Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga sampiona i Liga Evrope 2012/2013

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Sir Giggsy View Post
    Joj tog Scepovica nemoj da mi spominjes, organski ga ne podnosim... Pa nije mu bilo tesko da mu gurne na tacnu. Tolike godine trenira, valjda je to nesto sto bi trebalo da bude normalno.

    A niko ne spominje drugog Markovica kada je takodje izasao sam pa nikako da se namesti da sutne.
    Не кажем ништа, само што ето овом приликом је имао подршку какву такву...без обзира на то што је овај Шћеповић извикан играч и искрено не знам зашто је то тако (вероватно због продаје) али је овом приликом одлично одиграо Лазару.

    Comment


    • Markec bi bio cudo da ima srce. Ovo ne smes da omasis, jednostavno ne smes. Nije mu prvi put da ovako ocajno sutira 1 na 1. Kad god ga vidim u tim situacijama 80% su sanse da nece dati gol. Bukvalno je dobijenu utakmicu izgubio. U svakom slucaju uzdignute glave idu sa Meace, nisam se nadao da mogu ovako da se nose sa Interom.

      Ivanov je doktor u odbrani i sto se mene tice moze bez problema da igra bilo koju jacu ligu.
      sigpic

      http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

      Comment


      • Originally posted by Condition23 View Post
        Markec bi bio cudo da ima srce. Ovo ne smes da omasis, jednostavno ne smes. Nije mu prvi put da ovako ocajno sutira 1 na 1. Kad god ga vidim u tim situacijama 80% su sanse da nece dati gol. Bukvalno je dobijenu utakmicu izgubio. U svakom slucaju uzdignute glave idu sa Meace, nisam se nadao da mogu ovako da se nose sa Interom.

        Ivanov je doktor u odbrani i sto se mene tice moze bez problema da igra bilo koju jacu ligu.
        Кутињо га је поштено изокретао на почетку меча, не једном већ пар пута...о неком јачем клубу сулудо је причати...

        Comment


        • Kutinjo moze i Hummelsa da izokrece.

          Ivanov je zaista jedan od najboljih stopera koji su igrali u nasoj ligi u poslednjih xy godina.

          Comment


          • Ivanova slabost jeste brzina,i zato ima problem sa brzim igracima pogotovo kad izadje onako visoko,al zato dominira u duelima 1 na 1 i skok igri,sjajan osecaj za skok ima.

            Comment


            • Velika je sreca sto imamo Ivanova...covek je doktor odbrane...Medo me je tako strecao da posle nisma smeo da gledam kad on ima loptu....daje pas igracu kao da sutira na gol....beosecajan trebalo bi mu zabraniti da dira loptu ali u odbrani je obavio posao 200%....Smiljanic odigrao odlicno dosta zatvorio zajedno sa Medom trebalo bi on da igra u buduce, a ne S. Markovic....ali kad je Sale cusnuo kroz noge Kambijasu i dodao pas "ala Xavi" ja pomislih sudija sviraj kraj ne kvari ovo

              Comment


              • Ivanov je igrach za neki prosecni tim.U jachim timovima ne bi ustajao sa klupe...my opinion...
                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                Comment


                • Ma dobro,nije za za United to je glupo pisati,ali u nekom Palermu,Fiorentini moze da igra lagano.

                  Comment


                  • I jos da dodam nasi igraci kolektivno imaju kompleks nize vrednosti koji ih drasticno sputava i zbog kojeg se desi da se uplase kad treba da daju gol ili da beze od loopte kad onda munjevito ide ka golu (sansa Koutinja u prvom poluvremenu).....

                    Comment


                    • Sta je promasio Jonjo sada
                      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                      #the return

                      Comment


                      • Nema to veze ni sa srecom ni sa kompleksom nego sa radom u omladinskoj skoli,tacno se vidi da se sa napadacima ne radi na segmentu realizacije.Markovic ce davati golove al verovatno tek kad predje u neku Fiorentinu ili slican tim,tamo ce ga nauciti kako se sutira prilikom izlaska 1 na 1.Skoro je Ibra imao izjavu da ga je Kapelo naucio da daje golove odnosno da poveca postotak realizacije tako sto je ostajao posle treninga sa golmanima i odradjivao po 50 pokusaja 1 na 1.

                        Comment


                        • Igra tu i kompleks ulogu veruj mi jer ovakvu sansu sigurno ne bi promasio protiv Hajduka ili Borce jer tada bi bio trezveniji, pogledao bi i mrtav hladan odlucio sta da uradi i uspeo bi u tome....ali vcrs u ovakvoj utakmici neposredno pre suta on se usere u gace jer ima 200%sansu da da gol jednom Interu....u ovakvim situacijama u izrzaj dolaze taj kompleks i nedostatak kontinuiranog igranja jakih utakmica...
                          Last edited by fudbalinho; 25-10-12, 20:35.

                          Comment


                          • Masi Lazar cesto ovakve prilike,i ne samo on vec svi napadaci,nezavisno na protivnika.Partizan redovno ima 5-10 izglednih prilika a rezultat bude 2-0,to je problem realizacije na kojem se ne radi.

                            Comment


                            • Originally posted by Layzick View Post
                              Ma dobro,nije za za United to je glupo pisati,ali u nekom Palermu,Fiorentini moze da igra lagano.
                              Теже мало...тек можда Пескара, Сиена, Кјево....али и у поменутим би се клао за место јер је мени ето нпр бољи од Томовића, ипак има бољих штопера у тим екипама, конкрено у Фиорентини-Ронкагља, Родригез, па и Стефан Савић; Палермо-Муњоз Фон Берген). Али сигурно да одавно нашим просторима није играо бољи странац на тој позицији, чак можда је и најбољи икада странац у нашој лиги на позицији штопера после Савића.

                              Comment


                              • Originally posted by Brajkula View Post
                                Кутињо га је поштено изокретао на почетку меча, не једном већ пар пута...о неком јачем клубу сулудо је причати...
                                Mnogo gori stoperi od njega igraju Seriju A. Kutinjo je bas jak u igri 1 na 1, em dribling em brzina. Pogledaj samo koliko je lopti pokupio i kako je x puta smireno odigrao napred. U skoku odlican, ima i kliker, anticipacija na mestu.
                                Uostalom ja cu da verujem FM-u, ima odlicne ocene Dovela ga Djenova i pokidao je.

                                FM ne laze, to je za mene stvarnost
                                sigpic

                                http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                                Comment

                                Working...
                                X