Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga sampiona i Liga Evrope 2012/2013

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Какви кллубови таква и репрезентација...нису ми јасни ових 20.000 људи у гледалишту

    као Партизан је млад тим, па онда лако је Интеру кад су они матори.. ми сво вечити младићи..
    Last edited by Žika; 08-11-12, 21:51.
    sigpic

    Comment


    • Nerealan rezultat skroz,morao je Partizan makar go da zabije...

      EDIT:Eto ga,ovo ni Sarma ne moze da brani
      Last edited by AK47; 08-11-12, 21:54.
      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


      #the return

      Comment


      • Debeli dao gol. Aj ga sad prodajte

        Comment


        • Bravo Tomicu...

          Miljkovicu i Medi zelim istu povredu koju ja imam, osecam da bih bila korisnija na terenu veceras od njih ...
          "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

          Comment


          • Zivim za dan kada ce Medo otici iz Partizana.

            Retko pogano i netalentovano stvorenje.

            Comment


            • Medo jedini koji trci na terenu, ne kontam sta pljujete covjeka mjesecima u nazad, covjek je tri puta spremniji od sviju.
              sigpic
              Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

              Comment


              • sta mi sve promasimo pa to je neverovatno.Bolje da smo primili 5 golova postenih nego 3 iz nasih gresaka.Onaj markovic cim pridje golu usere se
                Не постоји навијач Партизана који не зна Душкову епску реченицу: “Ми навијамо за Партизан пре свега зато што га волимо, а тек онда зато што је најбољи.”
                Писао је и говорио чика Душко: “Партизан је добар. Толико добар да не морамо мрзети друге.” “Није увек лако, али је увек лепо навијати за Партизан.”“Ко је партизановац не треба му још много да би био срећан.” “Децо, водите рачуна како се понашате на Југу. Нисте у школи.”

                Comment


                • Originally posted by manda View Post
                  Medo jedini koji trci na terenu, ne kontam sta pljujete covjeka mjesecima u nazad, covjek je tri puta spremniji od sviju.
                  Trcanje ne povlaci sa sobom i znanje. Trcala bi i Olivera Jevtic.
                  Cuj prvi maj

                  Comment


                  • Mandusicu to si ti nesto pomijesao,Medo je iz Afrike,a sjeti se da ti pratis samo Evropu i Aziju
                    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                    #the return

                    Comment


                    • Cale ne prati fudbal,sastavljam ja tiket i pitam ga sta mislis partizan i inter,on mrtav ladan kaze 3-1 za inter,i stipsa ne da 200 din za singl,vec dodamo jos neke tekme i ispadne ovo

                      http://www.mozzartbet.com/sr/kladjen...2-4953769-1031
                      СА ЗВЕЗДИНОГ ФРОНТА ИСПОД ХОРИЗОНТА

                      Comment


                      • Originally posted by manda View Post
                        Medo jedini koji trci na terenu, ne kontam sta pljujete covjeka mjesecima u nazad, covjek je tri puta spremniji od sviju.
                        Trcao je i Stefan Babovic.
                        sigpic

                        Comment


                        • 3 zicera smo promasili oni nas taman za toliko i kaznili...to je to...razlika izmedju prejakih i slabih...
                          Miljkovic odigrao dobro, a dovoljno je bilo jednom da zasere i da sve to upropasti....covek trci sam ka golu sa loptom i okrece se da vidi dal je ofsajd !!!! PA STA RADIS TOO BREEE !!?? PA JEL MOGUCE DA TO RADIS !!??? kad tad nismo dali gol onda sam se smirio i digao ruke od nerviranja i do kraja mirno odgledao utakmicu bez nervoze....sve mi je bilo jasno...ja mislim da ne postoji ekipa na svetu koja se plasi da da gol vise od nas...pa mi PRETRNEMO OD STRAHA KAD IMAMO SANSU ZA GOL !!
                          A Handanovic sta je odbranioooo.....uzas..strava..kolaps...sok...ne znam sta vise da kazem...
                          Meni je bilo muka da gledam Stefana Scepovica....MENI JE BILO MUKA DA NJEGAM GLEDAM !!! Ono je mucenje zdravog razuma !! Covek nijednu loptu nije uspeo da sacuva !!! Svaki pas je pogresno dao !! Muva bez glave bi se bolje snasla od jega !!!
                          Medo....kakva je to dilindara ljudi moji....kakvo je to blindirano i ograniceno stvorenje...noge su mu od dva panja drveta ne zna sta je lopta...ruku na srce generalno je dobar u odbrani ali u napadu...n-i-s-t-a....prvi gol je njegova krivica Iiako je generalno dobar u odbrani) ali i krivica Petrovica koji nije uspeo da zakaci loptu koja ide na prvu stativu...da je Stojkovic branio ubedjen sam da bi bar bod osvojili ili ovde ili u Milanu...za drugi gol krivac Smiljanic izgubio loptu na centru....pa to se rodjaci kaznjava kad igras protiv ozbiljnih profesionalaca, a protiv splavara i dzebalebarosa mogu i ja da igram...
                          Posle 70-og minuta svima je trebala boca sa kiseonikom jer su se borili za vazduh za zivot a utakca im je bila na kraj pameti....a da ne govorim tek kako su se osecali u finisu...eeee moji profesionalci...
                          Bez obzira na neke tehnicke i takticke greske utisak je da smo bili bolji od Intera dokle god smo imali snage i vazduha u plucima...cim se to spustilo na nezadovoljavajuc nivo za ovaj rang takmicenja odmah su nas nokautirali....jer....usled umora nam je pala i koncvetracija, a sa padom koncetracije pali smo i rezultatski....KATASTROFALNO SMO FIZICKI PRIPREMLJENI kad je igranje u Evropi u pitanju....a za prvenstvo smo prejaki i pokazacemo komsinici u derbiju da nisu svesni koliko su slabiji u odnosu na nas jer iako nam se smeju nakon poraza u Evropi ne shvataju koliko nam igranje u Ligi evrope pomaze da dominiramo u prvenstvu....isti sistem kao kad se bijes sa nekim....ako cesto dobijes batine od jaceg kad naidjes na ravnog sebi zgazices ga (da ne pricam tek o slabijem o sebi)......
                          Inter nam je dao sansu da ih pobedimo - nismo je iskoristili - za to su nas kaznili - cao, zdravo, laku noc.....

                          PS Smiljanicu, Tomicu....nemoj se sekirate...nema te tuge koju splavovi i starlete ne mogu da iizlece preko noci...samo napred...
                          Last edited by fudbalinho; 08-11-12, 22:21.

                          Comment


                          • Ma da, medo los, a Scepovici i Markovic briljirali idi bjezite xD
                            sigpic
                            Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                            Comment


                            • Video Zanetija uzivo, sad mogu i da umrem. A da ga kojim slucajem vidim ispred sebe na metar kleknuo bih i poljubio bih mu ruku sigurno. Moja nova religija- Zanetizam <3
                              sigpic

                              http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                              Comment


                              • Svako ko je mislio da moze Partizan da igra sa Interom je potpuna fudbalska neznalica , ne znam se ko su veci klovnovi oni ili oni iz Dinama samo se brukaju


                                DOKLE VISE

                                Comment

                                Working...
                                X