Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga sampiona i Liga Evrope 2012/2013

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pa da, nek me obori jebeni Lille.
    Inace, Oscar pokazao tehnikom i golovima zasto je toliko placen.
    "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


    Dakle, ti si portir!

    Comment


    • Mocni Spartak se drzi, samo hrabro momci.
      sigpic

      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

      Batica Wilshere je gospodin covek...

      All hail the Chan-Chan man!

      Comment


      • Ala sere ovaj sa RTSa!!! Mater vam lopovsku!

        Comment


        • Moze mi neko dati kvalitetan stream Seltik-Benfika , nema u ovim apinim kanalima

          Comment


          • Dobra igra s nase strane, a ni Juve ne zaostaje. Dosta sigurno smo usli u utakmicu i Ramires je dobio loptu na 5m i onda se izmotavao, trebao je raspaliti pa makar stadion prebacio. Generalno, Ramires je prema naprijed veoma los. U odbrani moze posluziti. Mislim da bi Moses mogao lagano u igru zbog toga sto moze probiti po strani i sto je tehnicki potkovaniji od Ramiesa. Lamps zasad kontrolise nasu vezu dosta dobro. Sreca pa je Marchisio ocajno primio loptu, mogla je utakmica otici u drugom pravcu. Oscar sjajno igra! Polako se sa Hazardom pocinje kontati na terenu. Jedva cekam vidjeti trio Eden - Oscar - Mata u narednim utakmicama. Mislio sam da ce ga pritisak pojesti, ali 2 gola i to kakav drugi! Jednim potezom izbacena 2 igraca i onda u raslje iz okreta! Imamo dragulja u ekipi. Ivanovic me dobro iscimao onim pogresnim pasom kada je Vucinic imao sansu sa desne strane. Vidal sam ostavljen na 16m, niko da ga pokrije... steta jer smo imali momentum. Ali zadovoljan sam igrom i rezultatom. Dosta izjednacena utakmica s tim sto je Juventus u zadnjih 15 minuta uzeo loptu.

            U nastavku nastaviti ovako sa povremenim presingom. Ramires bi se mogao izvaditi zavisno od rezultata. Smireno kao i dosad i bez neodmjerenih dodavanja.


            p.s. Sturridge je pokupio povredu.
            Last edited by bracala; 19-09-12, 20:45.
            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

            Comment


            • Koliko je samo smastio ovaj na RTS-u oko prenosa. . Cak ni reprezentaciju nam nece prenositi kada igra u gostima.
              Sto se rezultata tice, ima dosta iznenadjenja na poluvremenu(Barca,Lille i Braga). Da sam isao u kladionicu danas igrao bih i na Bragu i na Lille, ali sreca pa nisam otisao.
              Odlican mec Celsija i Juve-a, ocekujem jos par golova.
              Originally posted by maliajnstajn
              Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

              Comment


              • Au Dani Alves, kakav auto-gol, uzas Napunicemo ih u drugom.

                Inace za Oscara golcina!

                Comment


                • Ju kako se lepo baca ovaj Lampard
                  Originally posted by Brajkula
                  Veruj meni, radi kako hoćeš

                  Brajkula, 2014. N.E

                  Comment


                  • Glupi Nani, sutira penal kao idiot neki. Uvaljati ga bilo kome ko nudi 30 miliona.
                    sigpic

                    Comment


                    • Doktor Pirlo nije na svom nivou veceras,Vidal bas odskace od ostalih igraca Juventusa...
                      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                      #the return

                      Comment


                      • Originally posted by colke995 View Post
                        Glupi Nani, sutira penal kao idiot neki. Uvaljati ga bilo kome ko nudi 30 miliona.
                        Znaci vec treci promaseni penal... Persie, Chicha i Nani...

                        Comment


                        • Spaaaleee !
                          Cuj prvi maj

                          Comment


                          • Idemo braco, izdrzite sad!
                            sigpic


                            "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                            Comment


                            • Oscar

                              Odlična utakmica..
                              sigpic
                              http://www.youtube.com/watch?v=yOzFjbiH4mk

                              Comment


                              • Bravo Romulo doktore, bravo!
                                sigpic

                                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                                Batica Wilshere je gospodin covek...

                                All hail the Chan-Chan man!

                                Comment

                                Working...
                                X