Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga sampiona i Liga Evrope 2012/2013

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by AK47 View Post
    Kako igraju,tek mi net dosao...drug mi kaze da Kaka i Xabi objasnjavaju
    Igraju odlicno. Kaka je imao jednu sansu, ali nije imao srece, skinuo golman sa linije. Inace, golman Ajaxa savrseno brani veceras, glavni krivac sto Real nije vise golova utrpao. A, Kaka namestio dve odlicne sanse, CR-u i Benz-u. Xabi klasicno, ne prolaze ga. Nakon njegovog kornera cini mi se, Ramos promasio zicer.

    Mocna je ovo postava, Kaka i Marcelo odlicno saradjuju, jedino jos da se realizacija popravi. Ajax nije do gola dosao.
    sigpic

    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

    Batica Wilshere je gospodin covek...

    All hail the Chan-Chan man!

    Comment


    • Neverovatno da je jos uvek 0:0 I Siti i Dortmund su mogli po 2 minimum da ubace. Stvarno maestralna lopta Huntelaara za onaj gol

      Comment


      • Ne vjerujem da je Silva ono moga da promasi.
        Mada bi bilo nezasluzeno da je Siti poveo jer im Borusija ocitava lekciju veceras, Hart fenomenalan, sigurno je 5 golova spasio.
        sigpic

        Comment


        • Ajax je imao prazan gol,kod kornera,ako si gledao celo prvo poluvreme znas o cemu pricam...
          Originally posted by Casiraghi
          Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
          Originally posted by Casiraghi
          Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

          https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
          Originally posted by Casiraghi
          Srecan Mane svima koji slave.

          Comment


          • Sada sam video sta je Gotze promasio. Pa brate, da l' je moguce?

            Roman gospodski skinuo igracima City-a.

            @mare

            To je sviran faul nad Iker-om.;)
            sigpic

            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

            Batica Wilshere je gospodin covek...

            All hail the Chan-Chan man!

            Comment


            • A Arsenal primi gol u 45+, strasno.

              Mario Kempes:"Real Madrid can beat Barcelona, but they can never play as good as Barcelona."

              Comment


              • Fantasticna Borussia za ovaj 45 minuta! Nadam se da ovu odneti sva tri boda, ali bice tesko.

                Comment


                • Originally posted by Reise View Post
                  Ne vjerujem da je Silva ono moga da promasi.
                  Mada bi bilo nezasluzeno da je Siti poveo jer im Borusija ocitava lekciju veceras, Hart fenomenalan, sigurno je 5 golova spasio.
                  Ako je Hart spasio 5, Weidenfeller je 7.
                  Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                  Comment


                  • Ma imali su i jedni i drugi strasne sanse, niko ovde nije bio nesto bolji od drugog. Realnije je jedino 2:2

                    Comment


                    • Originally posted by p4p1 View Post
                      Ma imali su i jedni i drugi strasne sanse, niko ovde nije bio nesto bolji od drugog. Realnije je jedino 2:2
                      Ma ja se zajebavam. Covjek rece da bi bilo nezasluzeno da je City poveo. Ko god da je poveo bilo bi zasluzeno.
                      Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                      Comment


                      • Hart machka....

                        Jedna od retkih tekmi bez golova,za koju mogu da kazem da je odlicna...;)
                        I LOVE HOUSE MUSIC!!

                        Comment


                        • Originally posted by tata Mumi View Post
                          Ako je Hart spasio 5, Weidenfeller je 7.
                          Gundoganu na kraj onaj zicer, Gece 3 puta, ono 1 na 1 prije sanse Gundogana, onda onaj sut kad je Hart skrenuo i udarila lopta u stativu i onda ono kad je skrenuo kad je ubila u precku i bila je jos jedna sansa ispred gola, mislim da je Levandovski bio. I Vajdenfeler je odlican, ali za sad Hart spasio vise.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by tata Mumi View Post
                            Ma ja se zajebavam. Covjek rece da bi bilo nezasluzeno da je City poveo. Ko god da je poveo bilo bi zasluzeno.
                            Na taj komentar sam i mislio, ne na tvoj

                            Comment


                            • Originally posted by Reise View Post
                              Gundoganu na kraj onaj zicer, Gece 3 puta, ono 1 na 1 prije sanse Gundogana, onda onaj sut kad je Hart skrenuo i udarila lopta u stativu i onda ono kad je skrenuo kad je ubila u precku i bila je jos jedna sansa ispred gola, mislim da je Levandovski bio. I Vajdenfeler je odlican, ali za sad Hart spasio vise.
                              Aguero 2 puta 1 na 1 100% sansa, Aguerova bomba sa 16m pod precku, Silva sa 4m prazan gol. Reci da bi bilo nezasluzeno da je City poveo je apsurd.
                              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                              Comment


                              • Ubise ih od igre brate.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X