Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga sampiona i Liga Evrope 2012/2013

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Svim <3 uz Seltik xD
    Originally posted by Brajkula
    Veruj meni, radi kako hoćeš

    Brajkula, 2014. N.E

    Comment


    • 1-1 poluvreme,ja igrao 2-3 gola
      Originally posted by Casiraghi
      Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
      Originally posted by Casiraghi
      Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

      https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
      Originally posted by Casiraghi
      Srecan Mane svima koji slave.

      Comment


      • Emenike strasni !

        Kako sam ga na Fantasy fino stavio
        https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

        Comment


        • Ma opusteno Enfildovac, ostace 2:1
          Originally posted by Brajkula
          Veruj meni, radi kako hoćeš

          Brajkula, 2014. N.E

          Comment


          • Фостер

            Comment


            • Originally posted by Brajkula View Post
              Против Бајерна им једноставно баварци наметну свој ритам, те су ови принуђени на то, сигурно у тим мечевима нису изашли са намеро дај да затворимо, сви иза 40 метара па ако прође нека контрица, лепо, ако не прође опет лепо...и у тај меч улазе да се надигравају са противником, сад што је Бајерн јак противник те им не дозволи да играју ону своју лепршаву игру већ Бајерн наметне свој ритам и начин игре, једноставно некад ти противник својом снагом не дозволи да играш како ти желиш. Капирам да ће и сутра Сити водити главну реч, па једино ако се опасно испромашивају па уследи по неписаном правилу казна, могуће је у фудбалу све, али са ове тачке гледишта сумњам да ће Сити то себи дозволити ипак много су ако ништа пара уложили да би другу годину узастопно испадали у групној фази, за кладионичаре ми дође као зихер Сити даје два гола ;)
              Bila su to dva razlicita lica Dortmunda u njihova dva proslosezonska ligaska duela.Na Alijanc Areni samo su postavili bunker i bukvalno su cekali svoju sansu.Do gola Gecea najbolje sto je vidjeno od njihove strane je to sto je Levandovski izvozao Badstubera ko vola.Dok na njihovom terenu je bilo mnogo vise izjednacenije, jeste da im je Dortmund prepustio posed lopte, ali su imali mnogo ozbiljnije sanse za gol i njihova pobeda na kraju nije bila nezasluzena.Faktor domageg terena, nista drugo.I tako ce postupiti protiv Sitija gostovanju, druga ce biti prica kada Siti dolazi i tada moze da se ocekuje da ce otvorenije ici nego sto ce sutra.Klop je valjda naucio nesto iz prosle sezone, da ne treba svim silama krenuti ka protivnickom golu i da treba puno da taktizira.Za razliku od Bundeslige, ovde protivnici svaki promasaj surovo kaznjavaju i siguran sam da je nesto naucio iz proslogodisnjeg blama.

              Ne dajes mi utisak da si gledao Dortmund-Bajern prosle sezone.Mada treba Sitiju prepustiti posed lopte i cekati na prilike koje ce im se ukazati.Ako ne postupe tako, poraz je neminovan.

              Comment


              • Причао сам о последњем мечу на почетку ове сезоне, када је Бајерн добио 2:1.
                Ианче, на Лужникију циркус, Инсауралде упропастио утакмицу за Спартак црвеним картоном, нови преокрет Самарас главом у 90.

                Comment


                • Odlicno Samaras postavio glavu u levi golmanov ugao za 2:3 , ako Seltik izdrzi ogromna pobeda
                  Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                  Comment


                  • Originally posted by Miko View Post
                    Odlicno Samaras postavio glavu u levi golmanov ugao za 2:3 , ako Seltik izdrzi ogromna pobeda
                    Шта да издржи, од искључења Инсауралдеа нису поштено прешли центар, боље да ли ће Спартак да издржи да не прими и четврти
                    БТВ: ФТ 2:3 ок утакмичица као увертира за оно што нас очекује вечерас, без обзира што сам имао Спартак на тикету

                    Comment


                    • Ajmo ljudi spremajte linkove
                      Nmg da verujem koliko je Spartak pao posle crvenog kartona
                      Last edited by fudbalinho; 02-10-12, 18:58.

                      Comment


                      • Potvrdjena postava United-a protiv Cluj-a...

                        De Gea; Rafael, Ferdinand, Evans, Evra; Anderson, Fletcher, Cleverley; Rooney, Hernandez, Van Persie

                        Comment


                        • Hvala Seltiku. Grobari srecni veceras ! xD
                          Originally posted by Brajkula
                          Veruj meni, radi kako hoćeš

                          Brajkula, 2014. N.E

                          Comment


                          • Originally posted by Sir Giggsy View Post
                            Potvrdjena postava United-a protiv Cluj-a...

                            De Gea; Rafael, Ferdinand, Evans, Evra; Anderson, Fletcher, Cleverley; Rooney, Hernandez, Van Persie
                            Да л се ико на форуму надао да ће овај човек почети меч вечерас?
                            Велбек опет на "фосни", даје се мало минута Ћићариту, није то лоше с обзиром да је потпуно запостављен почетком ове сезоне.

                            Comment


                            • Pazi, donekle jesam, jer je i bilo nagovestaja da ce ih obojicu gurnuti u prvi tim, jer su solidno, znaci kazem solidno odradili zajedno posao u drugom poluvremenu protiv Totenhema, iako su naravno ostalih kratkih rukava. Realno, greota je da jedan od tih igraca takvog kalibra naizmenicno menjaju mesto na klupi. Ako veceras pokazu neku dominaciju, ko zna...
                              Originally posted by Brajkula
                              Veruj meni, radi kako hoćeš

                              Brajkula, 2014. N.E

                              Comment


                              • Ja sam... zasto bi Welbeck imao prednost?

                                Comment

                                Working...
                                X