Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga sampiona i Liga Evrope 2012/2013

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • kakav penal nije sviran galatasaraju, a kakav je dosudjen u korist junajteda...

    Comment


    • Danasnje utakmice Liga Europe

      Comment


      • Ovi sa RTS-a ladno ne prenose nijednu utakmicu u 19h...ima prenos Partizana ali ni na drugom ni na prvom kanalu nema nijedna druga utakmica u najavi....a juce doveli u studiju nekog njihovog da nam kao objasni zasto nema prenos LS i utorkom...lopovi bre...a prosle godine Liga sampiona na rts i utorkom i sredom, a na b92 DVE utakmice u Ligi evrope...milina...sve gore i gore vreme ide...
        Jedino na HRT2 ima prenos u to bas u 21h Totenhem-Lazio i to je sve (ako i oni uopste odobre prenos za Srbiju) ....u svakom slucaju da skacemo od srece sto mozemo uopste Partizan da gledamo i to zamalo da dodje u pitanje...

        Comment


        • Originally posted by fudbalinho View Post
          Ovi sa RTS-a ladno ne prenose nijednu utakmicu u 19h...ima prenos Partizana ali ni na drugom ni na prvom kanalu nema nijedna druga utakmica u najavi....a juce doveli u studiju nekog njihovog da nam kao objasni zasto nema prenos LS i utorkom...lopovi bre...a prosle godine Liga sampiona na rts i utorkom i sredom, a na b92 DVE utakmice u Ligi evrope...milina...sve gore i gore vreme ide...
          Jedino na HRT2 ima prenos u to bas u 21h Totenhem-Lazio i to je sve (ako i oni uopste odobre prenos za Srbiju) ....u svakom slucaju da skacemo od srece sto mozemo uopste Partizan da gledamo i to zamalo da dodje u pitanje...
          Nasa najbolja televizja je B92 svidelo se to nekom ili ne, bez premca su, ali ne zato sto su spektakularni, vec zato sto su ostale televizijske stanice blago receno katastrofalne. RTS ima 7 000 zaposlenih, a ukinuli su treci kanal i repriziraju neka sranja po 100 puta, a vise nisu u stanju ni 2 prenosa Lige sampiona da obave Stvarno mi je krivo sto LS nije na B92.
          Last edited by colke995; 20-09-12, 12:07.
          sigpic

          Comment


          • Ne znam sta se cudite, kada je Arena uzela najjace pakete za LS i za LE u Srbiji, Hrvatskoj i Bosni. Oni imaju pravo prenosa najjacih utakmica i najveceg broja utakmica. RTS bira mec nakon sto to Arena uradi, a oni mogu sredom da prenose najbolji mec. Ostali bez Primere, ali zato prenose u dva dana osam utakmica iz LS, isto tako prenose i veliki broj tekmi LE.

            Sto se tice najboljeg programa, ako je sport u pitanju, SK je ubedljivo najjaci i prenosi dve najjace lige na svetu u fudbalu, a i u kosarci prenose dva najjaca takmicenja, tako da gledajuci sportski aspekt, B92 ne moze biti ispred SK-a nikako.
            sigpic

            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

            Batica Wilshere je gospodin covek...

            All hail the Chan-Chan man!

            Comment


            • Originally posted by colke995 View Post
              Nasa najbolja televizja je B92 svidelo se to nekom ili ne, bez premca su, ali ne zato sto su spektakularni, vec zato sto su ostale televizijske stanice blago receno katastrofalne. RTS ima 7 000 zaposlenih, a ukinuli su treci kanal i repriziraju neka sranja po 100 puta, a vise nisu u stanju ni 2 prenosa Lige sampiona da obave Stvarno mi je krivo sto LS nije na B92.
              Slažem se sa ovim. Znam da ih mnogi mrze zato što su protiv nasilja i sličnih gluposti tj. protiv huligana, podržavaju gay paradu i sl. Da se vratim na sport, kod njih emisije prije prenosa su odlične, jer su voditelji opušteni i znaju da zabave gledaoce, a pored toga daju informacije kao i sve ostale TV. Moram priznati da je Milan Bošković jedan od najboljih komentarora na našim prostorima, zato se razumije u ono što vodi i ne davi sa nekim ne bitnim informacijama. Ima još dosta toga, ali da ne idemo u veliki off...
              sigpic
              http://www.youtube.com/watch?v=yOzFjbiH4mk

              Comment


              • Originally posted by Tony_G View Post
                Mikel je pogresio kod drugog gola, lik osvojio loptu i hteo da baci Hazardu u prostor ali je bacio direktno Marchisiu... posle svi samo gledaju Marchisia i jos Terry odluci da se kocka i da pravi ofsajd zamku... zasto, nije mi jasno. Mislim ono, cak i da je uspesno napravi opet moze sudija da pogresi i ne dosudi ofsajd, preveliki rizik, a da je nastavio za Quagliarelom mogao je da ga zaustavi, omeo bi ga sigurno...
                Ne znam, Robbie me fascinira, deluje mi kao da zeli da bude previse pametan u nekim situacijama, tipa uvodjenje Bertranda na krilo, i to ne samo u ovoj utakmici, onda zasto Ramires igra??? Place mi se kad ga gledam, u zivotu nisam video onakav prijem lopte i onakvu nepovezanost, on sam sa sobom ne moze da se dogovori, a kamoli neku akciju sa drugima da odradi... Ima tu jos dosta Robbie da radi, ima sve potrebne sastojke, ali nikako da lepo ukomponuje sve... Juve je bio dobar u posedu lopte, ali isto tako delovali su slabo u odbrani, mogao je Chelsea da ih napuni, samo da su tu bili npr. Moses ili Sturridge, ili obojica... E da, sta mislite jel ono bio penal nad Hazardom u prvom poluvremenu? Gotovo ista situacija kao protiv QPR-a... Kao da sudije vise nece da mu daju penale...
                Upravo to, sad se setih da je Mikel poslao pas pogresan, i posle samo gleda Markizia kao tele, doduse svi su, pa je tu ocigledno pao nesporazum izmedju igraca ko treba da ga preuzme, mada trebao je Mikel.
                Da je Teri resio da ne pravi ofsajd zamku garant bi ga omeo, i ovaj skoro sam uveren ne bi dao gol, jer je isao dijagonalno od gola, da ga je Teri pratio jednostavno bi ga oterao dalje od gola ili bi eventualno napravio penal mada sumnjam da bi bilo ovo drugo. Ovako Kvaljarela je imao cist put ka golu, Ceh se cak odlicno postavio, zatvorio sve uglove, i ovaj mu posalje na jedinio moguce mesto, kroz noge.
                Bertrand na krilu mi je neshvatljiv potez, ma uopste neshvatljiv da on igra u vezi, mali ne moze da se snadje na toj poziciji, i to je ocigledno. Sto se tice Ramiresa, formacija je zahtevala jednog veznjaka, i on je bio da kazemo, logican izbor. Ali, u toku meca, Ramires je gotovo stalno bio na krilu, tako da je ono vise licilo na 4-2-3-1, gde se Ramires samo izdvojio na krilu, a Oscar usao u sredinu iza Torresa i bio mnogo opasniji, sto je i pokazao. Ali stvarno lika ne bi komentarisao, Moses bi bio sila na toj poziciji, daleko bi bio bolji izbor, ali sta je tu je, Roberto ima neke svoje zamisli u glavi.
                Slazem se za slabu odbranu Juvea, mada je tu generalno samo Bonuci srljao, par puta je zasrao zestoko, Celsi je samo iz kontri mogao da uvali dva do 3 gola, ali dodje lopta do Ramiresa i pisi propalo.

                Sto se tice penala, kontakt je ocigledan, ali nekako mislim da je remplovanje u pitanju, malo ga je ovaj gurnuo telom, Hazard izgubio balans i pao, ima elemenata za penal, ali i ne mora da se se sudi. Mada morao bi da pogledam ponovo snimak da bi nesto vise rekao.
                sigpic

                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                -Jürgen Klopp

                Comment


                • Originally posted by D-Wade View Post
                  Ne znam sta se cudite, kada je Arena uzela najjace pakete za LS i za LE u Srbiji, Hrvatskoj i Bosni. Oni imaju pravo prenosa najjacih utakmica i najveceg broja utakmica. RTS bira mec nakon sto to Arena uradi, a oni mogu sredom da prenose najbolji mec. Ostali bez Primere, ali zato prenose u dva dana osam utakmica iz LS, isto tako prenose i veliki broj tekmi LE.

                  Sto se tice najboljeg programa, ako je sport u pitanju, SK je ubedljivo najjaci i prenosi dve najjace lige na svetu u fudbalu, a i u kosarci prenose dva najjaca takmicenja, tako da gledajuci sportski aspekt, B92 ne moze biti ispred SK-a nikako.
                  Mislio sam na ove programe koji svi ljudi imaju, SK je na kablovskoj, a i dalje ima puno ljudi koji nemaju kablovsku, a i ako je imaju, nemaju sve kanale, pa vrlo cesto ostanemo bez Formule 1 i jos nekih prenosa. Da je bez premca, tu se u potpunosti slazem, mada bi mogli u skorijoj buducnosti da krenu i sa prenosima Lige Sampiona ako je to ikako moguce, mada su i ovako ubedljivo najbolji. Da ne cepamo off vise, sta misliste ima li Sahtjor realne sanse da prodje grupu?
                  sigpic

                  Comment


                  • Bruka koliko su oni nezgodni, ne treba ih nikako otpisati. Douglas Costa i Willian, kakav tandem jbt..
                    sigpic

                    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                    Batica Wilshere je gospodin covek...

                    All hail the Chan-Chan man!

                    Comment


                    • Shakhtar je totalno nezgodna ekipa i ne radujem se utakmicama sa njima, da budem iskren. Willian je i sinoc bio dosta dobar, kontra im je sjajna i napasce svakoga na svom stadionu. A i sam Willian je rekao da ce poginuti u LS ne bi li otisao u Englesku, vjerovatno u Tottenham.

                      Bice rutavo sa njima svakako.
                      Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                      Comment


                      • Comment


                        • Originally posted by vladream View Post
                          kakav penal nije sviran galatasaraju, a kakav je dosudjen u korist junajteda...
                          Trebao je poslje biti dosudjen jos jedan za United koji je bio mnogo konkretniji, ali valjda je to bila kompenzacija mala...
                          Slazem se da je Galata ostecena za onaj penal u prvoj minuti.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by Phenom View Post
                            No, nakon utakmice došlo je objašnjenje. Casillas nije slavio niti jedan od tri pogotka Reala, a kao razlog je naveo tragičan događaj koji se dogodio nekoliko sati prije utakmice. Kapetan Reala primio je vijest o smrti 14-godišnjeg poljskog dječaka Dawida Zapiseka kojeg je upoznao za vrijeme Europskog prvenstva.

                            Dječak je bolovao od spinalne mišićne atrofije. Bio je prikovan za invalidska kolica, a uz sebe je stalno nosio sliku vratara Reala. Želja mu je bila da prije smrti, za koju je znao da će uskoro doći, upozna svojeg najdražeg nogometaša. Casillas mu je ispunio želju. Sastali su se tijekom Eura i postali prijatelji. Casillas je Dawidu odao počast tako što nije slavio pogotke.
                            Jedan veliki gospodin Iker Casillas.
                            TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                            "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                            LFC:18+5=THE GREATEST

                            Comment


                            • Uvijek bio i ostao najveci gospodin svog kluba.
                              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                              Comment


                              • Rame uz rame sa Raul-om.
                                sigpic

                                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                                Batica Wilshere je gospodin covek...

                                All hail the Chan-Chan man!

                                Comment

                                Working...
                                X