Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga sampiona i Liga Evrope 2012/2013

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Condition23 View Post
    Ako mislimo na Vengera evo sinoc pred spavanje mi pade on na pamet i gre'ota stvarno sto ne dobiste Barselonu u finalu
    Nema tu mnogo price za mene je on potrosen odavno ali nije sve to do njega s' obzirom na konkurenciju u PL. U svakom slucaju kad bi me neko uslovljavao da moram da biram pre bih uzeo Vengerovu jaknu da vodi ekipu nego Mancinija.
    Nije do njega, ali je ovo smesno. Ne igramo nikako, Remzika organizuje napade, pa manje smo se brukali kad je tu igrao Denilson.

    EDIT: Upravo je komentator procitao prvu ekipu koju je Wenger izveo u LS. Iz sadasnje ekipe, niko ne bi mogao ni da im kopacke ocisti.
    Last edited by Wilshere_10; 04-12-12, 21:33.
    "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


    Dakle, ti si portir!

    Comment


    • Bedni Mbokani, pa gde ga dajes sad picka ti materina crna

      Comment


      • Originally posted by soe View Post
        Profesore cujemol se.
        Morao sam, no hard feelings.

        Originally posted by soe View Post
        Ramsy napusti vise fudbal!
        Originally posted by soe View Post
        Ramsy nastavlja sa bravurama.
        Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

        Comment


        • Originally posted by tata Mumi View Post
          Morao sam, no hard feelings.
          hahahaha udri mumaro pitara raspalog nepismenog

          Wadice batice,jesi li negdje naletio je li ozbiljno ovo sa Coentraom nesretnim
          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


          #the return

          Comment


          • Originally posted by AK47 View Post
            hahahaha udri mumaro pitara raspalog nepismenog

            Wadice batice,jesi li negdje naletio je li ozbiljno ovo sa Coentraom nesretnim
            Ma ne verujem da je nesto ozbiljno, pokazao je Coentrao da je sve ok, samo eto, Mou ga izveo da se ne bi do kraja i ozbiljno povredio.

            Neka izdrzi jos mesec dana, a onda se doktor Marcelo vraca na teren..
            sigpic

            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

            Batica Wilshere je gospodin covek...

            All hail the Chan-Chan man!

            Comment


            • Originally posted by D-Wade View Post
              Ma ne verujem da je nesto ozbiljno, pokazao je Coentrao da je sve ok, samo eto, Mou ga izveo da se ne bi do kraja i ozbiljno povredio.

              Neka izdrzi jos mesec dana, a onda se doktor Marcelo vraca na teren..
              Smorio Benzo i veceras realno,mora i tatica da se vrati vise,a i Marcela sam pozelio kao da smo rodbina,ustvari rodbinu ne volim zbunio sam se
              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


              #the return

              Comment


              • Загреб 0:14

                Comment


                • Originally posted by AK47 View Post
                  Smorio Benzo i veceras realno,mora i tatica da se vrati vise,a i Marcela sam pozelio kao da smo rodbina,ustvari rodbinu ne volim zbunio sam se
                  Igra Benz ove sezone dosta slabije nego prosle, bilo bi dobro da se vrati Higuain, a povratkom Marcela se napada La Decima tj LS.
                  sigpic

                  Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                  "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                  Batica Wilshere je gospodin covek...

                  All hail the Chan-Chan man!

                  Comment


                  • Doktor



                    Comment


                    • Jednom genije uvek genije

                      Comment


                      • Arsenal prvo poluvrijeme solidno, Grevinho je po obicaju indijanac koji se zabije u cose i to je sve sto zna, Ramsey je idiot kao i obicno, Arshavin je u nekom drugom klubu. Rosicky je mali mocart, a Vermalen popravlja formu.. Scezney je klasa.. Jenkinskon je naivno magare.. Coqelan je solidan i ako nastavi da napreduje moze biti odlican. Chamakh-who's that guy? Ox Chamberlain WTF, gdje je onaj igrac kojeg svi hvale da je bolji od walcotta za klasu, covjek ne moze da se sastavi s loptom.

                        Mislim ovakva ekipa Arsenala realno nije mogla protiv Olimpiakosa i ocekvano je izgubila.. Ja sam ocekivao vecu razliku, Realno oba gola su im bila na srecu ali dobro nema veze, potpuno ne vazna utakmica. Vazno je da je se prvi tim solidno odmorio i da je Rosicky poceo svoj comeback golom .

                        City je jadna ekipa i mene interesuje sta bi Wenger uradio od takvog kluba s takvim resursima. Moje misljenje covjek bi otisao do 90 utakmica bez poraza
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Dinamo Zagreb zabio u 94-toj minuti iz penala , dali gol i uzeli bod OLEEEEEEEEEEEEEEEEEEEe.

                          Last edited by Rossonero; 04-12-12, 21:59.

                          Comment


                          • Originally posted by Prototype View Post
                            Jednom genije uvek genije
                            Fernando Torres
                            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                            #the return

                            Comment


                            • Kaka najefikasniji Brazilac u Ligi šampiona svih vremena.
                              Veliki Ricardo Kaka..



                              sigpic

                              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                              Batica Wilshere je gospodin covek...

                              All hail the Chan-Chan man!

                              Comment


                              • Originally posted by AK47 View Post
                                Fernando Torres
                                http://www.youtube.com/watch?feature...&v=ALB0a9nFjR4
                                Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                                Comment

                                Working...
                                X