Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga sampiona i Liga Evrope 2012/2013

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Znao sam 1-2 pol Hulk , zasluzeno.

    Jedostavno od vodstva 0-2 Milan nista uradio nije , prepustili smo im loptu kaznjeni smo pred kraj poluvremena.

    Sva sreca pa je Abbiati rasplozen. Sta radi Allegri sa Bojanom ? . Kao sto je rekao Akisa pa taj veze nema.

    Samo da ne prokockaju vodstvo od 0-2.

    1-2

    Comment


    • Originally posted by AK47 View Post
      Ne podcjenjuj Witsela,on je tek nedavno poceo da trenira sa ekipom,ovo su mu prve utakmice...bice on prevaga vidjet ces,fantastican igrac;)
      Морао би нешто конкретно да уради вечерас, неки потез нешто што ће наговестити да вреди 40м, ово у пп је само одрађивање, позиционо померање и одигравање најсигурнијег паса првом до себе...самопоуздања нигде да преузме ризик мало на себе, проба нешто да промени, то се плаћа 40м.

      Comment


      • Originally posted by Brajkula View Post
        Морао би нешто конкретно да уради вечерас, неки потез нешто што ће наговестити да вреди 40м, ово у пп је само одрађивање, позиционо померање и одигравање најсигурнијег паса првом до себе...самопоуздања нигде да преузме ризик мало на себе, проба нешто да промени, то се плаћа 40м.
        Znam ja sta ti hoces da kazes,ali nije to bas tako jednostavno...

        Puno je lakse kad igrac kao sto je Hulk koji igrac spica ili krilo predje negdje,on mora da prati daleko manje stvari u igri nego zadnji vezni kao sto je Witsel koji mora bukvalno da prati cijelu ekipu jer je to pozicija koja u danasnjem fudbalu vuce sa sobom daleko najvecu odgovornost,mora proci malo vremena,ja u njega ne sumnjam uopste...
        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


        #the return

        Comment


        • moze link za utakmicu pls?

          Comment


          • Originally posted by 2012MARIN View Post
            moze link za utakmicu pls?
            http://www.thefirstrow.eu/watch/1445...-ac-milan.html

            Comment


            • http://www.thefirstrow.eu/watch/1445...-ac-milan.html

              EDIT: Ekspresno se Zenit vratio u utakmicu.
              Last edited by bracala; 03-10-12, 18:06.
              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

              Comment


              • 2-2 Idemo Zenit
                Originally posted by Casiraghi
                Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                Originally posted by Casiraghi
                Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                Originally posted by Casiraghi
                Srecan Mane svima koji slave.

                Comment


                • И на крају изгуби Милан.

                  Originally posted by AK47 View Post
                  Znam ja sta ti hoces da kazes,ali nije to bas tako jednostavno...

                  Puno je lakse kad igrac kao sto je Hulk koji igrac spica ili krilo predje negdje,on mora da prati daleko manje stvari u igri nego zadnji vezni kao sto je Witsel koji mora bukvalno da prati cijelu ekipu jer je to pozicija koja u danasnjem fudbalu vuce sa sobom daleko najvecu odgovornost,mora proci malo vremena,ja u njega ne sumnjam uopste...
                  Ако га ови дотле не одјуре назад у Бенфику, Зенит од његовог доласка везује само лоше резултате. И овај тренутни није толико итеалан.
                  Last edited by Brajkula; 03-10-12, 18:08.

                  Comment


                  • Originally posted by Brajkula View Post
                    И на крају изгуби Милан.


                    Ако га ови дотле не одјуре назад у Бенфику, Зенит од његовог доласка везује само лоше резултате. И овај тренутни није толико итеалан.
                    Care u ligi je odigrao 20 minuta kako je dosao,nije bas ni mogao nesto napraviti...samo dvije tekme odigrao

                    Ovo mu je prva utakmica za Zenit,tek odigrao 20 minuta u njihovoj ligi
                    Last edited by AK47; 03-10-12, 18:13.
                    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                    #the return

                    Comment


                    • Originally posted by AK47 View Post
                      Care u ligi je odigrao 20 minuta kako je dosao,nije bas ni mogao nesto napraviti...samo dvije tekme odigrao

                      Ovo mu je prva utakmica za Zenit,tek odigrao 20 minuta u njihovoj ligi
                      Али је нарушио хармонију у тиму, како он узима паре а Денисов дупло мање и остале приче...колики су фудбалери само егоисти па то је страшно.
                      Видећемо, ово за ових 62 минута, ништа спец. али ајде време је пред њим, имаће шансе да покаже квалитет ако га поседује.

                      Comment


                      • Originally posted by Brajkula View Post
                        Али је нарушио хармонију у тиму, како он узима паре а Денисов дупло мање и остале приче...колики су фудбалери само егоисти па то је страшно.
                        Видећемо, ово за ових 62 минута, ништа спец. али ајде време је пред њим, имаће шансе да покаже квалитет ако га поседује.
                        Pa nije on kriv za hramoniju u timu,dali su mu pare i na njemu ja da se dokaze...

                        Covjek je prije ove utakmice odigrao 20 minuta za Zenit,da je Messi licno ne znam sta je mogao napraviti;)

                        http://en.fc-zenit.ru/main/team/players/3/14186.html

                        Ulazi Nocerino legenda,meni bas gotivan lik
                        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                        #the return

                        Comment


                        • Имаш право имаш право.
                          али опет понављам вечерас баш ништа, видећемо за даље.

                          Comment


                          • Nesrecno Zenit prima gol tj. autogol. Ovo ih moze slomiti psihicki.
                            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                            Comment


                            • Sta radi Abbiati veceras

                              Comment


                              • Браво Милан, огромна победа за исти, свака част.
                                Абиати и мајсторски гол Ел Шаравеја обележили меч.

                                Comment

                                Working...
                                X