Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga sampiona i Liga Evrope 2012/2013

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by AK47 View Post
    Igrao spica pa poslije presao na lijevo krilo,e zivota mi ne sjecam se nesto da je Richards ispadao smijesan,mozda grijesim stvarno jer sve pisem po sjecanju,nikad se u ovakvim diskusijama ne koristim google-om ili YT-om pa taman svaki put pogrijesio,ali da ga je pravio smijesnim ne sjecam se,sjecam se kako mu je par puta Englez zatvarao lijevu nogu i cao

    Ma izvadit cu ja hiljadu situacija,ali nebitno ti ga gotivis i cijenis,ja ni jedno ni drugo i stvarno mi je intersantno da vecina ljudi koje ja znam i koji se razumiju u fucu ne vole Hulka,a on ce pokazati kakav je igrac u narednom periodu
    Pa zato sam i rekao prvi mec, gde je Hulk igrao krilo, u drugom mecu je vecinom bio spic, nije ga istina Mika puno cuvao, mozda nekih 15 minuta jbg... Ali u prvom mecu je ispadao Mika jer ga je bas usmeravao na levu stranu, Hulk ga je skoro svaki put prosao, jer nije limitiran da ide samo na jednu stranu, to je losa pretpostavka i jedan vid stereotipa.

    Ja njega gotivim jer volim Porto, i kad je dosao iz Japana, delovao je kao veoma gotivan igrac, posle je pokazao da je sjajan fudbaler, ali ne WC igrac ili nesto tako, ja to nikad nisam rekao niti cu, cenim ga, ali isto tako znam mu mane i ne volim da ga dizem u nebesa, pokusavam biti objektivan koliko mogu, ali je tesko kad mi je miljenik. Videcemo gde ce i kako ce, meni Zenit igra vrlo los fudbal, on se tu nije uklopio, niti u Spalletijeve zamisli i taj neki 'talijanski tvrd i spor fudbal koji je on implementirao u Zenit, videcemo kojim tokom ce ici njegova karijera.
    sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

    Comment


    • E vidis mene je bas nervirao kad je tek dosao,znam da je bilo nekih prica da ce u Liverpool jer ga je Rafa htio,ali tada je bas divlji bio i samo sutao,sa centra sa centra

      Kasnije je dosao AVB i napravio bas mocan tim,e tu mi se vec ucnio kao nesto pitomiji lik,ali je i ekipa bila vrlo jaka,jbg Falcaou kako god da je das zabije,a i Guarin,Cebolla Rodriguez,Moutinho i ostali igrali na nivou i tukli sve redom po Evropa ligi

      Kako je dosao u Zenit bas me podsjetio na vrijeme prije AVB-a,a sto se tice ovih utakmica sa City-em razmijemo se,ja sam mislio na revans,tu je bas tanak bio
      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


      #the return

      Comment


      • Originally posted by AK47 View Post
        Kako je dosao u Zenit bas me podsjetio na vrijeme prije AVB-a,a sto se tice ovih utakmica sa City-em razmijemo se,ja sam mislio na revans,tu je bas tanak bio
        Pa sta mislis, sto su ga nazvali Hulk ???

        Ovo boldovano, tu se slazem sa tobom, dosta je "tecnije" igrao pod AVB-om i Pereirom, ovde u Zenitu igra dosta kruto, "divlji" kao sto kazes, mada nije on isti od kako je AVB otisao. Za ovo drugo se razumemo.
        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • Manchester United: De Gea; Smalling, Jones, Wootton, Buttner; Cleverley, Powell, Giggs; Welbeck, Hernandez, Rooney.

          Subs: Lindegaard, Rafael, Young, Scholes, Fletcher, Vermijl, Macheda.

          EDIT: Zanima me, da li je moguce da vec u prvom kolu nokaut faze gledamo El Klasiko?
          Last edited by Sir Giggsy; 05-12-12, 19:44.

          Comment


          • Neverovatan sebicluk Rodrigra.
            Originally posted by Brajkula
            Veruj meni, radi kako hoćeš

            Brajkula, 2014. N.E

            Comment


            • Bas je glupost napravio

              Comment


              • Originally posted by Mladen View Post
                Neverovatan sebicluk Rodrigra.
                Blago receno...

                Comment


                • Juventus ostecen za penal u Donjecku.
                  Originally posted by Brajkula
                  Veruj meni, radi kako hoćeš

                  Brajkula, 2014. N.E

                  Comment


                  • Djovinko masi 100% sansu...
                    sigpic

                    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                    -Jürgen Klopp

                    Comment


                    • E moj Seba
                      Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                      Comment


                      • penal za nordsjeland


                        edit : BRANI ČEEEEEEEEH

                        Comment


                        • Ceh macka
                          It's blue, what else matters?

                          Comment


                          • penal za celzi


                            edit : promasuje hazard HAHAHAHHA STA JE OVO

                            Comment


                            • Juventus znatno konkretniji. Nastave li ovako, 3 boda sigurna. A Benfika isuvise mnogo promasuje...
                              Originally posted by Brajkula
                              Veruj meni, radi kako hoćeš

                              Brajkula, 2014. N.E

                              Comment


                              • AHHAAHAHAH 2 promasena penala u 2 min
                                It's blue, what else matters?

                                Comment

                                Working...
                                X