Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga sampiona i Liga Evrope 2012/2013

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Tih 16% (ili koliko vec) posjeda bi zapalo za oko svakome i da je Barcelona pobijedila, ali tek sada upada svakome u oko jer nisu pobijedili. Iskreno, nisam ni pratio tu utakmicu nimalo, niti me je interesovala. Samo sam pratio rezultat jer je komentator povremeno prolazio kroz sve utakmice i govorio rezultate. I tri puta mi je draza pobjeda Chelseaja nego poraz Barcelone. Ali ne mogu a da se ne divim onakvoj srcanosti na terenu, onakvom vjerovanju da oni to mogu. Citav stadion u zeleno-bijelom, sal do sala, 60.000 grla k'o jedno. Ori se Celtic Park! Pa one suze na kraju utakmice, toliko emocija. Ne mogu a da ne ostanem pod utiskom.
    Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

    Comment


    • Herojska pobjeda

      A Rod Stjuart


      Izgubi se Koates Sta napravi Traore.
      Last edited by powerslave; 08-11-12, 17:48.

      Comment


      • Kako dosadna i troma utakmica za nepovjerovati. Ponovo primamo gol iz praktično jedine protivnikove prave prilike i to na kraju poluvremena. Henderson imao sjajnu priliku za gol, međutim pokušao je dodati Morganu čini mi se i na kraju nas ta njegova nesebičnost koštala. Inače ne stojimo loše na terenu, očekivao sam da će Anzhi ovdje biti dominantan i da će imati kontrolu nad utakmicom, no za sada nije tako i Liverpool im je ravnopravan protivnik.
        sigpic
        Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
        don't support us when we win."

        Comment


        • Da se covjeku zivot smuci,Boze sacuvaj koja sramota od utakmice

          Jbt koja je sramota sto za Liverpool igraju (skoro) sve mladi igraci,a djeluju kao da su igrali 50 utakmica ove sezone pa nemaju vise snage .Nikakva zelja,trud ma nista covjek da vidi...ej ovo su mladici,djeca koja treba da grizu,a oni se vuku kao prebijene macke.Zbog ovoga sam vas i pitao kakav je vama motivator BR jer se meni zaista cini kao slab,vidi se da teoriju ima u malom prstu,ali nije to dovoljno.Shelvey ne moze loptu da primi,vuce se kao da ima 150 kg.Henderson je covjek koji nema uopste muda i za onu sansu u prvom poluvremenu bi mu par samara zavalio,kao da igra prvu profesionalnu utakmicu u zivotu,debil obicni.Colea moraju sto prije otjerati...Zalosno sta ljudi uradise od onakvog kluba,meni licno najljepsi fudbal na svijetu igrali,milina bilo gledati cak i kad igraju Biscan,Traore,Nunez i ostali,opet si imao sta da vidis...Suso mi malo odmorio oci
          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


          #the return

          Comment


          • Ovako bezvoljno su izgledali i protiv Swanseae u COC-u. Jonjina igra u posljednjih nekoliko utakmica me zabrinjava. Ne znam šta je sa njim, na početku sezone je djelovao odlično i izgledao kao pravo osvježenje, dok već sada iz utakmice u utakmicu igra sve gore. Colea nema potrebe komentarisati, dovoljno je samo reći "". Samo se nadam da će već jednom otići iz kluba, da ćemo nekako preveslati Galatasaray.
            sigpic
            Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
            don't support us when we win."

            Comment


            • Opet Vedad zabio go,kakav je to car,nikad bolje nije igrao
              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


              #the return

              Comment


              • Originally posted by AK47 View Post
                Opet Vedad zabio go,kakav je to car,nikad bolje nije igrao


                Napokon pobjeda Stuttgarta, cim nisam gledao oni pobijedise

                Comment


                • Zar Partizan ne moze napuniti stadion ni protiv Intera?
                  Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                  Comment


                  • El Matador cetiri komada.
                    sigpic

                    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                    Batica Wilshere je gospodin covek...

                    All hail the Chan-Chan man!

                    Comment


                    • Kakav je majstor Samir Handanovic,covjek je hobotnica...nije los Partizan uopste,malo teska utakmica za gledanje,ali ocekivano je to

                      Maribor sam gledao zadnjih 15-ak minuta,ubise Tottenhama
                      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                      #the return

                      Comment


                      • steta sto igraju stefan scepovic i miljkovic, i lazevski se gubi pomalo, ostatak ekipe solidan

                        Comment


                        • E Miljkovicu idiote! A i ti Medo, teraj se!!
                          "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

                          Comment


                          • Pusti nas Samire jedan gol da uvalimo.

                            Comment


                            • gol od 7 metra ne vidi ali je precizan da opali po svom igracu u ledja...

                              јок и није га овај опалио лактом у браду...
                              Last edited by Žika; 08-11-12, 21:37.
                              sigpic

                              Comment


                              • Šteta za onu priliku sa početka 2. poluvremena kada su se igrači Partizana izmašali, a fina prilika bila za gol. Nakon toga ponovo kazna kao i u prvom meču. Inter ništa bolji od Partizana, ali koriste svoje prilike, ovaj Palacio pravi finišer.
                                sigpic
                                Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                                don't support us when we win."

                                Comment

                                Working...
                                X