sumnjam da ce sledece nedelje im Porto odrzati cas fudbala.
    Mozes ti da forsiras taj tvoj Bundes koliko zelis, ja ne volim nesto ni Primeru ni njih i uvek sam za PL i Kalco zbog strasti, gomile derbija i svega sto tu ima ali Primera je trenutno daleko najozbiljnija i najvise timova ima sta da kaze. Akan je vec pricao o tome, ja ne bih da se ponavljam jer ove diskusije idu u nedogled ali i timovi objasnjavaju a igraci iz istih se sprdaju gde god otisli kasnije.
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Bokirivaldo View Post
      Slozio bi se s tobom u potpunosti Spanska liga je ove sezone smesna za Nemacku ,Nemacka je ove godine najbliza Premijer ligi po atraktivnosti,snazi,kvalitetu....
      Загулио си друже, јеси, али небитно, укуси...

      Comment


      • Originally posted by S-Nash View Post
        Mozes ti da forsiras taj tvoj Bundes koliko zelis, ja ne volim nesto ni Primeru ni njih i uvek sam za PL i Kalco zbog strasti, gomile derbija i svega sto tu ima ali Primera je trenutno daleko najozbiljnija i najvise timova ima sta da kaze. Akan je vec pricao o tome, ja ne bih da se ponavljam jer ove diskusije idu u nedogled ali i timovi objasnjavaju a igraci iz istih se sprdaju gde god otisli kasnije.
        Nigde ja nisam forisaro Bundesligu, ali reci da je bolje imati 5 timova iz Primere nego 4 iz Nemacke je drsko i prepotentno.Menhengladbah i Malaga se razlikuju po tome sto su ovi drugi imali srecu u zrebu, malo je i ovima falilo da izbore LS.Posle su oni isamarali Marsej koji je tada bio u vrhu Lige1.Prosle godine su bili najbolji, ove sezone ce podbaciti i to bas i bice tek malo ispred Nemaca.

        To sto je Atletiko sada puknuo, rekao bih da su se prezasitili ovim takmicenjem posto su u prethodne tri godine dva puta osvojili.

        Comment


        • Originally posted by S-Nash View Post
          Mozes ti da forsiras taj tvoj Bundes koliko zelis, ja ne volim nesto ni Primeru ni njih i uvek sam za PL i Kalco zbog strasti, gomile derbija i svega sto tu ima ali Primera je trenutno daleko najozbiljnija i najvise timova ima sta da kaze. Akan je vec pricao o tome, ja ne bih da se ponavljam jer ove diskusije idu u nedogled ali i timovi objasnjavaju a igraci iz istih se sprdaju gde god otisli kasnije.
          Koji timovi godinama imaju sta da kazu iz Primere ? Barsa,Real nista ne uradi ali je Real i sto je Atletiko uzeo LE prosle sad ce brzo da ispadne
          GIFSoup

          Comment


          • Originally posted by Maric91 View Post
            Nigde ja nisam forisaro Bundesligu, ali reci da je bolje imati 5 timova iz Primere nego 4 iz Nemacke je drsko i prepotentno.Menhengladbah i Malaga se razlikuju po tome sto su ovi drugi imali srecu u zrebu, malo je i ovima falilo da izbore LS.Posle su oni isamarali Marsej koji je tada bio u vrhu Lige1.Prosle godine su bili najbolji, ove sezone ce podbaciti i to bas i bice tek malo ispred Nemaca.

            To sto je Atletiko sada puknuo, rekao bih da su se prezasitili ovim takmicenjem posto su u prethodne tri godine dva puta osvojili.
            Maricu Malaga se igrala u svojoj grupi,Zenit dobro prosao sa tri komada,jel ti stvarno mislis da bi Borussija napravila isto,Pajo dragi sta ti je u ova kasna doba
            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


            #the return

            Comment


            • Garet Bale is on fire!
              Originally posted by Vladan
              SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
              :vinjaksmajli:

              Comment


              • @Maricu

                Pa Valencija je ove godine odigrala dvije utakmice sa Bayernom i nisu bili u podredjenom polozaju. Pa u drugoj utakmici bili bolji sa igracem manjem od Bayerna. Ti garantujes da bi ostali klubovi dobili Valenciju?

                Comment


                • Originally posted by Maric91 View Post
                  Nigde ja nisam forisaro Bundesligu, ali reci da je bolje imati 5 timova iz Primere nego 4 iz Nemacke je drsko i prepotentno.Menhengladbah i Malaga se razlikuju po tome sto su ovi drugi imali srecu u zrebu, malo je i ovima falilo da izbore LS.Posle su oni isamarali Marsej koji je tada bio u vrhu Lige1.Prosle godine su bili najbolji, ove sezone ce podbaciti i to bas i bice tek malo ispred Nemaca.

                  To sto je Atletiko sada puknuo, rekao bih da su se prezasitili ovim takmicenjem posto su u prethodne tri godine dva puta osvojili.
                  Ja jesam inace drzak ali ovo nije nista drsko, jednostavno smatram da su ljudi ispred svih sa svojim fudbalom i da mogu vise da pokazu.

                  Taj Menhengladbah u najbitnijem mecu nije mogao Dinamo Kijev da izbaci, LE je skroz druga prica i tom takmicenju se razlicito posvecuje paznja u zavisnosti od rasporeda domacih sampionata. Nikako nije ozbiljan parametar, bar ne preterano.
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by Bokirivaldo View Post
                    Koji timovi godinama imaju sta da kazu iz Primere ? Barsa,Real nista ne uradi ali je Real i sto je Atletiko uzeo LE prosle sad ce brzo da ispadne
                    Mislim da je Atletico odradio svoje protiv prvaka Evrope, a Bilbao je isto svoje pokazao prosle sezone. Malaga se posprdala u LS u teskoj grupi, a Real zadnje dve godine igra polufinale LS, ne znam kako je to nista?
                    sigpic

                    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                    Batica Wilshere je gospodin covek...

                    All hail the Chan-Chan man!

                    Comment


                    • Originally posted by danijelkr View Post
                      @Maricu

                      Pa Valencija je ove godine odigrala dvije utakmice sa Bayernom i nisu bili u podredjenom polozaju. Pa u drugoj utakmici bili bolji sa igracem manjem od Bayerna. Ti garantujes da bi ostali klubovi dobili Valenciju?
                      Ma pricao sam vise za prosle sezone nego za ovu.

                      Originally posted by AK47 View Post
                      Maricu Malaga se igrala u svojoj grupi,Zenit dobro prosao sa tri komada,jel ti stvarno mislis da bi Borussija napravila isto,Pajo dragi sta ti je u ova kasna doba
                      Realovac, sta se ti javljas?Znam i ja da je tebi krivo sto ga je Real izduvao za prvo mesto u grupii i da ce vas to mozda kostati eliminacije.Nemoj mi samo reci da ti mislis da je Malaga jaca od Reala po toj logici?

                      E moj Almire...

                      Comment


                      • To ne mijenja cinjenicu da im je liga sranje i da je potpuno negledljiva.
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by Maric91 View Post
                          Ma pricao sam vise za prosle sezone nego za ovu.
                          Pa ni tu nije tako uzeo bi Valenciju kao primjer, u zadnji nekoliko okrsaja u Ligi sampiona izgubili samo od Schalkea, prije toga dobili Schalke, Leverkusen .. Uzmes prosle godine u Liga Europi Atletico lagano eliminisao Hannover, Bilbao malo teze Schalkea.

                          Comment


                          • Originally posted by Maric91 View Post
                            Ma pricao sam vise za prosle sezone nego za ovu.



                            Realovac, sta se ti javljas?Znam i ja da je tebi krivo sto ga je Real izduvao za prvo mesto u grupii i da ce vas to mozda kostati eliminacije.Nemoj mi samo reci da ti mislis da je Malaga jaca od Reala po toj logici?

                            E moj Almire...



                            Pa znas li ti crni Pajkane gdje se nalazis,cuj Malaga jaca od Reala,Real igrao u prejakoj grupi,Malaga u daleko laksoj i bila prva,ne znam kakve ti to veze ima s mojom logikom,a vjerujem da ni ti ne znas:

                            Sto se tice Reala i drugog mjesta sto bi mi bilo krivo,svakako ocekujem od Reala da osvoji titulu,a ako ne mogu proci United onda i neka ispadnu jer kako tek da igraju sa jacim od njih,polufinale ili osmina finala potpuno mi je svejedno ako titula nije...

                            Svakoga i ja citiram jbt
                            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                            #the return

                            Comment


                            • Originally posted by D-Wade View Post
                              Mislim da je Atletico odradio svoje protiv prvaka Evrope, a Bilbao je isto svoje pokazao prosle sezone. Malaga se posprdala u LS u teskoj grupi, a Real zadnje dve godine igra polufinale LS, ne znam kako je to nista?
                              Dobro jesam preterao je li malo ali ne bi da neko podcenjuje Bundes ligu ono sto je sada i sto je sve jaca i jaca liga zadnjih 2-3 godine ,bice sledece jos jaca
                              posecenost na staddionima tj.gledanost,4 tima sledece godine u LS Italijani 3 .....
                              Last edited by Bokirivaldo; 14-02-13, 22:25.
                              GIFSoup

                              Comment


                              • Јувентус прошле године није играо Лигу Шампиона па ове ево већ четири меча гол није примио, гол разлика 11:0, тачка.

                                Comment

                                Working...
                                X