Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga sampiona i Liga Evrope 2012/2013

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • A danas izašla vest na goal.com-u o tome kako je Manćini napravio Inter u pobednički tim...

    Prevara od trenera.
    IO NON RUBO IL CAMPIONATO
    ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
    C'E SOLO L'INTER

    Comment


    • Kakav je samo kralj Mancini, samo njemu mogu utakmicu zavrsiti cetiri napadaca. Koja ne vide jedni druge i samo sebe gledaju. Veceras je Mancini dokazao da je nesposoban.

      Barry i Clichy ''asistenti'' kod golova

      Comment


      • Veliki Jurgen Klopp
        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

        Comment


        • Velika i potpuno zasluzena pobjeda Borusije, mogli su i ubjedljivije! Murinjo ima problem sa lijevim bekovima ali je morao da reaguje na poluvremenu, Pepe je probao da pokriva i svoju poziciju i poziciju lijevog beka ali je nemoguce protiv ovakvog protivnika proci nekaznjeno, odbrana u troje maltene.
          Borusija tamo dje joj je i mjesto, krem evropskog fudbala.

          Dzaba placenici, dzaba! Ajaks je bar za klasu slabiji tim ali to je tim sa dusom, to je tim koji proizvodi igrace. Mancini je majstor svog posla, ispasti u grupi dvije godine uzastopno, nije to lako, treba i to znati sa ovakvim igracima! Sace on da kupi u januaru bar 2 igraca i da ih plati izmedju 50 i 70 milki, slab tim imaju jbg, potrebna su pojacanja...
          sigpic

          Comment


          • Zao mi je Montpelliera i Man Citya. .
            Originally posted by maliajnstajn
            Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

            Comment


            • Originally posted by D-Wade View Post
              Mogao je Real veceras osigurati prvo mesto, ali sta da se radi. Najvaznije da se Coentrao vrati za mec na Bernabeu, pa da mozemo ozbiljno da igramo.
              Vjeruj mi da sam u jednom trenutku prestao da se nerviram jer je smijesno kako prolaze Essiena,covjek kao da ima dva tega od 50 kg u nogama i trci s njima...morace ovo da se naplati na SB-u obavezno bez raznoraznih Luka,a naravno i Benzema ce da sjedne jer nista pokazao nije veceras,Essien centrira u peterac,a njega nigdje
              Last edited by AK47; 24-10-12, 21:48.
              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


              #the return

              Comment


              • Jaka je Malaga, nemoj da te ovaj mec zavarava Brajkula... Gledao sam neke njihove meceve cisto zbog genijalca koga imaju u ekipi, mnogo su jaki, a dobili bi i danas sa 2-0 da je Isco sutirao a ne blentavi Joaquin.

                U sto volim City ni ove godine ne prolazi LS, i to nije komedija od ekipe, nego je trener jedna velika komedija. Ako ga ovi zadrze i sledece sezone, onda nisu sasvim citavi.
                sigpic

                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                -Jürgen Klopp

                Comment


                • Godina prodje,tiket nikad.Jaoo Realeee!Ovaj Essien je toliko operisan za levog beka da je to cudo!
                  Originally posted by Casiraghi
                  Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                  Originally posted by Casiraghi
                  Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                  https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                  Originally posted by Casiraghi
                  Srecan Mane svima koji slave.

                  Comment


                  • Originally posted by z0La View Post
                    Jel gledao neko Arsenal...jel to imao neku dobry sansu za gol u poslednjem minutu...cekao sam 3+ za pare?
                    Imao je, skoro pa prazan gol na voleju neko promasio, ali teska pozicija, sa 18-20m.

                    Dortmund Klopp Alal vera za prikazanu igru, pogotovo od 2. gola. Ovaj Klopp stvarno moze da drzi casove Mancini-u. Rezultati nikad lepsi za mene Bravo za bracu Grke, drago mi je da jos imaju kakvu-takvu sansu za prolazak. Sve se zivo iskomplikovalo veceras, bice pakleno u nastavku

                    Originally posted by p4p1 View Post
                    Borussia Dortmund - Real Madrid 2:1
                    Last edited by p4p1; 24-10-12, 21:51.

                    Comment


                    • Ma bre, sve ja to razumem, nije covek levi bek, ali da ga Grosskreuz levati, alo bre, pa crnac si majku mu, udari ga da ne ustane vise.

                      U nadoknadi on na petercu umesto da vrati suta glavom iz situacije iz kojeg gol ne moze da se da. Jebiga tamo.
                      sigpic

                      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                      Batica Wilshere je gospodin covek...

                      All hail the Chan-Chan man!

                      Comment


                      • Nadam se samo da ce Arbeloa brzo da se vrati(ne mogu da vjerujem da ovo govorim) jer je on u Spaniji znao da odigra i lijevog beka,a i barem je pokretljiv i ne bi mu se smijali Reus i ekipa kad idu na njega 1 na 1

                        Onaj Gundogan je isto jedna majstorcina samo takva,bolje njega umjesto Luke genijalca da su doveli
                        Last edited by AK47; 24-10-12, 21:53.
                        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                        #the return

                        Comment


                        • Originally posted by p4p1 View Post
                          Ovaj Klopp stvarno moze da drzi casove Mancini-u.
                          Si ozbiljan ??? Ja mogu da mu drzim casove bre, ja !!

                          Klopp je za njega k'o Mou za Pizona...
                          sigpic

                          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                          -Jürgen Klopp

                          Comment


                          • Originally posted by Freshman91 View Post
                            Si ozbiljan ??? Ja mogu da mu drzim casove bre, ja !!

                            Klopp je za njega k'o Mou za Pizona...

                            realno. Jos ovi Sheici nisi shvatili neke stvari, dobro je

                            Comment


                            • Dortmund je ekipa, kako samo igraju, rezultati katastrofa, taj ko uzme pare na grupnoj fazi LS svaka mu cast.

                              EDIT: Ovo postaje smesno
                              Last edited by Phenom; 24-10-12, 21:57.

                              Mario Kempes:"Real Madrid can beat Barcelona, but they can never play as good as Barcelona."

                              Comment


                              • 2-1 za Borusiju.
                                Mogao je umesto Essiena staviti Albiola na levog beka.
                                Originally posted by Casiraghi
                                Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                                Originally posted by Casiraghi
                                Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                                https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                                Originally posted by Casiraghi
                                Srecan Mane svima koji slave.

                                Comment

                                Working...
                                X