Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga sampiona i Liga Evrope 2012/2013

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts


  • Где си кренуо

    Comment


    • Jos malo pa ce da se poubijaju
      Mislim da se Pepe spremao da mu uleti klizeci ali je intervenisao Mourinho

      Mario Kempes:"Real Madrid can beat Barcelona, but they can never play as good as Barcelona."

      Comment


      • http://sportal.rs/news.php?news=88196
        Опрости извини...

        Comment


        • Vodi LFC, Hendo dao gol...
          sigpic

          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
          -Jürgen Klopp

          Comment


          • Bordo ne bi trebao da ima problema protiv Njukasla sa ovom postavom. Mada sam malo iznenadjen laganim vodjstvom Mensha
            Originally posted by Brajkula
            Veruj meni, radi kako hoćeš

            Brajkula, 2014. N.E

            Comment


            • Ovo je vec moglo da bude rijeseno,ali Suarez sebican...

              @napomena za Brajkulicu...Najbolji desni bek na svijetu za mene je Philip Lahm,sram me bilo sto sam ga juce zaboravio,za nijansu on ispred Baneta
              Last edited by AK47; 06-12-12, 19:08.
              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


              #the return

              Comment


              • Odigrana je grupna faze Lige prvaka i zna se svih 16 sudionika osmine finala. Ždrijeb će se održati 20. ovog mjeseca, a već u tako ranom dijelu natjecanja mogući su neki fantastični dvoboji, npr. Šahtar - Borussia ili Bayern - Real Madrid. Nakon 96 odigranih utakmica mnogo toga je jasnije, dobili smo realnu sliku o momčadima.

                Tako se čini kako su Borussia Dortmund i Juventus igrali najbolji nogomet, bili su u najtežim skupinama, a netaknuti su ih prošli, bez poraza. Oboje su veliki kandidati za osvajanje trofeja ili barem finale, s tim da ipak treba istaknuti kako Borussia igra najbrže i najmodernije.

                Bodovno je najuvjerljiviji PSG, ali s obzirom da su bili u grupi s Dinamom, svi smo upoznati s njihovim (skromnim) mogućnostima. Malaga i Šahtar najugodnija su iznenađenja, a 'monstrum ili Barcelona s istoka', kako su prozvali Ukrajince, može daleko.

                Razočarali su Chelsea i Manchester City. Chelsea je prvi europski prvak koji je ispao već u skupini, a City i drugu sezonu uzastopno ne može proći dalje iako im momčad vrijedi pola milijarde eura. Dvije najgore momčadi su Nordsjaelland i Dinamo, jedini su osvojili samo po bod, a Danci k tome imaju gol-razliku koja neodoljivo podsjeća na 'modre' od prije godinu dana, 4-22.


                Statistika

                bodovno najuspješnija momčad - PSG 15 bodova
                bodovno najneuspješnije momčadi - Nordsjaelland i Dinamo 1
                najviše golova zabili - Chelsea 16, Bayern i Real po 15 golova
                najmanje zabili - Dinamo 1, Nordsjaelland, Lille i Anderlecht po 4
                najmanje primili - PSG 3, Juventus i Porto po 4 gola
                najviše primili - Nordsjaelland 22, Spartak i Dinamo po 14
                najveća pobjeda: Bayern-Lille 6-1, Chelsea-Nordsjaelland 6-1
                najbolji strijelci - Cristiano Ronaldo i Burak Yilmaz po 6 golova
                najviše asistencija - Zlatan Ibrahimović 5
                najviše točnih dodavanja - Xavi 663, Moisander 404...

                Comment


                • Originally posted by AK47 View Post
                  @napomena za Brajkulicu...Najbolji desni bek na svijetu za mene je Philip Lahm,sram me bilo sto sam ga juce zaboravio,za nijansu on ispred Baneta
                  Dobro si se setio...

                  Posla Suarez jednog po burek, drugog po jogurt, steta ne dade gol...
                  sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment




                  • Comment


                    • Paskvale dobi crveni, ne zna ni on zasto, a bogami ni ja...

                      Ovo za Kjelinija...
                      sigpic

                      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                      -Jürgen Klopp

                      Comment


                      • Pregrijao se ko Yugo.
                        Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                        Comment


                        • Originally posted by tata Mumi View Post
                          Pregrijao se ko Yugo.
                          Yugo NE MOZE da se pregreje !!!
                          Originally posted by Brajkula
                          Veruj meni, radi kako hoćeš

                          Brajkula, 2014. N.E

                          Comment


                          • Кјелини ме невероватно потсећа на стрип јунака "Фантома"


                            Comment


                            • Liam Tomkins ‏@liam_tomkins
                              Finally. We won the passing AND the game.
                              LFC ide u dalju fazu i to kao prvi... Moze se reci uspeh s obzirom koji su klinci sve igrali, i kakva je grupa u pitanju...
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • Na kraju je ovo ispalo odlično za Liverpool - idemo dalje i to kao prvoplasirani. Jako teška grupa je bila sa 2 favorita koji su na kraju opravdali očekivanja. Udinese svakako da je bio taj od koga se više očekivalo i možda se očekivao prolaz od Italijana da na iskustvo to urade, no podbacili su. Young Boys autsajder nakon samog žrijeba se pokazao kao jako kvalitetna i tvrda ekipa, ovih njihovih 10 bodova najbolje to pokazuju. Moram reći da mi je žao što nisu prošli jer su oni vjerujem bili najviše motivisani u ovakvoj grupi. Vidjećemo za dalje i kako će Rodgers shvatiti ovo takmičenje u nastavku, u slučaju povoljnog žrijeba moglo bi se otići daleko i zaraditi još neku lovu.
                                sigpic
                                Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                                don't support us when we win."

                                Comment

                                Working...
                                X