Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga sampiona i Liga Evrope 2012/2013

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Quagliarella se sprda.

    Mario Kempes:"Real Madrid can beat Barcelona, but they can never play as good as Barcelona."

    Comment


    • Originally posted by Prototype View Post
      Juve pokazao karakter, nije bilo lako vratiti se posle 0-2. Bonucci nebi trebao igrati u skorije vreme, a takodje ni Giovinco. Protiv ovakvih teskasa nema on sta tu traziti
      У потпуности се слажем са тобом, или бар не као шпиц већ као неки бочни попут Азара, добио је сваки 15 дуел са Луизом и Теријем и све нешто тражи фаул, а везе нема са фаулом, чисти дуели....али капирам га, дечко имам 160 и кусур центиметара.

      Originally posted by Layzick View Post
      Mislio sam da mislis na pripremne meceve,a kada se igralo protiv Parme Lusio je bio povredjen.Zar stvarno mislis da ce Marone da igra pre Lusija?
      Ја сам пре за Маронеа, батали ме продане душе...али то је превише навијачки гледано, сигурно је да је Лусио бољи играч, бар тренутно....

      Comment


      • Originally posted by Miko View Post
        Koliko je Galatasaraj bio bolji od Junajteda , steta sto nisu bod izvukli
        Kao i prosle sezone, nama fali to nesto s cim cemo da dotucemo protivnika.
        sigpic

        Comment



        • Mario Kempes:"Real Madrid can beat Barcelona, but they can never play as good as Barcelona."

          Comment


          • Bate Borisov - vrednost tima 20 miliona EUR
            Partizan - 29 miliona EUR
            Zvezda - 23 miliona EUR

            Gde su oni, a gde mi

            Comment


            • Da, ali taj BATE ima samo 3 stranca u timu.

              Mario Kempes:"Real Madrid can beat Barcelona, but they can never play as good as Barcelona."

              Comment


              • @Skrillex
                Nemaju Djuru i ostalu bagru ;)
                Ma sta Kasiljas...on navikao na to to mu kao dobar dan ziva legenda...ceo zivot u klubu kao sto je Real i to uvek na crti....

                Comment


                • Kad imas zdravu upravu i upravu koja radi za klub napredak je neizbezan,ma koliko ti tim kostao.

                  Comment


                  • Odlicna utakmica i derbi koji je opravdao ocekivanja. Nisam imao net, pa nisam mogao da ispratim ostale tekme, samo u highlights-ima.

                    Celzi krenuo odlicno, bili su dosta konkretni ali nikako nisu mogli da stvore 100% sansu. Prvi gol je smesna greska Bonucija koji je inace bio komedija ceo mec. Momak povuce loptu ka sredini par puta posalje pas direktno igracu Celsija, otvori im kontru, al' sreca ili Kijelini prekine, ili Ramires zasere po svom obicaju, jos mi nije jasno dokle ce taj lik da igra u prvoj.
                    Oskar je pokazao umece i bio verovatno najbolji igrac Celsija na terenu, uostalom, dao je dva gola(prvi srecno) i drugi fenomenalan, fantastican, neverovatan, prvo onaj potez kod prijema gde je totalno izbacio dvojicu igraca, i onda boom, golcina nevidjena. I zanimljivo oba suta neodbranjiva, i to je sve sto sam ja video od Celsija i bila je jos ona akcija pri kraju Mate i Hazarda.
                    Posle toga, Juve krece u malo jacu ofanzivu, mada i dalje su u prvom poluvremenu i jedan i drugi tim dosta gresili u predaju pasa, bas bas. Vidal majstorski ga zabio, i sto je najjace, covek hramlje celo to poluvreme.
                    Drugo poluvreme, Juve mnogo bolji napadao je, imao posed, potpuno kontrolisao mec, bio dosta konkretniji, dok se Celsi povukao i cekao kontre, zbog cega to ??? Onda sledi gol Kvaljarele u kojem prethodi neshvatljiva greska, sada nisam siguran da li Mikela ili Lampsa, ali potpuno mi je neshvatljivo kako je Markizio ostao sam tamo, u trenutku sam pomislio da je sudija svirao neki prekrsaj ili tako nesto, jer su bukvalno svi stojali u mestu, pas u prazno, a onda druga greska Terija, i Kvaljarela majstorski resava. Kasnije ona precka Kvaljarele koji je pun pogodak izmena, Giovinco i Vucinic nisu se uopste pokazali, pogotovo Atomski Mrav.

                    Moj utisak da je Juve vise pokazao, i da su potpuno zasluzeno uzeli bod, Celsi sa druge strane, toplo-hladno, i mislim da su srecni i bodom posle ovakve igre koja je meni ostala nedorecena.

                    Od ostalih meceva, iznenadio me je debakl Lila, neverovatno kako su ispadali Basa i Chedjou, 5 suteva u okvira, 3 gola BATE-a, sve ostalo na strani Lila, napadali ceo mec, ali nista. Najvece pojacanje Marvin Martin totalno podbacio u mecu.
                    sigpic

                    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                    -Jürgen Klopp

                    Comment


                    • Auuuu,sta promasi Mandzuka na svu srecu,nije to Bajern kostalo pobede...
                      Jedan je Obradovic Zarko!

                      Comment


                      • Originally posted by fudbalinho View Post
                        @Skrillex
                        Nemaju Djuru i ostalu bagru ;)
                        Ma sta Kasiljas...on navikao na to to mu kao dobar dan ziva legenda...ceo zivot u klubu kao sto je Real i to uvek na crti....
                        навикао или је у свађи са Роналдом?

                        Comment


                        • Originally posted by Freshman91 View Post
                          Odlicna utakmica i derbi koji je opravdao ocekivanja. Nisam imao net, pa nisam mogao da ispratim ostale tekme, samo u highlights-ima.

                          Celzi krenuo odlicno, bili su dosta konkretni ali nikako nisu mogli da stvore 100% sansu. Prvi gol je smesna greska Bonucija koji je inace bio komedija ceo mec. Momak povuce loptu ka sredini par puta posalje pas direktno igracu Celsija, otvori im kontru, al' sreca ili Kijelini prekine, ili Ramires zasere po svom obicaju, jos mi nije jasno dokle ce taj lik da igra u prvoj.
                          Oskar je pokazao umece i bio verovatno najbolji igrac Celsija na terenu, uostalom, dao je dva gola(prvi srecno) i drugi fenomenalan, fantastican, neverovatan, prvo onaj potez kod prijema gde je totalno izbacio dvojicu igraca, i onda boom, golcina nevidjena. I zanimljivo oba suta neodbranjiva, i to je sve sto sam ja video od Celsija i bila je jos ona akcija pri kraju Mate i Hazarda.
                          Posle toga, Juve krece u malo jacu ofanzivu, mada i dalje su u prvom poluvremenu i jedan i drugi tim dosta gresili u predaju pasa, bas bas. Vidal majstorski ga zabio, i sto je najjace, covek hramlje celo to poluvreme.
                          Drugo poluvreme, Juve mnogo bolji napadao je, imao posed, potpuno kontrolisao mec, bio dosta konkretniji, dok se Celsi povukao i cekao kontre, zbog cega to ??? Onda sledi gol Kvaljarele u kojem prethodi neshvatljiva greska, sada nisam siguran da li Mikela ili Lampsa, ali potpuno mi je neshvatljivo kako je Markizio ostao sam tamo, u trenutku sam pomislio da je sudija svirao neki prekrsaj ili tako nesto, jer su bukvalno svi stojali u mestu, pas u prazno, a onda druga greska Terija, i Kvaljarela majstorski resava. Kasnije ona precka Kvaljarele koji je pun pogodak izmena, Giovinco i Vucinic nisu se uopste pokazali, pogotovo Atomski Mrav.

                          Moj utisak da je Juve vise pokazao, i da su potpuno zasluzeno uzeli bod, Celsi sa druge strane, toplo-hladno, i mislim da su srecni i bodom posle ovakve igre koja je meni ostala nedorecena.

                          Od ostalih meceva, iznenadio me je debakl Lila, neverovatno kako su ispadali Basa i Chedjou, 5 suteva u okvira, 3 gola BATE-a, sve ostalo na strani Lila, napadali ceo mec, ali nista. Najvece pojacanje Marvin Martin totalno podbacio u mecu.
                          Mikel je pogresio kod drugog gola, lik osvojio loptu i hteo da baci Hazardu u prostor ali je bacio direktno Marchisiu... posle svi samo gledaju Marchisia i jos Terry odluci da se kocka i da pravi ofsajd zamku... zasto, nije mi jasno. Mislim ono, cak i da je uspesno napravi opet moze sudija da pogresi i ne dosudi ofsajd, preveliki rizik, a da je nastavio za Quagliarelom mogao je da ga zaustavi, omeo bi ga sigurno...
                          Ne znam, Robbie me fascinira, deluje mi kao da zeli da bude previse pametan u nekim situacijama, tipa uvodjenje Bertranda na krilo, i to ne samo u ovoj utakmici, onda zasto Ramires igra??? Place mi se kad ga gledam, u zivotu nisam video onakav prijem lopte i onakvu nepovezanost, on sam sa sobom ne moze da se dogovori, a kamoli neku akciju sa drugima da odradi... Ima tu jos dosta Robbie da radi, ima sve potrebne sastojke, ali nikako da lepo ukomponuje sve... Juve je bio dobar u posedu lopte, ali isto tako delovali su slabo u odbrani, mogao je Chelsea da ih napuni, samo da su tu bili npr. Moses ili Sturridge, ili obojica... E da, sta mislite jel ono bio penal nad Hazardom u prvom poluvremenu? Gotovo ista situacija kao protiv QPR-a... Kao da sudije vise nece da mu daju penale...
                          sigpic

                          Comment


                          • Ovo drugo je verovatno.

                            EDIT: da je u svadji sa Head & Shouldersom.

                            Mario Kempes:"Real Madrid can beat Barcelona, but they can never play as good as Barcelona."

                            Comment




                            • Comment


                              • Utorak odlicna utakmica, a juce nista losija, samo je jos falio pobjedonosni gol za kraj da bude zakljucena sa odlicnom ocjenom.
                                Kako je Oscar zabio ovaj drugi gol, izbaci dvojicu i smjesti loptu, gdje je htio.
                                Pogledajte ovaj od Ljube gif, i mimiku od Pirla kada vidi da udje,prosto ne vjeruje da je usla, cudi se
                                Toresa nigdje, a on treba da izvuce ovu sezonu.
                                Barselone jedva pobjedi, iskidali su mi zivce ljudi, ali tu je Misi moj omiljeni igrac od sada, covjek glavom zabi pobjednosni gol, sjecam se da je i Mancesteru u finalu LS jos dao i mozda jos koji put, to radi u posebnim prilikama.
                                Barsa igra bez centralni odbranbeni svi povredjeni moraju uskakati Maskerano i jos neko, to im se moze oboti o glavu, ako se ne srede.
                                Mancester pobjedio, to je najvaznije.
                                Kako Kluz i BATE pobjedise, to su danas iznenadjenja bila, to jest juce.
                                sigpic
                                Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                                Comment

                                Working...
                                X