Announcement

Collapse
No announcement yet.

Formula 1 Grand Prix du Canada 2012 (Montreal)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Evo i mene,odlicne kvale Vettel odneo pol ispred Hamiltona za citave 3 desetinke sto je mnogo ali videcemo sutra sta ce biti,Hamilton odlican drugi,Alonso super treci i medju ovom trojicom treba traziti pobednika sutra,neverujem da Webber sutra nesto moze,najneprijatnije iznenadjenje Button kojem bas lose ide ovih par zadnjih trka,videcemo sta ce sutra,siguran sam da ce opet da ima drugaciju taktiku od ostalih i Raikkonen je iznenadjujuce dvanaesti mada izgleda da je problema sa diferencijalom,sve u svemu sutra bi mogla biti mnogo interesantna trka,nisam siguran koliko ce Hamilton i Alonso moci sutra protiv Vettela na startu on uvek odmagli,najprijatnije iznenadjenje je Di Resta u svakom slucaju jedva cekam trku a jos ako padne kisa na trci ima da bude haos
    Miljkonen

    Comment


    • #62
      EEEEEEEEJ evo mene dosla malo da obidjem parohiju Nedostajali ste mi svi :* Jao ma ja sam bila ubedjena da ce onaj dan uhvatiti Fetela i pobediti Pa onda posle kada je sustigao Alonsa falio mu je samo jos makar 1 krug jer su i Pastoru i Alonsu gume otisle vec,pobedio bi Nadam se da ce ovo biti njegova trka,ako nista drugo makar znam da nam je SPA zagarantovana pobeda Kimija Ja iskreno mislim da Lotus malo favorizuje Grozana :/ Francuski tim,francuski vozac...Ne znam ali tako mi deluje...
      <3 <3 <3 *K*I*M*I* *R*A*I*K*K*O*N*E*N*!!!!!!!! <3 <3 <3
      *93*26*46* <3 RAIKKONEN,MARQUEZ,VETTEL,PEDROSA,ROSSI!<3
      *CHELSEA FOOTBALL CLUB! *
      LUIZ! DROGBA! SZCZESNY! ROONEY! DE GEA! CECH! IVANOVIC! PIAZZON! TORRES! PARTIZAN,MANCHESTER UNITED!
      Red-Bull,Evra,Tomizawa,Kubica,Schumacher,Lorenzo,Vesel y,Vidic,Van Der Sar,Real,West Ham,Cleo,Caroll,Stojkovic,Stanic,Teodosic,Keselj,S avanovic,Morgersten,Schrili,Djokovic,Tsonga<3
      JOE COLE IS RETARDED LOSERPOOL FAN BUT I STILL LOVE HIM VERY MUCH <3

      sigpic

      Comment


      • #63
        Originally posted by Raikkonen_Rossi_Vettel:) View Post
        EEEEEEEEJ Ja iskreno mislim da Lotus malo favorizuje Grozana :/ Francuski tim,francuski vozac
        Grozan je u boljoj formi i brze se navikao na bolid, sto je i normalno jer nije imao pauzu u voznji monokokova. Simple as that, nekakve teorije zavere.
        Na celom svetu samo Crvena zvezda

        Comment


        • #64
          A ono kada je Grozan dobio vise vremena da testira od Kimija...A i Kimi je imao neke konflikte sa timom tako da nisu bas u sjajnim odnosima,ja sam iznela svoje misljenje a ne neke teorije koje tvrdim sa sigurnoscu ... Ne sporim ja kvalitet Grozana,ali mislim da se Kimi bolje snalazi u trkama a Grozan na kvalifikacijama
          <3 <3 <3 *K*I*M*I* *R*A*I*K*K*O*N*E*N*!!!!!!!! <3 <3 <3
          *93*26*46* <3 RAIKKONEN,MARQUEZ,VETTEL,PEDROSA,ROSSI!<3
          *CHELSEA FOOTBALL CLUB! *
          LUIZ! DROGBA! SZCZESNY! ROONEY! DE GEA! CECH! IVANOVIC! PIAZZON! TORRES! PARTIZAN,MANCHESTER UNITED!
          Red-Bull,Evra,Tomizawa,Kubica,Schumacher,Lorenzo,Vesel y,Vidic,Van Der Sar,Real,West Ham,Cleo,Caroll,Stojkovic,Stanic,Teodosic,Keselj,S avanovic,Morgersten,Schrili,Djokovic,Tsonga<3
          JOE COLE IS RETARDED LOSERPOOL FAN BUT I STILL LOVE HIM VERY MUCH <3

          sigpic

          Comment


          • #65
            Originally posted by Infinity miki View Post
            Evo i mene,odlicne kvale Vettel odneo pol ispred Hamiltona za citave 3 desetinke sto je mnogo ali videcemo sutra sta ce biti,Hamilton odlican drugi,Alonso super treci i medju ovom trojicom treba traziti pobednika sutra,neverujem da Webber sutra nesto moze,najneprijatnije iznenadjenje Button kojem bas lose ide ovih par zadnjih trka,videcemo sta ce sutra,siguran sam da ce opet da ima drugaciju taktiku od ostalih i Raikkonen je iznenadjujuce dvanaesti mada izgleda da je problema sa diferencijalom,sve u svemu sutra bi mogla biti mnogo interesantna trka,nisam siguran koliko ce Hamilton i Alonso moci sutra protiv Vettela na startu on uvek odmagli,najprijatnije iznenadjenje je Di Resta u svakom slucaju jedva cekam trku a jos ako padne kisa na trci ima da bude haos
            Nema kise, najvise se ocekivala u petak, a ni tad je nije bilo...

            Vettel i Hamilton su iscedili bolide. Dakle, to je to od njih, sa druge strane Alonso nije preterano zadovoljan, videlo se po govoru tela, ali pametno je precutao o tome medijima. Jednostavno, odgovara mu uloga kandidata iz senke. Nije iskljucio pobedu, sto je prvi put ove sezone, u Spaniji je rekao da bi voleo pobedu, ali sad je ipak malo drugacije... Ako prestigne na startu Hamiltona, a sve govori da ce tako biti, morace mnogo da radi kako bi ostao blizu iza Vettela. Ne bi me cudilo da uradi upravo suprotno, da stedi gume pomao gubeci za Vettelom, ali da pokusa to da nadoknadi kroz box i brze krugove kad Vettel ode na zamenu. Problem je sto sad (za razliku od MC) nema kolegu iza sebe da pazi da ih drugi ne prestignu, a i sama staza je namenjen prestizanju, ne odbrani. Takodje, mene licno zanima da vidim da li ce gubiti vreme ako se temperatura bude popela, cini mi se da mu ne odgovara previse pretoplo vreme...

            Originally posted by Raikkonen_Rossi_Vettel:) View Post
            EEEEEEEEJ evo mene dosla malo da obidjem parohiju Nedostajali ste mi svi :* Jao ma ja sam bila ubedjena da ce onaj dan uhvatiti Fetela i pobediti Pa onda posle kada je sustigao Alonsa falio mu je samo jos makar 1 krug jer su i Pastoru i Alonsu gume otisle vec,pobedio bi Nadam se da ce ovo biti njegova trka,ako nista drugo makar znam da nam je SPA zagarantovana pobeda Kimija Ja iskreno mislim da Lotus malo favorizuje Grozana :/ Francuski tim,francuski vozac...Ne znam ali tako mi deluje...
            Juce sam napisao, i iskreno se nadam da gresim, da ce novac poceti da utice na razvoj bolida. Ni Grosjean juce nije bio brz, a E20 bi ova staza trebalo da odgovara, trazi se dobra brzina, a E20 je ima. Ipak - nema ih pri vrhu. U poslednjih nekoliko godina najdrasticniji primer nedostatka novca je Brawn GP, imali su 6 pobeda u prvih 7 trka, a posle toga se koprcali kao ribe na suvom. Krenuli su u pogresnom smeru sa razvojem, sto ne bi trebalo da bude preterano strasno da ima dovoljno novca da se vrati na staro... Jedva je Jenson uzeo titulu.

            Ti problemi sa upravljanjem za Kimija, sve mi to... mirise (da ne kazem nesto drugo) na promenu osecaja za voznju koja je morala da usledi zbog perioda u reli sampionatu. Iako nije dugo bio tamo, dovoljno je to. Mene fascinira koja je razlika izmedju Vettela u bagiju i njegovog protivnika, koji je van F1 i monokok trka. A ako je taj neko iz relija, kad udju u Ford Focuse (mada su sad Fieste?), Vettel se posteno obruka... Drugaciji stil voznje potpuno, drugaciji osecaj u volanu, Kimi nije imao ovih problema ranije, sve mmi se cini da poticu od relija.

            Comment


            • #66
              Oce biti ko veceras na chatu ?
              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

              Comment


              • #67
                http://us4.chatzy.com/13265781504683
                Miljkonen

                Comment


                • #68
                  Samujem na chatu
                  Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                  Comment


                  • #69
                    Kimi oš li otić' u box?
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • #70
                      Svaka cast Hamiltonu, Grosjeanu i Perezu (15->3 ). Miki, Tony, cestitam!

                      Sutra analiza, kad zavrsim kolokvijum... Noc svima!

                      Comment


                      • #71
                        alonso i drugari su se malo zabrojalijeste da ga ne volim,ali hamilton ih je izvozao za pricuma spektakularno
                        don't be scared homie
                        sigpic

                        Comment


                        • #72
                          Joj Kimi covece <3 Koliko potencijala taj covek ima a nikako da dodje do te pobede I Masa,prvo me odusevio a posle me razocarao,mogla je ovo biti njegova sjajna trka da je bio malo oprezniji ... Svaka cast prvoj trojici ali niti sam zelela niti zamisljala takav podijum Sve u svemu bila je zanimljiva trka,i 7 pobednika u prvih 7 trka WOW moze li bolje ?! Bice bolje ako Kimi osvoji sledecu,makar za mene
                          <3 <3 <3 *K*I*M*I* *R*A*I*K*K*O*N*E*N*!!!!!!!! <3 <3 <3
                          *93*26*46* <3 RAIKKONEN,MARQUEZ,VETTEL,PEDROSA,ROSSI!<3
                          *CHELSEA FOOTBALL CLUB! *
                          LUIZ! DROGBA! SZCZESNY! ROONEY! DE GEA! CECH! IVANOVIC! PIAZZON! TORRES! PARTIZAN,MANCHESTER UNITED!
                          Red-Bull,Evra,Tomizawa,Kubica,Schumacher,Lorenzo,Vesel y,Vidic,Van Der Sar,Real,West Ham,Cleo,Caroll,Stojkovic,Stanic,Teodosic,Keselj,S avanovic,Morgersten,Schrili,Djokovic,Tsonga<3
                          JOE COLE IS RETARDED LOSERPOOL FAN BUT I STILL LOVE HIM VERY MUCH <3

                          sigpic

                          Comment


                          • #73
                            Toooooooooooooooooooooooo bre Hamiltone ,covek je citavu trku bio najbrzi,stalno je redjao najbrze krugove,taman kad pomislim da mu gume popustaju on dodje i postavi najbrzi krug,bravo za legendu,pobedio je i pored toga sto je ekipa opet zabrljalu u boksu prilikom drugog pit stopa ovo je sada definitivno-Hamilton je definitivno sazreo, iako iskreno sam mislio da ce Vettel da ih sve ostavi daleko iza sebe na startu ali ga je Hamilton drzao i za sobom je vukao Alonsa,prva polovina trke nije bila nesto ali druga polovina je bila odlicna,ja stvarno ne znam sta su cekali Alonso i Vettel,na kraju Vettel je spasio sto se spasiti moze a Alonso stvarno strasno ali moram riznati da mi je drago zbog Grosjeana i Peresa odlicna trka,odlicni su bili momci,obojici je ovo drugi podijum ove sezone,Roseberg i Webber su bili na nicijoj zemlji,Raikkonen je danas bio solidan ja sam verovao da ce zavrsiti medju prvih pet jer je bio fenomenalan u prvom stintu i onda nakon sto je izasao iz boksa zaglavio je iza Webbera,Massa je moglo bi se reci dobro poceo i iznenadio me je kad je obisao Rosberga i poceo da sustize Webbera i onda glupa greska steta za njega mislim da je mogao dosta da uradi ali na kraju je izvukao deseto mesto,najvece razocaranje je Button,sta se dodjavola desava sa tim covekom tek sesnajsti,uzas i naravno najveci baksuz sezone je Schumacher koji nije uspeo da zavrsi i ako je ekipa na fenomenalan nacin probala da popravi DRS ,sve u svemu odlicna trka,fenomenalna i zrela voznja Hamiltona i zasluzena pobeda cak je uspeo da preuzme vodjstvo u poretku i realno Hamilton,Vettel i Alonso ce se boriti za titulu,Webber je blizu ali sumnjam da nesto moze pored ove trojice,sve u svemu odlicna trka i jedva cekam Valensiju gde bas i ne ocekujem preterano uzbudljivu trku ali videcemo
                            Last edited by Infinity miki; 10-06-12, 22:26.
                            Miljkonen

                            Comment


                            • #74
                              http://kapiten.rs/ostali-sportovi/ha...jom-do-pobede/

                              Mojih ruku delo ako nekog zanima
                              Na celom svetu samo Crvena zvezda

                              Comment


                              • #75
                                Ja ne znam sta da kazem , osim Stela,Domenikali i ekipa

                                Sad ide Valensija , posle MC-a najdosadnija trka
                                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                                Comment

                                Working...
                                X