Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga sampiona i Liga Evrope 2012/2013

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Abiati...taj covek je odbranio 2 strasna suta znaci bacio se ja mislim da se zemlja zatresla ...a Hart..pa recimo da je spasao City ne samo poraza vec i teske blamaze...
    A tek sto je onaj iz Malage zabio gol volejcinom...to je posebna prica...Abiati i Hart zajedno ne bi ono odbranili....sve u svemu zaista fenomenalno fudbalsko vece...

    Comment


    • Iscitao sam malo ovo za ove stopere, ne mogu da citiram bio bi kilometarski post.

      Keli je stoper koji igra beka zbog raznih stvari u Liverpulu i nadam se da to nece dugo trajati. Mogao bi da bude odlican stoper ali zbog ovog guranja na beka i velike konkurencije na stoperima u Liverpulu(jedina pozicija gde je konkurencija vrhunska)morao je da igra beka i defanzivno je to fenomenalno pokrivao, ofanzivno nula uz par meceva izuzetka. Na stoperu sam ga gledao u mladoj reprezentaciji vise puta i pratio 90 minuta samo njega, odusevio me je. Podsetio na Terija. Na stoperu mnogo racionalnije bira pas, neretko gura u dubinu do AMC-a(koji kao Englez na toj poziciji odmah sjebe akciju), ne boji se da povuce i odlicno cita igru protivnika. Znate kako izgleda engleski stoper kad je siguran i na sta mislim, nema potrebe da objasnjavam. Te utakmice, naravno, nisu dovoljne da bi se procenio njegov stoperski kvalitet, postoji samo ogroman stoperski potencijal koji nema priliku da pokaze. Jos je tu i nova povreda i njegova karijera je pod velikim znakom pitanja.

      Seb Koates je isto ogroman potencijal. Za razliku od Nastasica i slicnih, nesto kasnije otkriven u Nacionalu. Ono sto je uradio na Kopa Americi je savrsenstvo. Visok 196, anticipacija cista 10-ka, odlicno baratanje loptom(ono bacanje Teveza od pre par kola najbolji primer), siguran pas, navikao se na Englesku i kad god dobije priliku igra bez greske. Ima ogromnu konkurenciju u Ageru i Skrtelu. O Ageru ne treba trositi reci, kolena ga koce ceo zivot ali neverovatan stoper. Sad protiv Norvica povukao 40 metara, prosao nekoliko igraca i Suarezu dao loptu na tacni i spojio ga sa golom kao vezni igrac. Skrtel ima problema da se navikne na Brendanov sistem a glavni razlog je specifican nacin rada prethodnog trenera odbrane, Stiva Klarka koji je fenomenalno radio sa svima. Zato je i Seb napredovao, zato Wisdom ovako kida, zato je Glendzo postao onakva bekcina, zato je i sam Skrtel postao jedan od boljih igraca Liverpula, zato je odbrana bila jedino sto valja prosle sezone. Ukoliko Skrtel ne uspe da se navikne, Seb ce verovatno biti starter i sa Agerom ce ciniti jedan od boljih tandema. Skrtel ce kao najbolji igrac prosle sezone dobiti verovatno jos neko vreme da udje u formu.

      Tako da Joe ne preteruje za ovu dvojicu ali preteruje za Nastasica. Nastasic svakako treba da igra prvu u Sitiju jer je vec sad bolji igrac od Leskota koji je rupa ceo zivot ali ga uvek cupa partner pored njega, a Ture vise nije za ozbiljan fudbal ima godinu ipo-dve. Njegova nesreca je ta sto mu je trener Roberto Mancini koji ne zna osnovne elemente igre a kamoli da oslobodi mladog igraca pritiska. Nastasic je sasvim dobro odradio ovo do sada, bolje od Savica koji se pogubio u prvom delu prosle sezone. Neverovatan potencijal, kompletan stoper, najveci srpski potencijal kad je defanziva u pitanju. Mogu samo Djuri da jebem majku sto ga je onako kurvanjski prodao. Nadam se da mu masnokosi magarac nece sjebati karijeru, moze jedan od najboljih na svetu da bude. Bolji i od Koatesa i od Kelija ali ova dvojica bi mogla da cine dugogodisnji tandem u ovoj novog generaciji Liverpula. Mada nisam optimista po pitanju Kelija zbog tih ledja a tu je i Vizdom koji je isto stoper prinudno stavljen na beka ali se zbog tehnike i pasa mnogo bolje snalazi od Kelija.
      sigpic

      Comment


      • Да неко чита ове постове а да не прати фудбал помислио би да је Ливерпул најјачи тим на свету, а они нису видели титулу у ПЛ од 1990, 22 године?
        Много је ово субјективно, поготово за Келија, па човек се окреће као зглобни аутобус, крут као даска, мсм шта год сад ја да напишем навијачи Ливерпула ће стати на страну поменутих, а нису ни близу објективног, у осталом резултати говоре своје па и о томе да ли је бољи тандем Конпани-Лескот или Агер-Шкртел, мсм не видим поенту, поготово за тог Шкртела, највећа киксара од сви штопера из топ петице (ако изузмемо Кошјелинија), директне грешке за голове, искрено имао бих доста бољих решења која бих пре њега довео на тој позицији, нисте ми јасни ставрно? То би било исто као када бих се сада ја ухватио ове Бонућија и почео да га истичем испред других а основа нигде, човек је добар штопер и ништа преко тога, исто је и са Шкртелом, док ми је Агер мало префињенији, и ту се свака прича завршава.
        Што се тиче Настасића и потенцијала, у ПЛ је по мом мишљењу само испред Фил Џонс, док нико није поменуо и Каулкер из Тотенхема, доста добар посао одрадио прошле сезоне на позајмици у Свонсију, такође доста велики потенцијал. О Коатесу не бих, дечка никада нисам гледао, а што се Келија тиче, држаће га Ливерпул још плафон две сезоне у екипи да служи као бек ап првим изборима и онда креће да тоне, Сандерленд, Соук, Ридинг па пооолако низбрдо, пазите шта вам ја говорим.

        ЕДИТ:

        Анћелоти стара кајла
        Last edited by Brajkula; 04-10-12, 12:46.

        Comment


        • Zasto ga je uopste izveo ?? Nije ni cudi styo se iznervirao..izgleda da ce ovaj PSG da krene stopama Zenita...

          Comment


          • Rosso brate , Lavezzi je usao u 73. , a izasao u 80. minuti , znaci izbacio ga je nakon sedam minuta u igri ..

            Mada , sinoc sam procitao da je Carlo izjavio da se Lavezzi opet povrijedio i nije mogao da nastavi , pa sad ko zna sta je istina
            https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

            Comment


            • Originally posted by Dale View Post
              Rosso brate , Lavezzi je usao u 73. , a izasao u 80. minuti , znaci izbacio ga je nakon sedam minuta u igri ..

              Mada , sinoc sam procitao da je Carlo izjavio da se Lavezzi opet povrijedio i nije mogao da nastavi , pa sad ko zna sta je istina
              Nista onda , nisam bio u toku da je usao u 73 min , a izasao u 80 min.

              Schalke me sinoc unistio od sinoc mi nije dobro.
              Last edited by Rossonero; 04-10-12, 13:04.

              Comment


              • Ma vjerovatno je Ancelotti rekao istinu ,da mu se vratila povreda , pa ga je zato izbacio , a Ezequiel bio frustriran zbog ponovnog bola i zato onako reagovao .. Inace , ne znam zbog cega bi ga Ancelotti izbacio nakon samo sedam minuta , ma kako lose da je igrao eventualno ..
                https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                Comment


                • Ако и треба да га га кара Анћелоти, зинуло му дупе за парама, у Напуљу је био Бог и батина, али он хоће у ПСЖ, што већим му спортски изазов да освоји са онаквим ПСЖ-ом онакву француску лигу, или је изазов да са Наполијем поред онаквог Јувентуса освоји Серију А, још један од оних из групе "продана душа" седи сад и гледај како други играју и пимпуј фрижидер, уопште ми није криво због њега, јесте добар играч и због тога је штета, али како радиш тако ти се и врати, било биће и остаће!

                  Comment


                  • Originally posted by Dale View Post
                    Ma vjerovatno je Ancelotti rekao istinu ,da mu se vratila povreda , pa ga je zato izbacio , a Ezequiel bio frustriran zbog ponovnog bola i zato onako reagovao .. Inace , ne znam zbog cega bi ga Ancelotti izbacio nakon samo sedam minuta , ma kako lose da je igrao eventualno ..
                    Vjerovatno je to , jer da ga izvadi nakon samo sedam minuta nekako mi to ne ide.

                    A ako je ovo istina o cemu pisemo (povreda) , onda mogu i shvatit ono ponasanje.
                    Last edited by Rossonero; 04-10-12, 13:12.

                    Comment


                    • Ali s druge strane..sto bi sutirao u nesto ako je povredjen?? Ipak...to je zivac argentinac

                      Comment



                      • Супер Марио Вајденферу "Бла, бла, бла..." ;)

                        Comment


                        • Ma rekao bi mu Mario to i da mu ovaj prethodno nije nista dobacivao.
                          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                          Comment


                          • Све више га волим, није он обична будала, он је квалитетна будала

                            Comment


                            • Bravo Vermeze za sastav, pa neka nas izbuse...

                              Comment


                              • Miljko idiot raspali , mrs iz Partizana!!! Nisu bili dovoljni Genk i Sampdoria Jeste teren sve klizav ali u onakvoj situaciji onako proklizati , zemljo otvori se , Vermezu ubacuj Scepovica , sastav ne lici ni na sto , sad ova formacija nema smisla , ovako smo mozda i mogli odoljevati ali treba napasti , ovi nazad nista nisu , Lazar ne trci na lopte
                                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                                Comment

                                Working...
                                X