Announcement

Collapse
No announcement yet.

EURO 2012 u Poljskoj i Ukrajini (diskusija i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Svojevremeno Ferdinand najbolji u odbrani,a onda i Teri. Gerrarda i Lamparda bi pozeljela svaka ekipa na svijetu. Bekama koji je igrao u vrhunskim klubovima. Rooney takodjer...uvijek su po imenima imali odlicnu ekipu,ali nisu imali ono nesto. Cini mi se da ove godine imaju

    Comment


    • Originally posted by shminka View Post
      Svojevremeno Ferdinand najbolji u odbrani,a onda i Teri. Gerrarda i Lamparda bi pozeljela svaka ekipa na svijetu. Bekama koji je igrao u vrhunskim klubovima. Rooney takodjer...uvijek su po imenima imali odlicnu ekipu,ali nisu imali ono nesto. Cini mi se da ove godine imaju
      Bili su oni jaki ali nikada toliko mocni da budu favoriti. Ove godine je takmicenje toliko ocajno da, slazem se, imaju sanse.

      Comment


      • Aca Infromacija...
        "Tores je juče postigao dva gola a danas je pala najjača kiša u istoriji Evropskih prvenstava. Zanimljvo. "
        There's something wrong with me chemically
        Something wrong with me inherently
        The wrong mix in the wrong genes
        I reached the wrong ends by the wrong means
        It was the wrong plan
        In the wrong hands
        With the wrong theory for the wrong man
        The wrong lies, on the wrong vibes
        The wrong questions with the wrong replies

        Comment


        • Fouls suffered:
          Welbeck 0
          Carrol 5

          Distance covered:
          Welbeck 10 004
          Carrol 11029

          I onda kazu kako Welbeck vise trci i radi u defanzivi od Andy-a.



          TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

          "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

          LFC:18+5=THE GREATEST

          Comment


          • Bitno je da se trudi Andy, docice golovi... Ali stikla Velbeka, majstorski nema sta...
            sigpic

            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
            -Jürgen Klopp

            Comment


            • Kakva masina Welbeck! Sljedece kolo tu je i Rooney, tako da bi Engleska mogla da bude jos opasnija

              Inace goal.com je dosao do fascinantnog podatka. U duelu protiv Holandije, Gomez je imao loptu u svom posjedu svega 23 sekunde a dao je 2 gola. KRALJ!

              Comment


              • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                Bili su oni jaki ali nikada toliko mocni da budu favoriti. Ove godine je takmicenje toliko ocajno da, slazem se, imaju sanse.
                2004. su bili zaista mocni, igrali strasan fudbal. Runi i Oven napad, Beks sibao po krilu a Dzerard-Lampard-Skols trio koji se rotirao na preostale 3 pozicije. Esli, Rio i Teri nazad u vrhunskoj formi, jedino Geri Nevil i Dzejms nisu bili world class. Odlicno su igrali, Sven na klupi sve sklopio kako valja ali jbg, penali kao i uvek kad su oni u pitanju. To je jedini put kada su imali bas mocan tim i kad su vazili za favorite, nikad vise.

                A vezano za Gomeza, mislim da nije toliko bila rasprava o njemu kao igracu vec o njegovim igrama u velikim mecevima, bar sam ja ucestvovao u ovoj drugoj ali evo, gol protiv Reala u 90. minutu, pa ovo sad, usao je u prime i tek sad se moze reci da je veliki as.
                sigpic

                Comment


                • Kakva ludnica na mecu Svedska-Engleska
                  Ona lopta Dzerarda i reakcija Kerola su biel majstorija!Pravi ostrvski fudbal na djelu Onda horor odbrana Engleske..kod oba gola.Nesrecni Dzonson je mogao bolje reagovati ali jbg sta da se radi...Ali su zato i kod prvog a pogotovo kod drugog Teri i Leskot bili katastrofa.Ne znam koji je od njih bio gori Sad mogu da pomenem Ferdinanda i da se nasladjujem sa tim koliki je Hodzson kereten ispao po tom pitanju
                  Onda iz igre izlazi beskorisni kockoglavi i ulazi Volkot,momak koji je okrenuo utakmicu!Kakva golcina Ne znam je li lopta zakacila nekoga(cini mi se da nije) ali ono je bio samo takav gol!I onda malo prasine za ocajnu odbranu Svedske pa lopta za Velbeka i onda MAGIJA!Par puta je pokusavao ono i na utakmicama Junajteda Sigurno gledao kako to majstor Berba radi
                  Odbrana Engleske je veceras bila uzasna.Jang i Milner prakticno nisu nista napravili..svakako Engleska i nije nesto forsirala krila veceras nego su sve ubacivali u sredinu i slali duge lopte.Kerol i Velbek zavrsili posao i mogu reci da sam zadovoljan sa njima dvojicom.Odlicnu partiju su odigrali...vracali se,branili,krljali...svaka im cast!Dzerard i Parker ponovo na visini zadatka.Samo se nadam da ce moci Dzerard da izdrzi ovaj tempo.Sad se ceka Ukrajina i konacno povratak Runija!
                  Moram pomenuti i Melberga koji je bio i ostao samo takva faca!Kakav sef!


                  Sad malo negativne strane ove odlicne utakmice.Ponovo smo vidjeli onog odvratnog albatrosa u ulozi glavne seljacine na terenu...pa koliko mi je samo drago sto su ga popusili veceras..samo zbog njega!Provocira Harta koji je pet puta veci gospodin od njega...prvo ga je nesto zaebavao kod prvog gola,pa mu posle uzima vodu kao da ga poremeti...pa vazi krele.Uh,zato je izraz na njegovom licu nakon Velbekovog gola vrijedio milion.Kao popisan je bio Nadam se da ce se ponovo povuci iz repke koja je bez nejga sasvim cool.

                  Comment


                  • Kod drugog gola je to bilo, kada mu je 2-3 puta dobacio "Fuck you!"... Jedan obican saban i nista vise!

                    Comment


                    • Originally posted by maliajnstajn
                      Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                      Comment


                      • I dalje stojim iza toga da Rooney treba biti poluspic iza Welbecka i da oni trebaju ciniti taj tandem u napadu. Smatram da Ox/Walcott mora igrati. Obojica mogu u sekundi istrcati kontru, veoma su lagani i okretni. Mogu probijati po stranama, kao sinoc Walcott sto se obrusio po desnoj strani pored 2 igraca Svedske i onda lopta u sredinu. Jedan od njih dvojice moze lagano igrati.
                        Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                        Comment


                        • Originally posted by tata Mumi View Post
                          I dalje stojim iza toga da Rooney treba biti poluspic iza Welbecka i da oni trebaju ciniti taj tandem u napadu. Smatram da Ox/Walcott mora igrati. Obojica mogu u sekundi istrcati kontru, veoma su lagani i okretni. Mogu probijati po stranama, kao sinoc Walcott sto se obrusio po desnoj strani pored 2 igraca Svedske i onda lopta u sredinu. Jedan od njih dvojice moze lagano igrati.
                          Mozda protiv Ukrajine, protiv Italijana Velbek nema sta da trazi.
                          sigpic

                          Comment


                          • Mozete svasta da pricate protiv Ibrahimovica al on je juce Engleze bacao kao cunjeve,odbijali su se od njega,veliki je igrac.

                            Comment


                            • Originally posted by Layzick View Post
                              Mozete svasta da pricate protiv Ibrahimovica al on je juce Engleze bacao kao cunjeve,odbijali su se od njega,veliki je igrac.
                              Niko nije ni pricao o njegovom skill-u, covek je bio dominantan u duelima, ne vole ljudi to njegovo proviciranje, taj trash talk, i jbg, tako ti je to...

                              Sto se tice pozicije Runija, ne mora on uopste da bude iza Velbeka, ili ovaj da bude iza Runija, nek se rotiraju tokom meca, nek zbunjuju protivnicku odbranu Ukrajine, obojica su svestrani igraci, lako se krecu, brzi su, mogli bi biti ubojit tandem... Ali, svi iskljucuju mogucnost Runija iza Kerola...
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • Ma dobro,to je razumljivo,ni ja ne volim takvo ponasanje,al kapiram da nije takav da nikad ne bi napravio ovakvu karijeru i postao ovakav igrac.

                                Comment

                                Working...
                                X