Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga sampiona i Liga Evrope 2012/2013

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dodjose ljudi u London, poklonise dva gola, plesu po terenu, ocitase najstrasniju lekciju u polju, trebali da pobijede i na kraju izgube. E jbm ti fudbal!
    sigpic

    Comment


    • Koja steta jbt, govnarska pobeda Celsija. Ovi ljudi iz Sahtjora su neverovatan sistem postavili, jos samo Dortmund trenutno ima takav totalni fudbal. Idiotski primljeni golovi, neiskustvo pojedinaca u ovakvim utakmicama. Ne znam kakvi su im planovi za januarski prelazni rok. Para svakako imaju. Treba im klasa stoper i neko jaci od Hubsmana pored Fernandinja.
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by AK47 View Post
        Opet si se preracunao,Chelsea bi imao 10,ali bi Juventus zbog boljeg rezultata u duelima sa Chelseaom prosao dalje;)

        Comment


        • Ma da.

          Vise su ljudi koji navijaju za Real srecni nego ovi sto navijaju za Celtic.

          Mario Kempes:"Real Madrid can beat Barcelona, but they can never play as good as Barcelona."

          Comment


          • Originally posted by Phenom View Post
            Koliko samo srecnih ljudi sto je Barselona izgubila.

            Ne secam se da sam ja ostavljao neke komentare sinoc u vezi Reala.

            P.S. Nemojte da mi brisete komentar, znamo vec da nisu ovde pravila za sve ista.
            Barselona ili Real,to je za mnoge isto,ne znam koje je zlo vece od ta dva. I trebaju ljudi biti srecni.
            Last edited by Black Mamba 24; 08-11-12, 12:17.
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by Phenom View Post
              Ma da.

              Vise su ljudi koji navijaju za Real srecni nego ovi sto navijaju za Celtic.
              Niko nista spomenuo nije, i ti se onda javljas...

              Onda covek prosto mora da se sprda na Barsin racun!

              Comment


              • Auuuu, auuu, auuuuu
                Osjetio sam kod onog kornera da pada gol!
                Moses kralj! Ko Drogba u finalu LS
                Everything you want is on the other side of fear.

                Comment


                • Ja tek sada vidio da je izgubio mali klub iz Spanije,velika Valencia naravno dobila
                  Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                  #the return

                  Comment


                  • Originally posted by Black Mamba 24 View Post
                    Barselona ili Real,to je za mnoge isto,ne zna koje je zlo vece od ta dva. I trebaju ljudi biti srecni.
                    Lako je tebi, ti si moderator, tvoj komentar nece biti obrisan, moras da znas da ne smes na forumu da spustas Real nikada.

                    Mario Kempes:"Real Madrid can beat Barcelona, but they can never play as good as Barcelona."

                    Comment


                    • Barsa izgubila od Seltika hahahahahahaaahahaha.
                      Cuj prvi maj

                      Comment


                      • Originally posted by Phenom View Post
                        Ma da.

                        Vise su ljudi koji navijaju za Real srecni nego ovi sto navijaju za Celtic.
                        Mozda si upravu, ali niko nije provocirao pa da ono napises. Meni veceras igra Celtica je bila isto ko da gledam rukometnu ekipu poredana u formaciju 9-1 . Jbg iskoristili ponudjeno, a imaju odlicnog golmana koji je onos to je proslo odbranio. Nije mogao braniti ono Messievo.

                        Comment


                        • Odlike velikih ekipa i kada igraju loše pobjeđuju. Za penal Uniteda nisam siguran baš da je bio jer nisam najbolje vidio da li je Rooney prije stigao do lopte, ali na snimku će se vjerujem to dosta bolje vidjeti i moći dati neki komentar. Sada se dosta zakomplikovalo u ovoj grupi, Galata sada ima 4 boda i izjednačio se sa Clujom. Narednu utakmicu očekujem pravi spektakl u Stambolu, a onda zavisno od rezultata druge utakmice i u Portugalu protiv Brage. U svakom slučaju samo United je siguran dok će za sve ostalo biti mnogo borbe.
                          sigpic
                          Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                          don't support us when we win."

                          Comment


                          • Originally posted by AK47 View Post
                            Ja tek sada vidio da je izgubio mali klub iz Spanije,velika Valencia naravno dobila
                            Pa nije izgubio, odigrao je sinoc 2:2, Ozil ga dao u 89. minutu.

                            Mario Kempes:"Real Madrid can beat Barcelona, but they can never play as good as Barcelona."

                            Comment


                            • Phenom najveci trol danasnjice On je tacno navijao da Barselona izgubi da bi ovde napravio festu. Skidam kapu velikom asu fenomenalnom fenomenu fenomu <3

                              Zao mi sto Lahm nije imao 4 asistencije kao Ibrahimovic sinoc
                              Last edited by Condition23; 07-11-12, 22:00.
                              sigpic

                              http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                              Comment


                              • Evo sada gledam sanse,auuuuu jbt sta promasi Samaras...on je samo vagabundo
                                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                                #the return

                                Comment

                                Working...
                                X