Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga sampiona i Liga Evrope 2012/2013

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sudije ce i dalje imati prostora da grijese,ne sekiraj se HOSCOR Brajkula

    Comment


    • Samo da napisem da bi me bilo sramota i da su priznali gol bez obzira da li je bio ili nije Dajem glavu da bi klinac kojeg sam danas gledao ispred zgrade kako sutira dao gol u drugi ugao. Ono jednostavno ne smes onako da odradis. Bukvalno mi je ono od sinoc tezi promasaj od praznog gola. Ipak je ovo pretesko... stoper ti stoji na liniji
      sigpic

      http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

      Comment


      • Da je vise ovakvih sudija, ne bi ni bila potrebna gol tehnologija...



        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • Originally posted by danijelkr View Post
          Sudije na ovoj utakmici su bile iz Bosne i Hercegovine, na celu sa Aleckovicem. Aleckovic je u BiH rijetki koji nije obiljezen kao sudija nekog kluba, jer ganja ove FIFA i UEFA takmicenja. Kad sam bio kadet sudijom mi je jednu tekmu nije dao da mu se prigovori odmah je vadio zuti karton.


          Sto se gol tehnologije tice to ce biti dobro za manje ekipe jer kad sudija donosi odluku u sumnjivoj situaciji uvijek ce prije donijeti odluku u tom trenutku vecem klubu. Rijetki su slucaji kad je veca ekipa ostecenja u takvim situacijama, kao sto je bilo u ovom slucaju.
          Njihov drugi angažman u sklopu UEFA takmičenja i odmah kardinalna greška. Mada ovo je bilo jako teško uočiti i vjerujem da bi veliki broj onih iskusnih evropskih sudija pogriješio u ovoj situaciji. Čujem da su se Italijani žalili i za neki nedosuđeni penal za njih. Sva sreća pa utakmica nije imala veći rezultatski značaj da je npr. odlučivala za prolazak dalje onda bi bili na pravom udaru. Od sjajno odsvirane prve utakmice (PSV-AIK), do prosječnog suđenja na ovoj drugoj. Teško da će dobiti ponovo angažman, iako je meni njegovo suđenje dosta dobro, prije svega što u ovakvoj Premijer ligi BiH ne vuče ni na čiju stranu.
          sigpic
          Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
          don't support us when we win."

          Comment


          • Слушајте овако, одох ја у кафану, а ви колико за викенд у дербију Манчестера има да видите како судије греше, па кад крене по медијима и ми овде на форуму да пљампамо, па то ти је просто слађе од меда
            А ви уводите технологије, како хоћете...ја мислим да од тога нема ништа, бар не до 2020, па нико није луд из више разлога ;)

            Comment


            • "Sve je riješeno. Razgovarao sam s trenerom i sa upravom i transparentni smo jedni prema drugima. Nikad nisam bio zamijenjen tri puta zaredom, ali sada je sve jasnije. Usredotočen sam na cilj osvajanja ruskog prvenstva sa Zenitom", rekao je Hulk.
              Evo rijesili sa Hulkicom u Zenitu,da nam se Fresko ne sekira
              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


              #the return

              Comment


              • Originally posted by AK47 View Post
                Evo rijesili sa Hulkicom u Zenitu,da nam se Fresko ne sekira
                Ma bezi bre, zivce mi pokida...

                Ali kao sto sam i napomenuo, problem je upravo bilo to, prekipelo mu jbg, ali, izvinio se kao sto i treba da uradi sa njegove strane...
                sigpic

                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                -Jürgen Klopp

                Comment


                • Ala se proserava ovaj Krujf...

                  Cruyff has plenty of other things to keep him occupied and one of those is his weekly column with Holland's major newspaper De Telegraaf and he used his one this weekend to criticise Manchester Untied and other leading European club for their attitude towards the final game of the Champions League group stage.

                  "I'm less happy about the behaviour of several European clubs. Last year Ajax missed the second round of the Champions League, because Dinamo Zagreb against Olympique Lyon lost the race, they walked and allowed seven goals against.

                  "The path chosen by Zagreb was now extended by Manchester United, FC Barcelona and AC Milan. Three big clubs with a great atmosphere and thus should set an example. Having got through to the second round of the Champions League first placed, they sent half choices on the pitch, putting the opportunities for Galatasaray, Celtic and Anderlecht in danger."

                  Comment


                  • Ево га и након ХоСкорд-овог тима групне фазе, и тим групне фазе по ЕуроСпорту

                    Comment


                    • Ni ovi izgleda ne cene Dortmund, ali ugurali su jednog Strumfa.

                      Sta je ovaj Alan uradio sem sto je davao golove Junajtedu?Neozbiljne su ove liste.
                      Ova je malo prihvatljivija od prethodne, samo Barsa nije toliko blistala u grupnoj fazi da moze imati 5 igraca u postavi.

                      Comment


                      • Joj kad sam vidio golmana, vidio sam koliko je sati. Guita je vrlo dobar golman koji je u grupnoj fazi branio vise od Diega Alvesa, ali momak ni pocemu nije zasluzio da bude ispred Buffona, Weidenfeller, Sirigua i Caballera golmana koji su najvise doprinijeli svojim ekipama.

                        Comment


                        • Па ни Буфон не заслужује искрено. Ја њега волим ко брата и све то али....примио је два гола на Стамфорд Бриџу ван 20м, такође и против Данаца у гостима, слободњак. Једино где је имао нека посла и успешно их одрадио то је против Челзија на ЈА, док је и против Шахтјора примио једини иоле озбиљан ударац у оквир гола. Не кажем да је он директан кривац за иједан од ових голова, али да би био најбољи и групној фази требао је бар један од њих да скине.
                          Ројс уместо Алена, Фернандињо уместо Ћавија. И бекове бих заменио наравно.

                          Comment


                          • Ево један занимљив податак пред данашње извлачење:

                            Uefa je juce testirala izvlačenje kako sutra nebi bilo problema i izvučeni su slijedeći jako zanimljivi parovi:

                            Valencia vs PSG
                            Real Madrid vs Man United
                            Milan vs Barcelona
                            Shakhtar vs Dortmund
                            Arsenal vs Bayern
                            Porto vs Malaga
                            Celtic vs Juventus
                            Galatasaray vs Schalke

                            Кад би се овако поновило

                            Comment


                            • Sredice to Platimi kako njemu odgovara...

                              Comment


                              • Samo da se ovo ne ponovi, svaka ostala konbinacija odgovara
                                sigpic
                                Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                                Comment

                                Working...
                                X