Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga sampiona i Liga Evrope 2012/2013

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Freshman91 View Post
    Ma mislim, ne vredi ni pricati o Brazilcima dok ne promene trenera i ceo sistem, a to se naravno nece desiti. Menenzes je isto tele kao kod nas Pizon sto je bio, covek nikad u zivotu nista osvojio nije, on ce Brazil da vodi, znas odma' da tu nesto nije u redu.

    Juveu bas treba napadac, mada i onaj golman Nordsjellanda je branio kao zmaj.
    Ja taj ciklus prodaje igraca kod njih iz godine u godinu i razumijem jer je to privredna grana broj 1 u zemlji,a kod nas na podrucju Balkana drzave nemaju nikakvu korist nego se par sibicara bogati,kod njih to ipak nije bas tako...
    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


    #the return

    Comment


    • Originally posted by danijelkr View Post
      Veceras su dvojca samo pocela i jos dvojca usla, ostalo sve stranci koji donose nesto novo igri Celtica. Samo bi budale igrale protiv Barcelone otvoreno.

      Ekipa koja u Moskvi zabije tri gola sigurno zasluzuje prolazak.
      Celtic je Skotska ekipa, ne gledam ih individualno. Nisam ja rekao da treba da igraju otvoreno protiv Barcelone, oni igraju ruzan fudbal protiv svih, to je moje misljenje, te su mi odvratni. Zabili ili ne zabili, Spartak je mnogo bolja ekipa od njih i to je cinjenica. Po meni ne zasluzuju ni da igraju LS.

      Comment


      • Originally posted by Brajkula View Post
        Али не мења чињеницу да нам је квалитетан нападач преко потребан!
        Imate ako ne najlucidnijeg onda jednog od najlucidnijih na svijetu, druga je stvar sto mu puca ona stvar za sve
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by Dale View Post
          Celtic , iako je ovdje ostao bez boda ima bas dobre sanse da prodje .. Protiv Spartaka ce igrati kuci , a ako su ih vec dobili u gostima , onda sigurno mogu i kuci , Benfica ocajno izgleda , previse je bilo prodati i Witsela , i Garciu , a jos su poslali i Oliveiru na posudbu u Deportivo .. Po mom misljenju mec Celtic - Spartak ce odluciti o drugom putniku u 1/8 finala .
          Друже Селтик је био све само не бољи тим у том мечу и како су тај меч добили овај вечерас су изгубили, вратило им се! Пребио их је Спартак, до црвеног картона више него бољи, и након тога једва у поседњим минутима до победе.

          Comment


          • Gledao sam mec , sjecam se kako je bilo , ali ne moraju ni na svom terenu biti bolji , a mogu dobiti , zar ne ?
            https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

            Comment


            • Originally posted by Vladan View Post
              Imate ako ne najlucidnijeg onda jednog od najlucidnijih na svijetu, druga je stvar sto mu puca ona stvar za sve
              Вучинић? Па није баш да му пуца она ствар за све...игра од када је дошао одлично, а и ово са Јувентусом су му први озбиљни трофеји у каријери, нисам сигуран да је у Роми узео нешто. Али не може он сам, Ђовинко превише мекан за овакве мечеве, а и вечерас се прописно измашио, Матри не бих превише коментарисао, просечан нападач, Кваљарела од повреде нема континуитет у игри, бљесне па га неееема дуго, Бендтнер не добија превише минута поред свих набројаних. Треба нам један вансеријски играч, како је исте тешко наговорити да се преселе у Италију из разних разлога, ја бих искеширао Освалда, све боље игра и мислим да ће он бити следећи јувентусов нападач ако на зиму не дође Љоренте.

              Comment


              • Originally posted by Dale View Post
                Gledao sam mec , sjecam se kako je bilo , ali ne moraju ni na svom terenu biti bolji , a mogu dobiti , zar ne ?
                Наравно...мало их је више хтело у том мечу, готово све се наместило у њихову корист....е ту се појави правда па их вечерас прописно охлади, мсм да они немају квалитет за нешто даље. Али група је луда, не знаш шта да очекујеш....осим што Барса сто посто иде међу 16.

                Comment


                • Originally posted by Brajkula View Post
                  Наравно...мало их је више хтело у том мечу, готово све се наместило у њихову корист....е ту се појави правда па их вечерас прописно охлади, мсм да они немају квалитет за нешто даље. Али група је луда, не знаш шта да очекујеш....осим што Барса сто посто иде међу 16.
                  Ja bih voleo da Celtic prodje dalje,volim njihov fudbal.
                  Originally posted by Casiraghi
                  Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                  Originally posted by Casiraghi
                  Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                  https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                  Originally posted by Casiraghi
                  Srecan Mane svima koji slave.

                  Comment


                  • Originally posted by Brajkula View Post
                    Вучинић? Па није баш да му пуца она ствар за све...игра од када је дошао одлично, а и ово са Јувентусом су му први озбиљни трофеји у каријери, нисам сигуран да је у Роми узео нешто. Али не може он сам, Ђовинко превише мекан за овакве мечеве, а и вечерас се прописно измашио, Матри не бих превише коментарисао, просечан нападач, Кваљарела од повреде нема континуитет у игри, бљесне па га неееема дуго, Бендтнер не добија превише минута поред свих набројаних. Треба нам један вансеријски играч, како је исте тешко наговорити да се преселе у Италију из разних разлога, ја бих искеширао Освалда, све боље игра и мислим да ће он бити следећи јувентусов нападач ако на зиму не дође Љоренте.
                    Do bola je lijen, cak se i u reprezentaciji setka i manekenise po po' sata, ali kad mu se igra, kad ima zelju onda ga je tesko zaustaviti, toliko je lucidan da je to strasno. Od Deja Savicevica nije bilo lijenijeg stvora(mozda Adrijano)
                    Matri je tu najveci problem po meni, Mirko je neko ko voli prostor, ko je sjajan sa loptom u nogama, nije klasican egzekutor kakav je potreban Juveu. Treba vam Mario Gomez
                    sigpic

                    Comment


                    • Имаш право Владане, неко само да трпа у гол...ови омашише Бога, то у Италији али ван граница....видећемо у осталом на крају.

                      Comment


                      • Mirko odigra jedan mec extra i pokida pa ga nema nigde tri meca,jednostavno boluje od kurcobolje i zato nikad nece biti klasni napadac jer nema konstatnost i 20 golova u nogama,nije on igrac na koga mozes da se oslonis.

                        Comment


                        • Mirko pije,preskace treninge i boli ga k*rac za fudbal...zato tako i igra.Ali je u momentima inspiracije majstor

                          Comment


                          • Originally posted by Powerslave View Post
                            Mirko pije,preskace treninge i boli ga k*rac za fudbal...zato tako i igra.Ali je u momentima inspiracije majstor
                            To je to. Da je posvecen kao Joveta dje bi mu bio kraj. Sto se mene tice jedan od najlucidnijih napadaca na svijetu ali klasicni bolikurac, samim tim neozbiljan za najveci nivo.
                            sigpic

                            Comment


                            • Zato cu uvek i da volim te ekscentrike Sa pola snage je bolji od onoga sto umire i krvnicki radi.
                              sigpic

                              http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                              Comment


                              • Takav je i Berbatov. Obozavam takve igrace kojima fudbal nije sve u zivotu.
                                Cuj prvi maj

                                Comment

                                Working...
                                X