Announcement

Collapse
No announcement yet.

EURO 2012 u Poljskoj i Ukrajini (diskusija i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • I ja na PES-u redovno komentarisem. Ne mogu u tisini igrati.
    Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

    Comment


    • Originally posted by Freshman91 View Post
      Ja sam inace strucan za komentatora, kad pravim turnir za ortacima u PES-u, ja obavezno komentarisem meceve... Ponekad se uzivim pa pocnem da se derem, posle izgubim glas... Nije lako biti komentator...

      Ali mene kod Ace najvise nervira kad treba da prozove ime igraca koji ima loptu, ovaj dobaci drugome, i onda tek tad izgovara ime igraca, kasni po pola sata.. Onda zapocne neku misao koju ne moze da zavrsi (pa ode na net da vidi statistiku i podatke koji mu trebaju), pa tek posle zavrsi misao, posle kada su svi vec zaboravili sta je on hteo da kaze... Inace on je donekle pametniji od Strajnica, koji ne zna ni gde koji igrac igra, ni kako se zove, neznalac. Onaj Mijailovic je bolji od obojice, decko barem ne smara, a poseduje neko znanje.
      Ma kakav Mijaljevic, covek je 'ladno rek'o da Enke ne igra zbog povrede.

      Da ne bude off, bas mi je drago bilo zbog Sheve, videcemo sta ce biti u sledecim utakmica, mozda ga krene.

      Comment


      • Taj Mialjevićev biser za pokojnog Enkea je najveća ispala u istoriji komentatorstva ...
        Ali, da ni ja ne idem u off, baš jedva čekam Poljake i Ruse ...nekako sam siguran da će Česi lagano protiv Grka, iako će garant morati da udare na ''bunker'' iliti ''autobus'' ...Posle prvog kruga blage veze nemam koga bih stavio na prvo mesto favorita za osvajanje .. Sad od drugog kola kreće haos, borba, kalkulacije, zna se kome šta treba ... nadam se boljem fudbalu ..

        Comment


        • Grcima je dovoljan samo Salpingidis naprijed da napravi pometnju.
          Coek igra ka na struju.
          sigpic

          Comment


          • Nisu im Cesi dali gol 5-6 meceva zaredom , sad 2 za 5 minuta

            Bravo momci , idemo jos koji
            https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

            Comment


            • Pogle ove Grke...
              sigpic

              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
              -Jürgen Klopp

              Comment


              • Danas im je glavni adut (odbrana) rupa, tako da ne treba previse da cudi ovakav rasplet situacije.
                sigpic


                "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                Comment


                • Potop u Poljskoj podavice se Grci do poluvremena xD
                  sigpic
                  Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                  Comment


                  • Trpaj Grke odvratne.Kad god im neko da gol ja se radujem ko da sam 1000 eura dobio

                    Comment


                    • Nisu ni Cesi nista posebno, ali ovi Grci su posebna prica... Niti igre, niti izrazitih individualaca, nista... Ja jos ne verujem da su oni ovakvim stilom igre osvojili EURO 2004, iz prekida...
                      sigpic

                      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                      -Jürgen Klopp

                      Comment


                      • Da hoce isprasiti ove Grke, ne mogu ih ocima smisliti. Grci bi igrali bunker da imaju tim kakav ima Spanija.
                        Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                        Comment


                        • Zasluženo vodstvo Čeha i još jedna potvrda kakva ćemo uzbuđenja gledati u ovoj grupi. Grijeh bi bio da ovakvi Grci prođu dalje, dosta i njih i bunkera.
                          sigpic
                          Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                          don't support us when we win."

                          Comment


                          • Grci su napravili taj svoj sistem kontri, prekida i centarsuteva i to je prolazilo i donelo im rezultate i to je ok sto se mene tice kad igraju protiv dosta igracki jacih od sebe. A nije da toliko nemaju igrace da ne mogu u ovoj grupi da igraju ali navikli su tako. Voleo bih da budu poslednji samo zato sto nije fora da su oni u prvom sesiru u kvalifikacijama i nije im tu mesto + uvek bude smesna ta grupa, dosta je bilo.
                            sigpic

                            Comment


                            • I mene nerviraju sto ljudi ne zele napasti nikoga, nebitno da li igraju sa Njemackom ili lupam Maltom. Stalno forsiraju bunker, skoro 10 godina bunkera. Sto je mnogo, mnogo je. Dosadili su.
                              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                              Comment


                              • Ja ne znam kako se Grcka uopste plasirala na Euro, vec to im je nevidjeni bonus... Ispadaju iz ove grupe lagano, nema sase da se izvuku protiv Rusa...
                                Najgore je sto Ceska nije nista posebno, njih bi makar mogli da napadnu, ali eto, izgleda da im je defanziva u krvi...
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X