Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga sampiona i Liga Evrope 2012/2013

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Компанија "Адидас" представила је данас лопту "Финале Вембли" којом ће се играти завршница и финале овогодишње Лиге шампиона. Лопта ће се користи од 12. фебруара када почиње осмина финала Лиге шампиона, а дизајнирана је тако да слави финала елитног клупског фудбала у протеклих 50 година.

    Comment


    • http://www.b92.net/sport/fudbal/vest...&nav_id=683574

      Jedan je Dinamo-Lyon, u to sam ubedjen, ali ovaj u Engleskoj me buni...
      "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


      Dakle, ti si portir!

      Comment


      • sportingintelligence ‏@sportingintel
        Unnamed Champions League match in England in last 3-4 years among those fixed in Europe-wide 380-game scam, according to Europol.
        Jack Widnell ‏@jackwidnell
        A Champions League match in England in the last 3 years was fixed. Well, at least we can rule Liverpool out…


        I ja se pitam koji je to tim, ovo moze uzburkati javnost, u igri su Arsenal, dva Manchestera, Celsi i Spursi...
        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • Надрогирао се Снуп брат
          http://sportal.rs/news.php?news=92907


          Spoiler


          И за прскаја брата
          Spoiler


          Снеки љубав, срце, срце <3

          Comment


          • Under suspicion: Liverpool match against Debrecen 'targeted by fixers'
            Champions League game with Debrecen in 2009 alleged to be one of 700 which concern Euro investigation
            Liverpool today said they have had no contact from Europol or any other body in connection with match-fixing allegations surrounding their 2009 Champions League match against Debrecen.
            A ja bas mislio da nismo mi u pitanju...
            sigpic

            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
            -Jürgen Klopp

            Comment


            • Никад да Енглези учествују у намештањима, то је нека грешка, само Италијани намештају, сви остали су поштени.

              Comment


              • Originally posted by Freshman91 View Post
                A ja bas mislio da nismo mi u pitanju...
                Ne znamo mi ni da namestimo, trebalo da dodje 3+ a bilo samo 1:0 jedva. Mukice
                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                Comment


                • Originally posted by NebojsaNS View Post
                  Ne znamo mi ni da namestimo, trebalo da dodje 3+ a bilo samo 1:0 jedva. Mukice
                  Па кад не да брат Црногорац на голу

                  Comment


                  • Originally posted by Brajkula View Post
                    Па кад не да брат Црногорац на голу
                    Nije on ni skontao sta treba da radi, kad su mu rekli vec bilo kasno, a ovi nasi nesposobni. Singapur neverue.
                    Na celom svetu samo Crvena zvezda

                    Comment


                    • Koliko sam ja skontao celu pricu nema Liverpul nista sa tim, vec se neko obratio golmanu Debrecina da primi odredjen broj komada.

                      Ako je sve ovo tacno naravno, bez razloga Brajki napadas Engleze za namestanje. Jel su oni krivi sto su se neki Azijati istripovali?
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by KingEric7 View Post
                        Koliko sam ja skontao celu pricu nema Liverpul nista sa tim, vec se neko obratio golmanu Debrecina da primi odredjen broj komada.

                        Ako je sve ovo tacno naravno, bez razloga Brajki napadas Engleze za namestanje. Jel su oni krivi sto su se neki Azijati istripovali?
                        Тролујем, а то и ти несвесно радиш са тврдњом о енглеском поштењу, на основу истог ето нпр. твој клуб је прошле године остао без 20 трофеја ПЛ, сети се само последњег кола и меча у коме је учествовао Сити, мсм глупа тема генерално...

                        Comment


                        • Nebitno, znam ja sta oces ti da kazes.

                          Ja se vodim one "nevin dok se ne dokaze suprotno", daleko od toga da ja mislim da su svi posteni pa cak i moj klub, ali cini mi se da ti bas prosipas hejt i samo cekas da neko zlo nadje klubove iz PL.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by Brajkula View Post
                            Тролујем, а то и ти несвесно радиш са тврдњом о енглеском поштењу, на основу истог ето нпр. твој клуб је прошле године остао без 20 трофеја ПЛ, сети се само последњег кола и меча у коме је учествовао Сити, мсм глупа тема генерално...
                            Ne znam jesi li ikada citao ili razmisljao o namjestanju utakmica i kako se to radi.Ja sam citao neke clanke jednog novinara iz Engleske kome su kockari iz Azije koji to sve vode dozvolili da im pridje i ispricali su mu kako se sve to radi.Ne namjesta se utakmica onako kako je City osvojio PL jer je ustvari najveca umjetnost namjestiti nesto da ti ne vidis to kao gledalac,tako da su ono htjeli namjestiti sigurno ne bi onako odradili nego daleko manje providno...

                            Namjestena utakmica o kojoj sam ja masu stvari procitao je Italija-Gana na Mundijalu 2006. jer je covjek sve do detalja ispricao
                            Last edited by AK47; 05-02-13, 14:40.
                            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                            #the return

                            Comment


                            • Originally posted by KingEric7 View Post
                              Nebitno, znam ja sta oces ti da kazes.

                              Ja se vodim one "nevin dok se ne dokaze suprotno", daleko od toga da ja mislim da su svi posteni pa cak i moj klub, ali cini mi se da ti bas prosipas hejt i samo cekas da neko zlo nadje klubove iz PL.
                              Ма нек се сви клубови погасе, смао нека постоји Нотингем Форест !!!
                              Истриповао си, само ме нервира прича о поштењу остатка света, а непоштењу Италијана, ништа више, немам ни против једног клуба у Енглеској генерално ништа, већ само хејтујем причу о "морално настројеним Енглезима", просто ко пасуљ.

                              Comment


                              • OK, moja greska
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X