Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga sampiona i Liga Evrope 2012/2013

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dali smo gol najvise zahvaljujuci Toresu ali mogao je on i sam da da jos koji.
    Mnogo bi bilo dobro da da jedan u drugom poluvremenu,da veze treci mec i treci gol.

    Nema drugog leka za samopouzdanje jednog napadaca,nema.

    Comment


    • Igrao Juve - Sahtjor 1X i Cluj - Man Utd X2, ako me zeznu pobicu ih licno.

      Comment


      • Originally posted by Uros94 View Post
        А Кваљарела?
        Требао је човека у прву да стави.
        И ја сам се искрено надао, међутим супрајз.
        Мсм да ће пре у игру Ђовинко, јер он нешто може сам да направи, брз је и има добар дриблинг, пошто игру сем од 37 до 45, тада смо деловали нешто боље, нисмо имали.


        Одавно нисам видео овако лошу статистику у поседу лопте кад Јуве игра

        Comment


        • Da brate

          Nmg da verujem da torres onako masi... valjda ce to popraviti u drugom poluvremenu .. si video rezultat MAN UTD-CLUJ HT
          Leo Westerman: "Neko sanja da zaigra u NBA ligi neko sanja da zaigra u ACB ligi a meni je bio san da zaigram za Partizan"

          Comment


          • Dobra Benfica steta sto primise gol, ali su bas hrabro odigrali prvo poluvrijeme.

            Zoran Suko nikako da sakrije da navija za Arsenal, Fabregasa kad spomene uvijek nesto negativno za njega kaze. Messi previse nervozan, ne znam sto mu treba da onoliko prica sa sudijama. Alexis mogao rijesiti utakmicu, ali dosta lose pokusao lobovati golmana.

            Comment


            • Originally posted by Mita View Post
              Nmg da verujem da torres onako masi... valjda ce to popraviti u drugom poluvremenu .. si video rezultat MAN UTD-CLUJ HT
              Da je srece ostalo bi 1:0 , Persi ramenom dao gol
              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

              Comment


              • Kroos promasio prazan go s dva metra za Bayern,valjda ce sad mali Xherdan da udje da objasni neke stvari
                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                #the return

                Comment


                • Originally posted by Miko View Post
                  Da je srece ostalo bi 1:0 , Persi ramenom dao gol
                  Persi je Persi mozda norvezani nesto i urade ali tesko
                  Leo Westerman: "Neko sanja da zaigra u NBA ligi neko sanja da zaigra u ACB ligi a meni je bio san da zaigram za Partizan"

                  Comment


                  • Ne moze,Juve previse umoran,lomi nas raspored.Valjda se promeni pristup igri u drugom poluvremenu.

                    Comment


                    • Jeste ga pogodila u rame ali citam po live komentarima i pise da je do sada mogao da postigne het trik...

                      Comment


                      • Originally posted by AK47 View Post
                        Kroos promasio prazan go s dva metra za Bayern,valjda ce sad mali Xherdan da udje da objasni neke stvari
                        Lomice se Bayern za gol ... bate ima da napravi bunkericu ...
                        Leo Westerman: "Neko sanja da zaigra u NBA ligi neko sanja da zaigra u ACB ligi a meni je bio san da zaigram za Partizan"

                        Comment


                        • Originally posted by Layzick View Post
                          Ne moze,Juve previse umoran,lomi nas raspored.Valjda se promeni pristup igri u drugom poluvremenu.
                          Има истине, Видал иде о пребијени кер...

                          Comment


                          • RvP 2:1 D E Tako se igra ...

                            Ko oce da gleda Man.Utd evo mu ga stream :P http://www.sportlemon.tv/v-4/4/170/v-457195.html

                            Sta mislite ovaj Kapetanos iz Cluja nije los igrac ... ?
                            Leo Westerman: "Neko sanja da zaigra u NBA ligi neko sanja da zaigra u ACB ligi a meni je bio san da zaigram za Partizan"

                            Comment


                            • Originally posted by Mita
                              Sta mislite ovaj Kapetanos iz Cluja nije los igrac ... ?
                              Care nemoj pisati tri posta u nizu,koristi opciju Edit ;)
                              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                              #the return

                              Comment


                              • Ok izvini ...
                                Leo Westerman: "Neko sanja da zaigra u NBA ligi neko sanja da zaigra u ACB ligi a meni je bio san da zaigram za Partizan"

                                Comment

                                Working...
                                X