Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga sampiona i Liga Evrope 2012/2013

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma Joakin je navodno najvece ime u Malagi,mislim da je to jedini razlog zasto je dobio da suta,on veliki kredit u Spaniji ima...

    Inace prebacio sam par minuta na Dinamo-PSG gdje Dinamovi igraci svi stoje u 16 metara,ali bas svi,a ovi se dodaju kao na laksem treningu
    Last edited by AK47; 24-10-12, 20:45.
    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


    #the return

    Comment


    • Kako bih ja uhapsio Ramosa za ono lomljenje kicme Obozavam perfektno tehnicki potkovane defanzivce poput njega. Majstor je to da se ne lazemo. Kliza covek sigurno 3 metra kako ga je zalomio, tacno planira da sutne desnom, sve na mozak.

      Ozil
      sigpic

      http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

      Comment


      • Ajde Mou nemoj zajebavati i vadi Essien-a, vidis valjda da ne moze da dise covek.

        Daj Nacha, decko je bar levi bek.
        sigpic

        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

        Batica Wilshere je gospodin covek...

        All hail the Chan-Chan man!

        Comment


        • Au Angelito brate, koliko je malo falilo.
          sigpic

          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

          Batica Wilshere je gospodin covek...

          All hail the Chan-Chan man!

          Comment


          • Ajax
            When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

            Comment


            • Mogao bi Roberto uskoro biti smijenjen , ovakav tim , a drugu godinu zaredom nece proci ni grupu , ako ni danas ne dobiju ..

              Montpellier poveo , izdrzite momci , vazna su eventualna 3 boda veceras .
              https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

              Comment


              • Ау колико је овај Милан најебао ове године, нигде одбране, нигде напада...једино овај везни ред, а и они ни лево ни десно...
                Хоакин 1:0.

                Comment


                • Je l' moguce da je Arsenal sutnuo samo jednom za 60 i kusur minuta?

                  Grdan lik Mancini, grdan.
                  sigpic

                  http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                  Comment


                  • Potpuno zasluzheno Dortmund...

                    Siti...
                    I LOVE HOUSE MUSIC!!

                    Comment


                    • Gazi glupog Mancinija, zgazi ga kao bubasvabu, brw Eriksene... Opa Shmelzer 2:1...
                      sigpic

                      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                      -Jürgen Klopp

                      Comment


                      • E moj Pepe, pa gde ces bre da preskaces loptu u svom petercu, jesi ti malouman bre?
                        sigpic

                        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                        Batica Wilshere je gospodin covek...

                        All hail the Chan-Chan man!

                        Comment


                        • Sta se desava s Arsenalom ?

                          Nikad mi nisu izgledali gore nego u subotu , nije valjda su nastavili s takvom igrom i danas ?

                          City cao , definitivno ..
                          https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                          Comment


                          • Ajax oduci City od fudbala

                            Comment


                            • Kako katastrofalna reakcija odbrane Montpelliera , 1-1 , jel moguce

                              Minut prije toga , Belhandin sut par centimetara od gola ..

                              Hajde Montpellier , bez pobjede ovdje , nema prolaza nikako ..
                              https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                              Comment


                              • Arsenal je toliko jadan da vam ne mogu opisati, nijedna sansa na utakmici, jalovi posed, ne mogu tri pasa da povezu, igraju losije nego u subotu.
                                Cuj prvi maj

                                Comment

                                Working...
                                X