Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga sampiona i Liga Evrope 2012/2013

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jebem ti srecu.

    Zasluzili smo makar bod.

    Markec ne moze gol da uvali. Pu.

    Ivanov tata.

    Comment


    • To je fudbal!Kako je samo Markovic ono promasio
      Originally posted by Casiraghi
      Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
      Originally posted by Casiraghi
      Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

      https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
      Originally posted by Casiraghi
      Srecan Mane svima koji slave.

      Comment


      • Au kakav brutalni dokaz nepisanog pravila, od ovog nema nista gore..

        Comment


        • Originally posted by prskaj View Post
          koji je poslednji fudbaler iz srbije koji je imao osecaj za gol? stvarno mi niko ne pada na pamet

          markovicu bez preterivanja ubij se, nika...... e jebite se
          Ма какав осећај за гол, чиста шанса 1 на 1, треба да се рутински реализује...

          Comment


          • Odvratna igra zna da bude. Odvratna.

            Inter je realno nikad slabiji, mogli smo do pobede.

            Mrs bre vise.

            Comment


            • Kakva šteta samo, pa ovdje ste 'ladno mogli uzeti sva 3 boda. Handanović je ovaj Markovićev šut zaista jedva odbranio, sekunda je falila da prođe lopta i sve bi bilo drugačije. Držao se Partizan ovdje hrabro, zaslužio je bod.
              sigpic
              Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
              don't support us when we win."

              Comment


              • pre 7 dana basket sad fudbal , oduze mi partizan u 7 dana par godina zivota
                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                Comment


                • Nije uvek lako ali je uvek lepo navijati za Partizan. Vratice se. Bromazepam i na spavanje. Laku noc.
                  Cuj prvi maj

                  Comment


                  • Markovic je odigrao vrhunski, nazalost nema nikog u napadu sa kim bi mogao da igra! Sve se bolje snalazi na krilu...

                    Comment






                    • Sada slijedi derbi Liverpool-Anzhi gdje očekujem dosta golova, jer bi obje ekipe trebale igrati otvoreno bez mnogo taktiziranja.
                      sigpic
                      Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                      don't support us when we win."

                      Comment


                      • Protiv vrhunske ekipe ako promasis onakvu sansu jednostavno ne mozes a da ne ocekujes kaznu....a kazna je stigla u sledecem napadu...kao sto neko rece brutalan dokaz nepisanog pravila...
                        Ne mogu da kazem da me ne boli ovaj poraz jer smo mogli do 3 cela jebena boda protiv jbng Intera na sred Meace....odigrali smo ubedljivo najbolju utakmicu u sezoni ali....cim smo malo fizicki pali odmah smo im prepustili inicijativu i onaj promasaj Markovica nije nista drugo nego pad koncetracije jer je sprintao celu utakmicu i sigurno bio na izmaku snage.....kakva steta jbt kakva steta....nadam se da ce sreca da nam u BG-u vrati ono sto nam je veceras uzela, a Interu da naplati....idemo dalje videli smo varnicu nade...

                        Comment


                        • Originally posted by Sir Giggsy View Post
                          Markovic je odigrao vrhunski, nazalost nema nikog u napadu sa kim bi mogao da igra! Sve se bolje snalazi na krilu...
                          Е па сад, код ове шансе је Шћеповић све лепо одрадио, наместио му шансу на тацну. Није да величам Шћеповића, али не описује ситуацију, бар не ову данас на терену...

                          Колико ово само потсећа на меч Бордо-Звезда...

                          Comment


                          • Joj tog Scepovica nemoj da mi spominjes, organski ga ne podnosim... Pa nije mu bilo tesko da mu gurne na tacnu. Tolike godine trenira, valjda je to nesto sto bi trebalo da bude normalno.

                            A niko ne spominje drugog Markovica kada je takodje izasao sam pa nikako da se namesti da sutne.

                            Comment


                            • Markovic je sprintao po desnoj strani prelazio je onog kao da je cunj...stvorio je sam sebi sansu kad je pogodio stativu....Scepovic je jedini igrac sa kojim moze da kombinuje posto je dobar tehnicar za razliku od Mitrovica koji je jak, dobar u skoku ali na zemlji nije nesto posebno....ipak covek ima tek 17 god i naucice jos stosta....
                              Ono radovanje navijaca Intera posle gola na polupraznom stadionu dovoljno govori o tome kako je igrao Partizan......
                              Last edited by fudbalinho; 25-10-12, 20:07.

                              Comment


                              • Svaka cast Markovicu,nezavisno na promasaj,bio je to dobar sut,al je Handanovic prikazao wc odbranu 1 na 1,strasna odbrana.Jos jednom Lazare BRAVO,bio si najbolji na terenu racunajuci obe ekipe i sve to sa 18 godina.

                                Comment

                                Working...
                                X