Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga sampiona i Liga Evrope 2012/2013

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Wilshere_10 View Post
    Nista ne igramo, dodavanja neprecizna, Ox se gubi, Poldi nije ubojit koliko nam treba, Giroud me iritira kad krene da se gradi, a onda krene u dribling... Arsha mora da udje, Santi deluje umorno, trebalo bi da izadje, da ostane delimicno svez za Villu.
    Bice veoma gadno ako ne dobijemo ovo. Slazem se sa svim sto si napisao. Koscielny veceras kreator igre.
    Originally posted by maliajnstajn
    Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

    Comment


    • Mora Shava da udje da objasni malim Francuzima neke stvari,nema vam druge

      Kako igra Arteta bas me zanima jer ovaj konj Mbiwa igra protiv njega
      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


      #the return

      Comment


      • Samo fali da Olympiacos dobije Schalke tamo, pa da u zadnjem kolu u paklu Atine dobijemo 3 laka komada... Tamo ne mozemo da pobedimo, nema sanse!
        Gervinho mozda, ili Gibbs umesto Poldija? Fali neko da probije, jedino Jack uspeva delimicno, Arteta drvo, beskoristan u napadu.
        "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


        Dakle, ti si portir!

        Comment


        • Kako je loš City, nevjerovatno. Real ako se malo uozbilji tako da kažem lagano će im dati još koji gol. Ovo je sramotno kako igra prvak Engleske. Džeko također kao i čitava ekipa Citya nevidljiv i mislim da bi mogao ostati u svlačionici već na poluvremenu.
          sigpic
          Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
          don't support us when we win."

          Comment


          • Yaya,Dzeko,Nasri,Kolarov,smijesni Kompany i Zabaleta...ne znam ko je gori

            Maicon,Nastasic i Aguero jedini koji nesto pokusavaju,mada je i to tanko,a sve zahvaljujuci 3-5-2 strucnjaku...
            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


            #the return

            Comment


            • Dobro da nije sa 5 u defanzivnoj liniji kao Di Mateo sinoć. Zabaleta glumi štopera ovde tj. nešto je Manćini planirao da sa "2 desna beka" zaustavi Ronalda. Ne može to odjednom da se igra ova formacija.

              Mou verovatno opet dobio želju da trenira u Engleskoj... Ajde Žoze završavaj sa Realom u maju, po mogućstvu sa osvojenom LŠ i vrati se na ostrvo. A i to je neki njegov maksimum 3 sezone...
              IO NON RUBO IL CAMPIONATO
              ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
              C'E SOLO L'INTER

              Comment


              • Kompany veceras najgori

                Sharawy

                Comment


                • Ima da umre Crudeli veceras,opet Il Faraone
                  Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                  #the return

                  Comment


                  • Ocigledno se Zenit oprasta od nokaut faze ovim golom Sharawy-a
                    Originally posted by Brajkula
                    Veruj meni, radi kako hoćeš

                    Brajkula, 2014. N.E

                    Comment


                    • JAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAC K
                      "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                      Dakle, ti si portir!

                      Comment


                      • Jack tatica,inace odlicna akcija kod gola.
                        Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                        Comment


                        • Već je postalo nepotrebno govoriti da jedini igrač koji pokazuje nešto u Milanu ove sezone je Il Faraone!

                          Daj nek obezbede prolaz dalje makar iako će verovatno ispasti odmah u 1/8 finala. Osim ako Berluskoni ne odreši kesu u januaru što je veoma teško...
                          IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                          ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                          C'E SOLO L'INTER

                          Comment


                          • Koscielny
                            "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                            Dakle, ti si portir!

                            Comment


                            • Cak i da odresi kesu koliko toliko, sam proces gradjenja ekipa mora da traje najmanej 2 godine. Osim ako ne krenu stopama Partizana i Zvezde.
                              Originally posted by Brajkula
                              Veruj meni, radi kako hoćeš

                              Brajkula, 2014. N.E

                              Comment


                              • Нзм које ће играче сам Милан довести, јер они који су играли Европу у једном клубу у току сезоне немају право да играју за други уколико промене клуб у току зимског прелазног рока

                                Comment

                                Working...
                                X