Announcement

Collapse
No announcement yet.

EURO 2012 u Poljskoj i Ukrajini (diskusija i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Obaraju ljudi rekorde. 15ta pobjeda uzastopno kada su u pitanju zvanicne utakmice. Ta serija je zapocela na SP 2010 u utakmici protiv Urugvaja. Odlican fudbal, bravo!

    Sutra cu po prvi put da bas ono navijam na nekoj utakmici na ovom Euru. Nadam se da ce Spanija unistiti Francuze... po mogucnosti da Torres natrpa mrezu do kraja.

    Comment


    • Napokon da neko pregazi Grcku!Milo mi je kao da sam pare dobio

      Eeee da bog da se nikad vise ne plasirali na neko prvenstvo!

      Comment


      • Originally posted by Powerslave View Post
        Napokon da neko pregazi Grcku!Milo mi je kao da sam pare dobio

        Eeee da bog da se nikad vise ne plasirali na neko prvenstvo!
        AMIIN! Neka se plasiraju ali kad odluce da promene taktiku. Ovo vise neide i to su Nemci danas odlicno pokazali. Kao sto sam rekao. Napunice ih i uradili su to. I to onako bas slatko .
        sigpic

        Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

        Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

        Without error there can be no brilliancy.

        Comment


        • Originally posted by Powerslave View Post
          Napokon da neko pregazi Grcku!Milo mi je kao da sam pare dobio

          Eeee da bog da se nikad vise ne plasirali na neko prvenstvo!
          Sta fali Grckoj?Nikad gori tim nisam video a da su dogurali dalje i to samo timskom igrom i borbenoscu.

          Comment


          • Nemci su pokazali koliko su silni kad treba. I pored toga što su pregazili Grke slažem se da nisu još pružili svoj maksimum. Iako ne volim Francuze navijaću večeras za njih.

            Comment


            • sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Dale imamo li sanse veceras, mada ce tebi poraz od Spanaca lakse pasti

                Odbrana je problem, bas je u problemu bila protiv Svedjana, na kakvim ce tek mukama biti protiv Spanaca. Trebao bi Loran da postavi igru kao Bilic i da proba na kontre, ako bi uspjeli rano da ga daju onda bi sve islo mnogo lakse, Spanci bi morali da pritisnu i to b i otvorilo nove prostore, onda bi se kontrama mnogo moglo. Ali ako ga Spanci daju rano, vjerujem da ce onda itekako kontrolisati situaciju na terenu, a posto bi Francuzi morali da se otvore onda bi spanski fantazisti mogli haos da naprave.

                Iako je tradicija itekako na strani Francuske ne vidim kako ce Francuzi ovo izvuci.
                sigpic

                Comment


                • Po meni tesko , ali eto vidjet cemo

                  Sve je moguce , ali su po meni Spanci ogromni favoriti ..
                  https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                  Comment


                  • Rekao bi da Francuzi nemaju cemu da se nadaju veceras,ni jedan mec nisi odigrali kao ljudi da kazes da se mogu nadati prolazu protiv Spanaca.
                    Kako god mislim da Spanci uzmaju u reguralnom vremenu sa dva razlike,recimo 2-0,mislim da ce Spanci tek sada najbolje igre da pruze,ipak je samopouzdanje na njihovoj strani,da bi se oni srusili,treba vise od dobre igre na terenu.
                    sigpic
                    Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                    Comment


                    • E nek su Grci ispali, dosta je i njih bilo. Njemacka ih je razvalila sinoc, razbila u svakom segmentu igre. Konstantan pritisak, kontrola utakmice, prilike, sutevi, sve na strani Njemacke od prve do posljednje minute. Schweinsteiger najocajniji bio, dosta nepreciznih dodavanja. Lose usao u utakmicu i kasnije samo nastavio u istom ritmu. Khedira zabio majstorski gol, Reus zakucao, Lahm odlicno pucao. Kako samo jednostavno igraju, to je fenomen. Ozil jos uvijek ne pokazuje svoj maksimum ali je i dalje njihov mozak ekipe. Ima slobodu da radi sta hoce u toku utakmice. Zato redovno i mijenja sve pozicije iza napadaca. Steta sto nije zabio u 1. poluvremenu nakon one odlicne akcije gdje su ispali svi Grci. Jedina greska u igri Njemacke sinoc je bila ta sto su zeljeli napuniti Grcku do vrha. Napadali su konstantno, zadna linija bila na centru i Grci ih uhvatili na spavanju i zabili gol iz kontre. Ali nisam sumnjao ni sekunde da ce ih Njemci razbiti. Poslije izjednacenja, samo su ubacili u brzinu vise i zavrsili posao. Na kraju Grci dobili penal koji se ne bi svirao sigurno da je rezultat bio izjednacen ili 1 razlike za nekoga. Ovako su ga dobili jer je sve bilo rjeseno. Moraju biti prezadovoljni jer su prosli grupu, a protiv Njemacke su mogli primiti i vise komada da je realizacija bila na nivou. Sigurno je da ce biti odlicno 1/2 finale s kim god da bude igrala Njemacka.

                      Jasno je da su veceras Spanci favoriti. Ako veceras budu u pravom izdanju, Francuzi nemaju sta traziti. Ali ako Blanc dobro postavi svoju ekipu, moglo bi biti zanimljivo onda.
                      Last edited by bracala; 23-06-12, 11:22.
                      Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                      Comment


                      • Možda El Nino-a neće večeras... Ako uopšte i startuje!?

                        Nadam se "iznenadjenju" Francuza.
                        IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                        ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                        C'E SOLO L'INTER

                        Comment


                        • Mislim da je vrijeme da priliku dobije Llorente, jer igrama ove godine je zasluzio bar priliku da dobije. I na ovom prvenstvu se nastavlja tradicija da repka koja sa Bosnom i Hercegovinom igra u kvalifikacionoj grupi da dogura daleko na zavrsnom turniru. Proslo SP Spanija dosla do tiutle, Portugal evo dosao do 1/2 finala jos da Francuska prodje veceras postajemo hamajlija velikim repkama.

                          Ozil-ovi pasovi sinoc

                          Spoiler

                          Comment


                          • Francuzima je odbrana mnogo losa. Mekses je pravi kiks igrac, Rami je solidan u klub, ali mi se cini da nije spreman da igra na ovako velikom nivou. Debisi je vise ofanzivac nego sto je desni bek, Injesta bi tu trebao cuda da pravi.
                            Imaju Riberija i Nasrija da iskombinuju nesto sa Benzemom, al kad Spanci pocnu da dave i ubijaju fudbal tu se niko ne moze naigrati. Benzema se previse izvlaci, al Francuzi to ne mogu fino da iskoriste jer svako oce loptu za sebe i oni da kreiraju.
                            Spanci su losi bili protiv Hrvata, mada mislim da je bilo vise potjenjivanje nego losa igra. Grupnu fazu odigrali kolko im je trebalo, tako da u ovaj mec ulaze sa vise zelje jer igraju protiv jedne od najjacih reprezentacija i ne bi trebalo da bude problema za njih.
                            Ako Spanija ne pobjedi, Ljoris ce za to biti jedini krivac jer je strasan golman.
                            sigpic

                            Comment



                            • Xabi se večeras pridružuje Casillasu(134), Zubizarreti(126), Xaviu(112), Raúlu(102)- igračima sa 100 i više nastupa za nacionalni tim

                              Što se tiče večerašnje utakmice mogu samo reći da Francuzi više nemaju Zidana koji se na SP 2006 poigro sa repkom Španije. To su bila druga vremena sad je Španija blagi favorit i očekujem utakmicu sličnu onoj sa Hrvatima i pobjedu od 1-0 strijelac Silva.

                              Comment


                              • Prica se da bi Koscielny mogao veceras da startuje. Nadam se da ce Francuzi nekako proci.
                                Originally posted by maliajnstajn
                                Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                                Comment

                                Working...
                                X