Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga sampiona i Liga Evrope 2012/2013

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Brajkula View Post
    И нашао је у виду Настасића, дакле Настасић је предодређен да замени доброг играча који је почео да пада због година, да ли ти то нешто говори? Нема омашаја код њега, биће то још један одличан штопер у низу које је избацила Србија.
    Opet je taj po tebi ne nesto dobar igrac Skrtel bio prvi izbor kod Mancini-a kad se trazila zamjena za Lescott-a.

    Nesto ne vidim ja kod njega toliko potencijal da tvrdis da ce biti najbolji igrac na svojoj poziciji na svijetu ali eto.Ti imas svoje misljenje,ja svoje i nece se nista promjeniti.
    TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

    "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

    LFC:18+5=THE GREATEST

    Comment


    • Originally posted by Joe Cole 10 View Post
      Opet je taj po tebi ne nesto dobar igrac Skrtel bio prvi izbor kod Mancini-a kad se trazila zamjena za Lescott-a.

      Nesto ne vidim ja kod njega toliko potencijal da tvrdis da ce biti najbolji igrac na svojoj poziciji na svijetu ali eto.Ti imas svoje misljenje,ja svoje i nece se nista promjeniti.
      А не, не желим ја да ти променим мишљење, форум, дискусија, неко мислио овако неко онако, природно....ко је у праву време ће показати ;)
      Само мало си превише субјективан, гураш те играче Ливерпула а резултата истог нигде, али ок, капирам и то је природно

      Comment


      • Originally posted by Joe Cole 10 View Post
        Kompany je mozda i najbolji stoper u ligi,ali ta dvojica u ovom trenutku nisu nista posebno,to sto su obojica bili odlicni igraci to je druga prica.Kolo nije odigrao ozbiljnog fudbala skoro dvije godine i dovoljno govori da je i Savic bio ispred njega,a Lescott nije los igrac,ali polako i on pada i nije to vise igrac kakav je bio,nije dzabe Mancini trazio cijelo ljeto zamjenu za njega.
        Sve si sam rekao, sve se i slazem Zato nemoj da sumnjas u Nastasu, bukvalno sve ima. Cita igru neverovatnu, ima tajming da krene na igraca, pozicioniranje, nije prebrz ali nije ni spor, sve fizicke predispozicije za dalji razvoj i napredak. Ne bih voleo da se razocaram ali sve ovo mi govori da je pred njim odlicna buducnost. Licno sam misljenja da je mogao jos jednu sezonu u Fiorentini, da se to sve fino slegne pa onda na visi nivo. Opet, ako vec sada uspe da se izbori sa svime sto nosi igranje za City onda ce mu to biti jos jedan veeeliki plus.

        -Da se nadovezem, mozda ne mogu da kazem da ce biti najbolji na svetu ali sam siguran da ce u jednom momentu biti u top 5 stopera sveta.
        Last edited by Condition23; 04-10-12, 00:18.
        sigpic

        http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

        Comment


        • Originally posted by Freshman91 View Post
          Nemoj Kellija u tu grupu leba ti...
          Bas to htedoh reci, Kelly i talenat su antonimi

          Nego, City je iscupao bod, po meni nezasluzeno na osnovu drugog poluvremena. Posle izjednacenog prvog, Dortmund ih je unistio u drugom, da su imali bolju realizaciju veceras mogli su ih rasturiti, ali onakvi promasaji se moraju kazniti. Penal je bio, s tim sto ga mozda ne bi svaki sudija svirao. Hart jos jednom potvrdio klasu, koliko li su samo Englezi odahnuli od kad se on pojavio.. koliko su oni golmana-bolida imali u zadnje vreme to je tuzno Jadan Abbiati, i on covek mozda utakmicu zivota imao danas, a svi ce pricati o Hart-u

          Schalke razocarao, i oni su kaznjeni kao i Dortmund, imali su sansi da rese taj mec.. mada i dalje nema o cemu da brine Salke, verujem da mogu lagano u Francuskoj da ih dobiju, a ne nekog drugog da cekaju i to. Malaga opet impresionirala.. a gol Eliseua je probio i mrezu i stadion.. napravio bi rupu i u Kineskom zidu da je isao u tom pravcu. Kakva bomba

          Sto se tice Nastasica, mislim da treba nesto ozbiljno naopako da krene u njegovoj karijeri pa da ne bude stoper Vidicevog kvaliteta.

          A sutra cemo videti sta je zapravo Ramsey uradio veceras

          Comment


          • sigpic

            Comment


            • Дефинитивно недеља голмана, синоћ пар одличних одбрана Чеха, вечерас Абиати и Харт.

              Comment


              • Definitivno i nedelja fenomenalnih golova sa svih strana Ovih dana fudbal pruza bas dosta toga Hvala mu!
                sigpic

                http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                Comment


                • Originally posted by Condition23 View Post
                  Definitivno i nedelja fenomenalnih golova sa svih strana Ovih dana fudbal pruza bas dosta toga Hvala mu!
                  А на фејсу прочитам статус једног свог другара "ЛШ из године у годину све лошија" која је то количина глупости у једној просто проширеној реченици

                  Comment


                  • Originally posted by Brajkula View Post
                    А на фејсу прочитам статус једног свог другара "ЛШ из године у годину све лошија" која је то количина глупости у једној просто проширеној реченици
                    Pozdravi ga i reci mu da predje na neki drugi sport <3 Siguran sam da ce mu biti zanimljivije dosta. Jedino ga vadi ako je trolovao
                    sigpic

                    http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                    Comment


                    • Originally posted by Condition23 View Post
                      Pozdravi ga i reci mu da predje na neki drugi sport <3 Siguran sam da ce mu biti zanimljivije dosta. Jedino ga vadi ako je trolovao
                      Фора је како се наводно велики клубови муче са малима, па је на основу тога квалитет фудбала опао....то је поента статуса и коментара испод, могао бих да закачим слику статуса и коментара али ипак не бих добар је дечко а и лик, па да не компромитујем човека због наше разоноде овде

                      Comment


                      • Procitah sad.. "Ramsey ubija kako igra"

                        Comment


                        • Originally posted by Joe Cole 10 View Post
                          Opet je taj po tebi ne nesto dobar igrac Skrtel bio prvi izbor kod Mancini-a kad se trazila zamjena za Lescott-a.

                          Nesto ne vidim ja kod njega toliko potencijal da tvrdis da ce biti najbolji igrac na svojoj poziciji na svijetu ali eto.Ti imas svoje misljenje,ja svoje i nece se nista promjeniti.
                          Jeste dobar skrtel ima profinjen pas vidili smo protiv Citija i Skols i Xavi se nebi postidili onakvom pasu u prostor za Teveza,pa u ovi par kola je jos kiksao,pa onda taj tandem Ager i Skrtel zadnji sezona su briljirali.
                          I Leskot i Konpani nisu nešto,da je nama takav tandem,cvrst i zdrav.
                          sigpic
                          Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                          Comment


                          • Шта ти је фудбал ... Борусија много боља него против Ајакса, а није добила ... Могла би да буде страшна текма са Реалом ... Харту алал ћуфта !!
                            Ајакс ништа, Роналдо свашта + Бенземине маказице !!
                            Малага страшна, Елисеу опасна два комада дао, мислим да ће лагано до нокаут фазе ...
                            Не знам што, али мени очекивана победа Милана ..

                            Comment


                            • Uzeo bih Nastasica prije Coatesa i Kellya uvijek,pa mozda i Jonesa koji bas umije da kiksa.Fantastican igrac ce da bude.Ima kikseva to jbg nosi mladost,ali ja licno zelim za 3-4 godine da ga vidim u Realu,ni manje ni vise.Malo ga jebe sto ima previse samopouzdanja i sto sporo predaje loptu nekad,ali kada vidim kako covjek ima smisla za fudbal to je meni najmanji problem,na tome se sigurno moze raditi...veliki igrac ce da bude Nastasic
                              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                              #the return

                              Comment


                              • Varane i Nastasic, kakav bi to tandem bio.

                                Veceras ima par zanimljivih tekmi, vredi pogledati i LE.
                                sigpic

                                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                                Batica Wilshere je gospodin covek...

                                All hail the Chan-Chan man!

                                Comment

                                Working...
                                X