Announcement

Collapse
No announcement yet.

EURO 2012 u Poljskoj i Ukrajini (diskusija i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Moguce brate, cim im je i maskota Slavek
    Originally posted by Brajkula
    Veruj meni, radi kako hoćeš

    Brajkula, 2014. N.E

    Comment


    • Lepo igra Poljska. Ne dave loptu,brzo se oslobadjaju lopte. Pitanje je vremena kad ce da padne gol.

      Comment


      • Fantasticno ! Od samog pocetka lepa igra domacina, noseni svojom publikom a Lewandowski uvek na pravom mestu
        Originally posted by Brajkula
        Veruj meni, radi kako hoćeš

        Brajkula, 2014. N.E

        Comment


        • Hvala bratu Robert-u, najboljem spicu prvenstva.
          sigpic


          "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

          Comment


          • Igra Poljska zaista lepo. Lewandowski nastavlja gde je stao u Dortmund-u.
            sigpic

            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

            Batica Wilshere je gospodin covek...

            All hail the Chan-Chan man!

            Comment


            • Koliko je ova desna strana brza pa to je neverovatno , tacno mislim da bi mogli biti zestok rival na ovom EP-u Poljaci , lete ljudi jednostavno Piscek-Blascikovski-Levandovski , sta im daju u Borusiji Rutinski Levandovski zabio
              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

              Comment


              • Ko je asistirao, nisam video?
                sigpic


                "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                Comment


                • Originally posted by T-Mac View Post
                  Ko je asistirao, nisam video?
                  Kuba..
                  sigpic

                  Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                  "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                  Batica Wilshere je gospodin covek...

                  All hail the Chan-Chan man!

                  Comment


                  • Prvi gol na prvenstvu, vec asistencija i gol za ekipu + Robert daje gol na kladionici.




                    P.S. On mi je i kapiten



                    P.P.S. Necu vise zagadjivati temu, uzivajte u tekmi.
                    sigpic


                    "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                    Comment


                    • E ovih Grka, k'o da igraju protiv Spanije/Njemacke/Holandije/Francuske. Ne planiraju utabati drugi dio terena.
                      Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                      Comment


                      • Originally posted by tata Mumi View Post
                        E ovih Grka, k'o da igraju protiv Spanije/Njemacke/Holandije/Francuske. Ne planiraju utabati drugi dio terena.
                        Najodvratnija reprezentacija na prvenstvu. Popizdecu ako se izvuku danas.

                        Comment


                        • Originally posted by Ljuba90 View Post
                          Najodvratnija reprezentacija na prvenstvu. Popizdecu ako se izvuku danas.
                          Ma nece se izvuci. Poljaci ih stiscu, pitanje je kad ce pasti i drugi gol.
                          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                          Comment


                          • Ode Sokratis u svlacionicu , ako se izvuku bez petarde bice dobro
                            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                            Comment


                            • Ja sam htio da igram na poljsku i Lewandowski daje gol al et ko fo necu.Stvarno bi volio da Poljska rastavi ove grke.
                              "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

                              "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

                              Comment


                              • Ne vjerujem sto radi sudija na otvaranje.. Grci su ocajni svakako, a i cijeli tim im je skoro sa Eura '04, nije cudo da se ovako raspadaju.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X