Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga sampiona i Liga Evrope 2012/2013

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Tako je Ronaldo, tako je!
    Apsolutno zasluzena pojbeda Reala, ali djaba kad ljudi nisu u onom duhu iz prosle sezone. Sreca za City pa je tako, inace bi primili jos 2,3 gola najmanje.
    Od pocetka je Real pokazao vise zainteresovanosti, a pogotovo Ronaldo koji je pokusavao dosta toga sam, sutao, stvarao sanse i dobro mu je islo, ali samo je taj gol falio. Dzeko po ko zna koji put "spasava" City (bar se u tom trenutku tako mislilo), a onaj Mancini nece da mu da da igra u prvih 11 pa da ga jebes. Treba spomenuti i Yayu koji je sjajno igrao u veznom redu i vukao mnogo toga, a sta bi tek bilo da je dao gol za 2:0 u onoj situaciji kad je izasao na Casillasa. Isto tako svaka cast navijacima Reala koji su onako ispratili Silvu koji je pruzio jako dobru partiju.
    Al Marcelo je brat samo takav, ono sto su pokusavali Di Maria i Ronaldo vise puta, covjek je tako lagano smjestio u mrezu, a nakon njega i Benzema strasno i majstorski pronalazi put do mreze. Nebi bilo to da i Ronaldo nije dao onaj gol na kraju, covjek se trudio, imao zelju da se dokaze i svaka mu cast. Sto se tice malog Varanea, mislim da nije trebao dobiti priliku u prvih 11 na ovoj utakmici. U redu je to sve sto mu je Mou dao, ali prerano je da igra od prve minute u ovakvoj utakmici, pogotovo kada su tu Modric ili Ozil.

    Drago mi je jos sto je Dortmund dobio, svaka i njima cast. Sada im idu malo teze utakmice, ali na Westfalenu se niko nece lagano provuci, to je sigurno.
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Phenom View Post
      Kakvi hejteri?Pa nije ovo forum o Leydi Gagi ili Rijane.

      Nervira me to sto niko ne prica o igri Sitija, o Tureu, Kompaniju, nego samo Real, Real, Real.
      Dzaba Sitiju sve dok ih onaj "trener" gusi...
      Jedan je Obradovic Zarko!

      Comment


      • Originally posted by Phenom View Post
        Nervira me to sto niko ne prica o igri Sitija, o Tureu, Kompaniju, nego samo Real, Real, Real.
        Pa kako niko ne prica, kada smo 100x u toku tekme ponavljali i ja i ostali kakav je Yaya igrac. Nije istina da se prica samo o Realu, prica se malo vise o njima jer si ti sve ovo i zapoceo svojim provociranjem.
        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • Upravo ovakav meč se i može očekivati od šampiona ENG i ŠPA. Šteta što se Siti u prvom poluvremenu povukao, ali je zato drugih 45 minuta bilo za nezaborav. Manćini je ubo sa izmjenama, a jedan je Posebni (a ono uklizavanje na teren ) . Igrač utakmice je bio Joe Hart , da nije bilo njega meč bi bio riješen u prvih 20 minuta i to ne bi bilo to.

          Sutra prvak Evrope i Italije, nadam se da će biti sličan ovome meču..
          sigpic
          http://www.youtube.com/watch?v=yOzFjbiH4mk

          Comment


          • Originally posted by Phenom View Post
            Kakvi hejteri?Pa nije ovo forum o Leydi Gagi ili Rijane.

            Nervira me to sto niko ne prica o igri Sitija, o Tureu, Kompaniju, nego samo Real, Real, Real.
            Kad bi malo vise citao, video bi skoro svakog forumasa kako hvali Turea! Inace, sta ima da se prica o njima, kad su ih unistili, prvo poluvreme jednostavno nije vredno pomena.

            Comment


            • Ko da priča o Sitiju, kada ovde nema njihovih navijača (osim kada igra protv Manče )... dobro i po neki izuzetak, zbog Džeka najviše.
              Greota je što onakvi igrači imaju Italijana za trenera, ali promeniće se i to. Svaka čast za Kolarova, Džeku, Jaja Turea... Hart nije mogao ono da brani... a Real je uhvatio voz (pobedu) u zadnji čas... moglo je lako da se završi i drugačije, ali dokazali su da ipak umeju i znaju, pa da i ova kriza mora prestati, a sada je pravi čas za to, pogotovo za ovakvu ekipu na čelu sa Murinjom.
              Last edited by miloolja; 18-09-12, 22:31.
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Mancinija ne volim kao trenera, smatram da ne zasluzuje toliko veliki klub, ali ne bih ja njega kritikovao previse za vecerasnju taktiku. On je odigrao kako jedino moze protiv Reala u gostima, autobus i pokusavao je iz kontre, jbg da je ostalo 1:2 ispala bi njegova taktika vrhunska, ovako je sve palo u vodu jer su usla dva suta i igraci su mu ostali bez snage i koncentracije zadnjih 10 minuta. Da se Siti otvorio, Real bi ovo dobio 3 razlike. Navijao sam za Real i video sam koliko je tesko Realu da probije, nerviralo me to, a cim me je nerviralo znaci da je dobra taktika. Trebalo je u 85 minutu posle gola Kolarova ili posle Dzekinog gola reci, ocajna je ova Mancinijeva taktika. Lako je biti general posle bitke. Najmanje je kriv Mancini za poraz.
                Cuj prvi maj

                Comment


                • Majstori!

                  Comment


                  • Pu jbm ti bas sam zbog strima odustao da gledam u 60 minutu prokleti rts bre prokleti....

                    Comment


                    • U prvom poluvremenu izgleda da istrcali momci iz Granade, nije bio ovo Engleski prvak.

                      Comment


                      • Tek sam maloprije primjetio da kod nas i FTV i BHT daju istu utakmicuPlus to sto su razliciti komentatori na oba kanala
                        sigpic

                        Comment


                        • Da, da napomenem da je Real veceras dosao do stotke. Stota pobeda u LS.

                          Nastavljena tradicija da Real nikada ne gubi na otvaranju LS na svom stadionu.
                          sigpic

                          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                          Batica Wilshere je gospodin covek...

                          All hail the Chan-Chan man!

                          Comment


                          • 3 dobre sanse tri gola...cao zdravo...tako to rade najbolji...
                            nijedna dobra sansa 2 gola...e tako rade jos bolji

                            Comment


                            • Originally posted by Nespo View Post
                              Tek sam maloprije primjetio da kod nas i FTV i BHT daju istu utakmicuPlus to sto su razliciti komentatori na oba kanala
                              nemoj zaboraviti rtrs, koja komedija od javnog servisa

                              Comment


                              • Originally posted by D-Wade View Post
                                Da, da napomenem da je Real veceras dosao do stotke. Stota pobeda u LS.

                                Nastavljena tradicija da Real nikada ne gubi na otvaranju LS na svom stadionu.
                                Takodje nastavljen Murinjov niz, nikad nije izgubio kod kuce od Engleskih timova.

                                Comment

                                Working...
                                X