Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga sampiona i Liga Evrope 2012/2013

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Freshman91 View Post
    Jel se ovo odnosi na njegovu losu zavrsnicu ili na sebicluk ???
    Na oboje,iskreno nekad nisam siguran da li namjerno nece da doda loptu ili ne vidi saigrace,posto vidim kakva je reakcija saigraca mislim da je u pitanju ovo prvo
    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


    #the return

    Comment


    • Originally posted by Skrillex View Post
      HAHAHAHHAHA GOL U ZADNJEM NAPADU I TO KAKAV!! ATLETICO!!
      brate neopisiva sreca pogotovo sto je ovakva bomba i u nadoknadi
      Originally posted by Brajkula
      Veruj meni, radi kako hoćeš

      Brajkula, 2014. N.E

      Comment


      • Ljubim te u zlatnu kopacku Rodrigez!

        Comment


        • Originally posted by Mladen View Post
          brate neopisiva sreca pogotovo sto je ovakva bomba i u nadoknadi
          Pokidao ga brat, svaka mu dala! Nisam verovao, golcina i po!

          Comment


          • Steta, morali smo makar bod uzeti. Shelvey nestao u drugom poluvremenu.
            When I die, don't bring me to hospital. Bring me to Anfield. I was born there and will die there! S.G.8

            Comment


            • Originally posted by Freshman91 View Post
              Suarez moze da igra kad oce, on je u u sjajnoj formi a i kondiciji, u perfektnom je stanju, a za Stivija nisam siguran, on je ipak ofanzivniji igrac od Nurija, ako se vec gleda da se pojaca napad, ubacices ofanzivnijeg igraca, to je kao neka logika.
              Може Суарез да игра кад хоће, али то је ризик ако је ова утакмица небитн, залети се Бенатиа нпр. и повреди га и...џабе што је спреман.
              Једаб закључак меча је- Коатес није ни нанети Настасићу, три године млађи Србин доста боље изгледа на терену од поменутог Уругвајца, нема он шансе да буде у топ5 штопера на свету, интервенцију код другог гола стварно нема смисла коментарисати, а и код трећег, док за Настасића и не бих баш рекао.

              Comment


              • Italijanski ljigavci se opet provukli.
                Bili smo duplo bolji,ali jbg kad smo najbaksuzniji tim na svetu.
                Downing odlican.
                Borini kretencino izvrsi samoubistvo i trazi da nam vrate Carroll-a!
                Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                Comment


                • Tako je Udinese gaziiiii

                  Comment


                  • Ma dobro je iako šteta što smo doživjeli prvi poraz u Evropi pod vodstvom Rodgersa, da ne bi onog nesretnog autogola ko zna šta bi bilo. Mislim da smo imali kontrolu nad igrom tokom većine meča, no Udinese je iskoristio sve svoje prave prilike i zasluženo slavio u ovoj dosta lijepoj utakmici. Najvažnije je da nije bilo povreda i da spremni dočekujemo Stoke gdje će naravno sa najjačim sastavom pobjeda biti imperativ. Imamo i dalje priliku za plasman dalje ništa nije izgubljeno, ali i ako ne uspijemo to izboriti idemo dalje jer ovo takmičenje ionako nije bilo imperativ što je i Rodgers nekoliko puta rekao.

                    Večeras izuzetno efikasno kolo, vrijedi pogledati pregled utakmica.
                    sigpic
                    Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                    don't support us when we win."

                    Comment


                    • Originally posted by AK47 View Post
                      Na oboje,iskreno nekad nisam siguran da li namjerno nece da doda loptu ili ne vidi saigrace,posto vidim kakva je reakcija saigraca mislim da je u pitanju ovo prvo
                      Sigurno prvo. Retko kad je on sebican, eto sad je ujebao, imao je Jonja samog tamo na penalu, al' jbg, zelja je to za igrom. Ipak raduje me ova golgeterska forma, bar je poceo zabijati golove i to kakve.

                      Steta sto izgubismo ovo, nisam gledao ceo mec, pa ne mogu suditi kako je ko igrao, mada ovaj na HRT-u kaze da je Dauning bio vrlo dobar. Ali nema veze, od starta smo znali da EL nije bitna, mladi nek se uigravaju. Mada cinjenica da Suso nije ni na klupi znaci da ce on od sada biti izgleda veoma bitan starter u ekipi iako je klinac.
                      sigpic

                      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                      -Jürgen Klopp

                      Comment


                      • Originally posted by Merlin View Post
                        Ma dobro je iako šteta što smo doživjeli prvi poraz u Evropi pod vodstvom Rodgersa, da ne bi onog nesretnog autogola ko zna šta bi bilo. Mislim da smo imali kontrolu nad igrom tokom većine meča, no Udinese je iskoristio sve svoje prave prilike i zasluženo slavio u ovoj dosta lijepoj utakmici. Najvažnije je da nije bilo povreda i da spremni dočekujemo Stoke gdje će naravno sa najjačim sastavom pobjeda biti imperativ. Imamo i dalje priliku za plasman dalje ništa nije izgubljeno, ali i ako ne uspijemo to izboriti idemo dalje jer ovo takmičenje ionako nije bilo imperativ što je i Rodgers nekoliko puta rekao.

                        Večeras izuzetno efikasno kolo, vrijedi pogledati pregled utakmica.
                        Tako je Rodgers

                        Mozes ti biti prvak Engleske sa Liverpulom

                        Zadnj put prvaci Engleske 1990 godine , zao mi je ali zivite od stare slave.

                        Comment


                        • Originally posted by Rossonero View Post
                          Tako je Rodgers

                          Mozes ti biti prvak Engleske sa Liverpulom

                          Zadnj put prvaci Engleske 1990 godine , zao mi je ali zivite od stare slave.


                          Ko je ovdje rekao da Rodgers može biti prvak? Molim te poštedi nas svojih frustracija i ne piši kojekakve nebuloze. Malo koristi google i naći ćeš izjave čovjeka u kojima govori o tome kako je Evropa liga takmičenje koje nema veliku važnost za ovaj klub i da će priliku dobijati mladi. Glavni cilj prije početka sezone je bila Liga Prvaka, odnosno top 4, a to što su ovdje neki ograničeni kao balkon i neke stvari ne mogu skontati je druga stvar.
                          sigpic
                          Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                          don't support us when we win."

                          Comment


                          • Originally posted by Merlin View Post


                            Ko je ovdje rekao da Rodgers može biti prvak? Molim te poštedi nas svojih frustracija i ne piši kojekakve nebuloze. Malo koristi google i naći ćeš izjave čovjeka u kojima govori o tome kako je Evropa liga takmičenje koje nema veliku važnost za ovaj klub i da će priliku dobijati mladi. Glavni cilj prije početka sezone je bila Liga Prvaka, odnosno top 4, a to što su ovdje neki ograničeni kao balkon i neke stvari ne mogu skontati je druga stvar.
                            Samo opusteno batice.

                            Biti cete medju top 4 ;)

                            Comment


                            • Originally posted by Rossonero View Post
                              Tako je Rodgers

                              Mozes ti biti prvak Engleske sa Liverpulom

                              Zadnj put prvaci Engleske 1990 godine , zao mi je ali zivite od stare slave.
                              Одавно је то проклет клуб, испричана прича, нажалост јер има изваредне навијаче, на Енфилду је увек добар амбијент.
                              Што се тиче шансе да освоје ПЛ, ове године нема шансе, ценим да им је циљ четврто место, али и то тешко јер кад видимо каква зверишта су међу топ4, Челзи, Јунајтед, Сити, Арсенал...опасна је то конкуренција, дакле Ливерпул бар још једну сезону унапред неће видети најелитиније европско такмичење.

                              Comment


                              • Originally posted by Brajkula View Post
                                Може Суарез да игра кад хоће, али то је ризик ако је ова утакмица небитн, залети се Бенатиа нпр. и повреди га и...џабе што је спреман.
                                Једаб закључак меча је- Коатес није ни нанети Настасићу, три године млађи Србин доста боље изгледа на терену од поменутог Уругвајца, нема он шансе да буде у топ5 штопера на свету, интервенцију код другог гола стварно нема смисла коментарисати, а и код трећег, док за Настасића и не бих баш рекао.
                                A jesi ti zapeo,ovo ti je prvi put u zivotu da gledas Coates-a i eto bit ce Nastasic najbolji stoper svijeta ali ne moras ti sad pet dana pricati o tome.

                                Prvo poluvrijeme vrlo dobro drugo dosta lose.Mislim da nije bilo potrebe da veceras igraju Allen,Glen i da poslije ulaze Stevie i Suarez neka igraju mladji momci pa ako treba nek i ispadnemo u grupnoj fazi ionako ovo takmicenje necemo osvojiti a ne vidim neku razliku ispali u grupi ili ispali negdje tamo oko cetvrtfinala.Ono sto zabrinjava je odbrana,ne sjecam se kad smo zadnji put sacuvali go,mislim da nam je negdje prosjek skoro dva primljena gola po utakmici otkako je Rodgers tu i to ce se morati popraviti.Downing veceras najbolji i cim je tako tesko se nadati pobjedi
                                TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                                "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                                LFC:18+5=THE GREATEST

                                Comment

                                Working...
                                X