Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga sampiona i Liga Evrope 2012/2013

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Valjda ce uci Canales kojeg gotivim od kada znam za njega,madjionicar u najavi samo sto ga je sjebala ona brutalna povreda

    Ever Banega kanal...
    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


    #the return

    Comment


    • Covek nije kreativni igrac, vec box-to-box sa defanzivnijim karakteristikama.

      Bio bi odlican u PL.

      A to je napravio par faulova, odmah znaci da je mesar? Ceo tim igra agresivno, vece mi je mesarstvo ono sto je Braun uradio Pirlu kada ga je zajahao.
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by KingEric7 View Post
        Covek nije kreativni igrac, vec box-to-box sa defanzivnijim karakteristikama.

        Bio bi odlican u PL.

        A to je napravio par faulova, odmah znaci da je mesar? Ceo tim igra agresivno, vece mi je mesarstvo ono sto je Braun uradio Pirlu kada ga je zajahao.
        ПЛ вапи за тим играчима који трче, скачу, ударају...прави такав везни, месар. А месар међу месарима Рој Кин на полувремену се уссуди да каже да је оно гурање Лиштајнера и Хупера пенал за Селтик, није ни фаул, ма не знам како оно да окарактеришем, а ови са друге стране убише нас у ствари.

        Comment


        • Ја не знам шта се погубио онај батица Хупер (ко се већ гурао са Лихштајнером), а и судија са њим. Лепо га гради овај, грудима, руку без. Овај се нешто ту копрца. А овај доминира са изјавом да је требао да свира пенал.
          Arise, Serbia!
          You fell asleep long ago,
          And have lain in the dark.
          Now wake up
          And rouse the Serbs!


          sigpic

          Comment


          • Roj Kin kao komentator nikada nije ni bio cenjen. To ako vec nisi znao, sada znas.

            Tebi su ocigledno svi defanzivni vezni mesari. Covek nikoga nije povredio, nije imao nikakav pogibeljan start da ga tako nazivas. Ajde ocigledno da imamo drugaciji ukus i da se sa tim zadovoljimo, da ne sirimo dalje.
            sigpic

            Comment


            • Chantome umjesto Moure u 53. ..

              Valencia je i do sad bila prilicno bezidejna , a tek ne vidim kako ce sad doci do gola
              https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

              Comment


              • Originally posted by KingEric7 View Post
                Roj Kin kao komentator nikada nije ni bio cenjen. To ako vec nisi znao, sada znas.

                Tebi su ocigledno svi defanzivni vezni mesari. Covek nikoga nije povredio, nije imao nikakav pogibeljan start da ga tako nazivas. Ajde ocigledno da imamo drugaciji ukus i da se sa tim zadovoljimo, da ne sirimo dalje.
                Брате можда си ме погрешно сконтао, може он да буде врло користан играч али да причамо о њему у контексту "какав ће играч да буде" је оно капираш...обичан играч, тркач, а разлика између њега и Тиотеа нпр. (њега сам се првог сетио, немој одмах да скачеш) је та што је овај дао гол Барси и што је доста млађи. Неће овај постати никакав вансеријски играч итд., већ само један тимски играч којег ће ето тренери користити да иде и удара играче попут Пирла.
                Ево ако ћемо да се нађемо он неће бити близу онога што је Видал данас (најбољи бокс ту бокс играч).

                Comment


                • Nisam ni mislio da ce covek biti novi Ronaldinjo ili nesto sl. Bice jako dobar igrac na svojoj poziciji i to je sve sto sam hteo da kazem. Meni je iskreno Jaja najbolji box-to-box ali to je vec stvar ukusa jer je i Vidal vrhunski.
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by KingEric7 View Post
                    Nisam ni mislio da ce covek biti novi Ronaldinjo ili nesto sl. Bice jako dobar igrac na svojoj poziciji i to je sve sto sam hteo da kazem. Meni je iskreno Jaja najbolji box-to-box ali to je vec stvar ukusa jer je i Vidal vrhunski.
                    Јаја је доста креативнији од Видала, али овај други пак агресивнији плус невероватна техника одузимања лопте.
                    Што се овог селтиковог тиче помислио сам да кад си написао "Фрешко какав ће овај играч бити" да си мислио да ће бити нешто спектакуларно, а мени човек ништа специјално искрено, солидан играчић.

                    ЕДИТ: Е пропасти моја ево Падоина
                    Last edited by Brajkula; 12-02-13, 21:14.

                    Comment


                    • To je neka interna fora izmedju mene i Fresha - Jednom smo poredili njega i Strotmana i pricali ko ima veci potencijal.

                      Jaja je u ovoj sezoni u teskom kanalu ali recimo prosle sezone je bio pravi tenk, kompletniji od Vidala, visi, bolja tehnika, jaci, ma bas pravi tenk. Akan kaze da je Dembele tenk, on je nista u poredjenju sa Jajom.

                      Mada mozda najbolji box-to-box koga sam gledao je verovatno Esijen iz najboljih dana.

                      Odosmo u daleki off. Da te ne dekocentrisem od tekme
                      sigpic

                      Comment


                      • Moussa ih sve nosi u zubima...

                        Ponisten gol PSZ, ne znam da l' je ispravna odluka, a na drugoj strani Valencija trazi penal, koji posle ponovljenog snimka, ocigledno nije postojao. Prosetace se PSZ, ko god im bude bio rival u drugoj rundi, lepo ce se provesti, ali ajde da ne pricam jos nista, ima i mec u Parizu, a i nekih 20 minuta na Mestalli...

                        Ispravka KE7, poredili smo ga sa mocnim Capoueom...
                        Last edited by Freshman; 12-02-13, 21:19.
                        sigpic

                        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                        -Jürgen Klopp

                        Comment


                        • Ето за Есијена се слажемо

                          ЕДИТ: Нзм како неки ПЛ није узео овог Келвина Вислона, добар штопер, јак, брз, скочан, прави за ПЛ.
                          Last edited by Brajkula; 12-02-13, 21:19.

                          Comment


                          • Клаудио Маркизио је БОГ!!!!!

                            Comment


                            • Ћале бре, ћале!

                              П.С. Хвала Богу па је овај голман богаљ тешки.
                              Arise, Serbia!
                              You fell asleep long ago,
                              And have lain in the dark.
                              Now wake up
                              And rouse the Serbs!


                              sigpic

                              Comment


                              • Evo jos jedan dobar BTB igrac, Klaudijo Markizio. Smekerski.

                                edit. Tacno Fresko, sa Kapueom. Zaboravih skroz.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X