Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga sampiona i Liga Evrope 2012/2013

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Vladan View Post
    Meni se cini da je Seltik ubijao Juve juce od igre, ne dade im se jbg. Onakav Juve ne bi nista mogao ni Realu ni Mancesteru, ali svi znamo da ce Juve vec za dvije nedelje biti mnogo bolji.
    Добро су нас убили, само 3:0 било, да је среће да нас тако убију опет.

    Comment


    • Originally posted by Brajkula View Post
      Све је ово лепо што ви пишете, али Јуве би издоминирао против обе екипе вечерас, тачка.
      Koji si trol bre...

      Odlicna utakmica, Real naravno konkretniji i malo bolji, ali neki stvaraju pricu da su "izdominirali" sto nije bas sasvim tacno, jednostavno Fergie je postavio takvu taktiku, igrali su defanzivno i jos su imali 2-3 100% sanse, VP dve, precku i onaj volej koji je bas lose zahvatio, tako da je moglo da ode u oba pravca. Real je imao kontrolu, ali nisu mogli da probiju kroz sredinu nikako, pa je islo preko krila, ali samo par onih pravih sansi je bilo, a jedno 15 suteva iz daljine sa 20 i kusur metara, tako da ne treba pricati kako je Real ubio Utd. Dobra taktika Fergija i sjajan rezultat.

      I da dodam da penal nije bio, i da je Varane mora da dobije zuti kao i da se svira prekrsaj.
      sigpic

      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
      -Jürgen Klopp

      Comment


      • Originally posted by Brajkula View Post
        Добро су нас убили, само 3:0 било, да је среће да нас тако убију опет.
        Rezultat je jedno, igra i desavanja na terenu nesto sasvim drugo. Koliko vidim ni ostali Juventini nisu prezadovoljni igrom, daleko od toga. Ne bih ni ja bio.
        Real je bolji od nas i to mi nije problem da priznam, ali ti bas precerujes sa svojim timom i italijanskom ligom generalno.
        sigpic

        Comment


        • E, evo posle dužeg vremena da se ne složim sa Vladanom
          Seltik je izuzetno srčana ekipa i strašno su juče jurišali i borili se i niko ne može ništa da im prebaci, ali samo do 16... mogli su do sutradan da igraju, ne bi dali gol.
          Juve u pravo vreme presekao i to je to. Možda je rezultat prejak, ali Seltik stvarno nije imao šansi za nešto više.
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Originally posted by Vladan View Post
            Rezultat je jedno, igra i desavanja na terenu nesto sasvim drugo. Koliko vidim ni ostali Juventini nisu prezadovoljni igrom, daleko od toga. Ne bih ni ja bio.
            Real je bolji od nas i to mi nije problem da priznam, ali ti bas precerujes sa svojim timom i italijanskom ligom generalno.
            Juventus odigrao onoliko koliko je trebalo. Tako su igrali jer su rano dali gol, onda je Celtic morao da igra ofanzivnije, a to im nije jaca strana. Mora ono mnogo bolje, daleko je ono sinoc od zeljene igre.

            Comment


            • Moje misljenje da ih Seltik svakako nije "ubio" da li da rezultat definitivno ne prikazuje pravo stanje na terenu u jucerasnjem mecu.
              sloboda ili ništa

              Comment


              • Originally posted by Prototype View Post
                Juventus odigrao onoliko koliko je trebalo. Tako su igrali jer su rano dali gol, onda je Celtic morao da igra ofanzivnije, a to im nije jaca strana. Mora ono mnogo bolje, daleko je ono sinoc od zeljene igre.
                To je to, nije da Juve ne moze drugacije pa je morao onako da odigra, naravno da mogu sa onom mocnom sredinom i ono juce nije ni 50% onoga koliko oni mogu.
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by Vladan View Post
                  Rezultat je jedno, igra i desavanja na terenu nesto sasvim drugo. Koliko vidim ni ostali Juventini nisu prezadovoljni igrom, daleko od toga. Ne bih ni ja bio.
                  Real je bolji od nas i to mi nije problem da priznam, ali ti bas precerujes sa svojim timom i italijanskom ligom generalno.
                  Мој одговор је у виду слике

                  Comment


                  • Sledece nedelje uz Arsenal i pored malogajnstajna
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by Vladan View Post
                      Sledece nedelje uz Arsenal i pored malogajnstajna
                      Uz njega koji je navijao protiv nas...?

                      Nikako!!! Zie Bayern

                      Salim se, uvek uz PL!
                      sigpic

                      Comment


                      • Naredne nedelje ludilo na Emiratesu, bice golova, u nasoj mrezi sigurno, dace Bog makar jedan vise u mrezi Bavaraca.
                        "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                        Dakle, ti si portir!

                        Comment


                        • Bit ce ludilo svakih 10 minuta kad budem pisao
                          "Olie Girouuud "
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Ocekujem odlicnu utakmicu u revanshu na Old Trafordu.Po mom misljenju,domacinstvo u ovakvim tekmama ne znaci bas puno (mislim na navijache,i na pritisak) jer su timovi extra klasa.Navikli su na pritisak,pogotovo Real kad dodje na Kamp Nou....i znaju dobro da se izbore sa tim.Sve je moguce ovde,i bice tekma za uzivanje...;)

                            Sto se tiche Sahtjora i Dortmunda,ta pauza koju je imao Sahtjor se primecuje,i Dortmund bi trebao to da iskoristi.I jedna i druga ekipa su vise nego kvalitetne,ali mi deluje da je Dortmund blizi plasmanu.Igraju Nemci odlicno,i ako izbegnu povrede kod kljucnih igracha,mogu da ciljaju na visoko.Igraju prelep fudbal,i to su pokazali i protiv Reala,a i protiv Sitija....;)
                            I LOVE HOUSE MUSIC!!

                            Comment


                            • Ovakav Junajted nece izbaciti Real a ja ostajem pri konstataciji da Real osvaja LS
                              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                              Comment


                              • Svi su mislili da ce Real da pokida veceras Junajted pa nisu to ucinili... Sudija me je zesce nervirao veceras u nekim situacijama! Pogotovo sto na kraju nije pustio onaj korner...

                                Comment

                                Working...
                                X