Announcement

Collapse
No announcement yet.

Formula 1 Grand Prix du Canada 2012 (Montreal)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Sone jesu izasli mini driversi
    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

    Comment


    • #92
      Originally posted by Miko View Post
      Sone jesu izasli mini driversi
      Nope, polako, treba coveku vremena da ih napravi.
      Na celom svetu samo Crvena zvezda

      Comment


      • #93
        renovirao sam kucu pa nisam gledao f1.. vidim da je bila zanimljiva trka.. POSEREM SE NA HAMILTONA I MCM eto tako
        www.balkansimracing.com/forum

        Real cars. Real racing. Dobrodosli

        Comment


        • #94
          Originally posted by Iceman View Post
          renovirao sam kucu pa nisam gledao f1.. vidim da je bila zanimljiva trka.. POSEREM SE NA HAMILTONA I MCM eto tako
          Zasto, najbolji dosao cisto do svoje prve ovogodisnje pobede.

          Comment


          • #95
            Originally posted by Miko View Post
            Sone jesu izasli mini driversi
            minidriversi izlaze sredom
            Miljkonen

            Comment


            • #96
              Originally posted by Iceman View Post
              ..POSEREM SE NA HAMILTONA I MCM eto tako

              sigpic

              Comment


              • #97
                Originally posted by Alen P View Post
                Zasto, najbolji dosao cisto do svoje prve ovogodisnje pobede.
                Zezancija, Alene.

                Znas koliko Tifosiji ne podnose McLaren...

                Comment


                • #98
                  to vanja

                  tabela u kladionici je objavljena.. sve sam lijepo sracunao .. tijesno do kraja sezone.
                  www.balkansimracing.com/forum

                  Real cars. Real racing. Dobrodosli

                  Comment


                  • #99
                    najbolji su definitivno,hahahahahhaha
                    Last edited by Infinity miki; 13-06-12, 14:36.
                    Miljkonen

                    Comment






                    • Najjaci zavrsetak... Mrtva trka izmedju ovoga i Australije!

                      Comment


                      • Sledece godine bi moglo pet razlicitih mesavina guma a ta peta mesavina mogla bi biti opcionalna
                        Miljkonen

                        Comment


                        • evo onog meklarenovog sistema koji kontrolise protok toplote iz kocnica,koji je hamiltonu pomogao u da dodje do pobede u kanadi http://f1srbija.rs/forum/viewtopic.php?f=87&t=1784
                          Attached Files
                          Last edited by Infinity miki; 14-06-12, 21:07.
                          Miljkonen

                          Comment


                          • Taj isti sistem mu je pravio glavobolju u subotu, imao je velikih problema da zagreje gume kako treba, jer sistem nije funkcionisao najbolje, cini mi se da je bila stvar podesavanja, ne kvar (dakle opet timska greska), a bolid nije bio podesen kako bi sam malo bolje zagrejao gume... Mac sa dve ostrice, ali ako se optimizuje sistem podesavanja, a ima puno prostora za to, onda cemo vrlo brzo videti kopije...

                            Comment


                            • Originally posted by Vanja #66 View Post
                              Taj isti sistem mu je pravio glavobolju u subotu, imao je velikih problema da zagreje gume kako treba, jer sistem nije funkcionisao najbolje, cini mi se da je bila stvar podesavanja, ne kvar (dakle opet timska greska), a bolid nije bio podesen kako bi sam malo bolje zagrejao gume... Mac sa dve ostrice, ali ako se optimizuje sistem podesavanja, a ima puno prostora za to, onda cemo vrlo brzo videti kopije...
                              ako se optimizuje sistem podesavanje onda ce FIA reci da je ilegalan
                              Miljkonen

                              Comment


                              • Znas kako, oplata oko kocnica je predvidjena samo za sprovodjenje dodatnog vazduha do samih kocnica u svrhu hladjenja. Medjutim, FIA je naterala RB da promeni svoje jer su imale aerodinamicku korist. To su male povrsine i ne mogu da doprinesu previse, to se vidi cinjenicom da je Vettel uzeo pol sa prvim krugom, a sa drugim to potvrdio. Ne bi me cudilo da je pravilima dozvoljeno da felne imaju samo svrhu drzanja tockova, pa znas da su zabranili ratkapne jer su odrzavale pravac vazduha oko felni... Kad su Lotusov sistem oko kocenja zabranili, ne bi me cudilo zasto da to ne urade i sa ovim za neko vreme. Sa druge strane, dozvolili su DDRS Mercedesu, tako da...

                                Comment

                                Working...
                                X