Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga sampiona i Liga Evrope 2012/2013

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Milan - Malaga je utakmica za izbegavanje što se tiče kladionice...
    IO NON RUBO IL CAMPIONATO
    ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
    C'E SOLO L'INTER

    Comment


    • Ocekujem da Malaga dobije Milan, a da Isco ponovo blista.
      "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


      Dakle, ti si portir!

      Comment


      • Originally posted by Wilshere_10 View Post
        Ocekujem da Malaga dobije Milan, a da Isco ponovo blista.
        Тебра, меље их Милан вечерас и Ел Шарави блиста

        Comment


        • Imam osjecaj da ce Siti-Ajaks biti X.Ocekujem pobjedu Reala(navijam za Dortmund naravno ) ali i da vidimo makar 3 gola

          Comment


          • Dobice to Siti , bilo bi previse da kiksnu kod kuce
            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

            Comment


            • Dinamo - Porto
              Andrleht - Zenit
              Salke - Arsenal

              Iz ova 3 para mora doci bar jedna 2,mada,ja mislim da ce biti 2....

              Mogao bi i neki sistem na kladzi, ova 3 para dvojke...i 2 od 3...;)
              I LOVE HOUSE MUSIC!!

              Comment


              • Dinamo - Porto , ako negde Porto moze da izgubi onda je to u gostima u prohladnom Kijevu protiv Dinama koji ih je namucio zestoko u Portugalu...Porto igra bez 3 standardna igraca koliko znam tako da im nece biti lako....bice najvise 0-2 i ubedjen sam da ce ovde da se prekine serija Porta od 3 vezane pobede bar neresenim razultatom...

                PSG ce da nabija razliku nad purgerima....

                Salke - Arsenal, apsolutno je sve moguce bez obzira sto je Arsenal u katastrofalnoj formi...najnezgodnija utakmica za prognozu veceras....licno, nereseno sa najvise po jednim golom sa obe strane deluje kao najverovatniji rezultat...mada svabe su to napasce ih kod kuce taman igrali sa pet igraca u polju....

                Olimpijakos - Montpelje , mislim da je previse da Olimpijakos pobedi ponovo Montpelje za koji mislim da je dosta podcenjen....nereseno je najrealniji rezultat, a ne bi se iznenadio kad bi Montpelje pobedio...i ovde ocekujem najvise 1-2 gola...

                Milan - Malaga , Malaga je u strasnoj formi, Milan u ne abs dobroj ali idu uzlaznom putanjom cini se...Malaga ih je jedva dobila 1-0 proslu utakmicu iako je Milan odigrao lose, a posto sma ubedjen da ce veceras odigrati i bolje i u jacem sastavu mislim da i Malagu ceka prekid serije od 3 vezane pobede....dakle pobeda Milana...stari su to lisci...

                Anderleht - Zenit , neigranje Hulka bi se moglo protumaciti kao slabost mada s obzirom sta mu se desava i u Zenitu i u privatnom zivotu mislim da je dobro sto ne igra vcrs i da ce i bez njega Zenit zabeleziti pobedu jer prosto moraju da idu na sve ili nista....pokazace karakter i pobediti Anderleht ubedjen sam....sto se golova tice 3+ je veoma moguc scenario....

                City - Ajax , City u losoj formi, Ajax izgubio zadnju utakmicu sto bi mogao biti znak da osecaju da mogu u Mancesteru da uzmu bar bod....arapi igraju bez 7 igraca koji su povredjeni ali mislim da im to nece smetati jer imaju dosta kvalitetnih igraca mada ce dosta tesko zabeleziti pobedu....na jedvite jade ce pobediti Ajax...igrao sam 3+ ali je to rizicno dosta...realnije je da bude 1-0 ili 0-0 al sta sad...

                Real - Borusija , i jbm ja mater rts-u sto je prodao prava areni i sprecio me da gledam ovu utakmicu...ubedjen sam da ce biti bar 4 gola na utakmici i da ce Real pobediti...napasce ih Real kao da im je to zadnja utakmica u zivotu.....

                Toliko od mene za sada...studio...

                Comment


                • http://www.bhtelecom.ba/webtv.html#nowepg

                  Prenos sa sve 4 Arene, samo izaberite sa stane koju hocete.
                  "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                  Dakle, ti si portir!

                  Comment


                  • Idemo po pobedu i da se osigura prolaz dalje.
                    sigpic

                    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                    Batica Wilshere je gospodin covek...

                    All hail the Chan-Chan man!

                    Comment


                    • Ogromna kvota na Arsenal,kod nas u BiH preko 4,Schalke je puno bolji kada nije favorit...

                      Luka i Xabi zajedno od samog pocetka,valjda ce biti bolje nego prosli put,Pipita od prve minute
                      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                      #the return

                      Comment


                      • Pa jel mora ovaj pederski dres golmanu?
                        "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                        Dakle, ti si portir!

                        Comment


                        • IDEMO KOPLJANICI, IDEMOOOO!
                          "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                          Dakle, ti si portir!

                          Comment


                          • Ud'rite placenike, ud'rite
                            sigpic

                            Comment


                            • Schalke dominira, unistava preko krila, Arsenal nije organizovao krsten napad.
                              "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                              Dakle, ti si portir!

                              Comment


                              • Koliko je opasan ovaj Dortmund....vec 2 dobre sanse...
                                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X