Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liga sampiona i Liga Evrope 2012/2013

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nemojte ljudi Pipitu da mi pljujete,doci ce on na svoje

    Mesud je meni poseban,koliko on znanja i tehnike ima ja ne mogu da vjerujem,umjetnik
    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


    #the return

    Comment


    • Originally posted by Phenom View Post
      Igrac da, trener ne.
      Originally posted by Phenom View Post
      Zamalo da Mourinho pogine od svog oruzja..

      Ali kako se radovao kad je RONALDO dao gol, hahhahaha to jos nisam video nigde
      Mada cudi me da se ne secas istog takvog radovanja Murinja kada je Drogba utrpao Barsi u 93. na Nou Kampu.
      Cuj prvi maj

      Comment


      • Originally posted by asprilja View Post
        Mada cudi me da se ne secas istog takvog radovanja Murinja kada je Drogba utrpao Barsi u 93. na Nou Kampu.
        Nema sta da te cudi, ti si tu da me podsetis, tad si navijao za Chelsea, sad navijas za Real.

        Mario Kempes:"Real Madrid can beat Barcelona, but they can never play as good as Barcelona."

        Comment


        • Bice svasta u toj grupi.Svakako su Siti i Real favoriti,ali imace i Dortmund sta da kaze.Cak i Ajax deluje sasvim solidno,i mozda ce se neko spotaknuti o njega...
          Jedan je Obradovic Zarko!

          Comment


          • Originally posted by Phenom View Post
            Nema sta da te cudi, ti si tu da me podsetis, tad si navijao za Chelsea, sad navijas za Real.
            Hajde ohladi malo i iskuliraj
            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


            #the return

            Comment


            • Originally posted by Phenom View Post
              Nema sta da te cudi, ti si tu da me podsetis, tad si navijao za Chelsea, sad navijas za Real.
              Jasta, uvek protiv zla.
              Cuj prvi maj

              Comment


              • Originally posted by AK47 View Post
                Hajde ohladi malo i iskuliraj
                Pa da razbijemo malo monotoniju, udjem na forume svi navijaju za Real, udjem na fejsbuk, svuda profilne slike likova sa frizurum Head & Shoulders-a.

                Mario Kempes:"Real Madrid can beat Barcelona, but they can never play as good as Barcelona."

                Comment


                • Originally posted by AK47 View Post
                  Marcelo trenutno nema konkurenciju na svojoj poziciji,ubjedljivo najjaci igrac...

                  Svi su poginuli za Mourinha veceras i ocekujem vec za vikend da se probude...

                  Razocarao me moj miljenik,morao je bolje
                  Nabice ova utakmica ekipi dosta samopouzdanja za nastavak u prvenstvu, ocekujem sad vecu seriju pobeda i nadoknadjivanje zaostatka. Ne znam sta se desava sa Pipitom, totalno je indisponiran. Ne lici ovo na njega uopste, sredice ga Mou, ne sumnjam u to.

                  Comment


                  • Originally posted by asprilja View Post
                    Jasta, uvek protiv zla.
                    Pa slazem se, i ja kazem da je zlo kad neko uzme loptu 40 metara od gola i obidje 4-5 igraca k'o cunjeve i posalje loptu u malu mrezu.;)

                    Mario Kempes:"Real Madrid can beat Barcelona, but they can never play as good as Barcelona."

                    Comment


                    • Originally posted by Phenom View Post
                      Pa da razbijemo malo monotoniju, udjem na forume svi navijaju za Real, udjem na fejsbuk, svuda profilne slike likova sa frizurum Head & Shoulders-a.
                      Ako ti nakon ovako dobre utakmice treba nesto za razbijanje monotonije onda ne znam sta da ti kazem
                      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                      #the return

                      Comment


                      • Ne navijaju ljudi za Real, nego protiv naftasa.
                        "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                        Dakle, ti si portir!

                        Comment


                        • Strasan mec!

                          Yaya i Marcelo definitivno najbolji. Pogotovo Yaya. Samo da je ono sutnuo u drugi ugao,ali nema veze.

                          Milan se bruka

                          Comment


                          • Originally posted by Phenom View Post
                            Pa slazem se, i ja kazem da je zlo kad neko uzme loptu 40 metara od gola i obidje 4-5 igraca k'o cunjeve i posalje loptu u malu mrezu.;)
                            Taj Zlatanov gol nikada necu zaboraviti.
                            Cuj prvi maj

                            Comment


                            • I samo da ne zaboravim veliki naklon za navijače plavaca, u ovom segmentu Englezima niko nije ni do koljena

                              Hejteri koriste svaku priliku da hejtuju, a prošle sezone ih na mapi nije bilo. Krili se ljudi po raznoraznim mišijim rupama, a sad se nešto digli.......nevalja vam to;)
                              Last edited by edohz; 18-09-12, 22:09.

                              Comment


                              • Kakvi hejteri?Pa nije ovo forum o Leydi Gagi ili Rijane.

                                Nervira me to sto niko ne prica o igri Sitija, o Tureu, Kompaniju, nego samo Real, Real, Real.

                                Mario Kempes:"Real Madrid can beat Barcelona, but they can never play as good as Barcelona."

                                Comment

                                Working...
                                X