Announcement

Collapse
No announcement yet.

EURO 2012 u Poljskoj i Ukrajini (diskusija i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jao bre, Helder kao usporeni snimak.

    EDIT: Poldi utrpao gol na 100. nastupu. Bravo..
    Last edited by D-Wade; 17-06-12, 20:07.
    sigpic

    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

    Batica Wilshere je gospodin covek...

    All hail the Chan-Chan man!

    Comment


    • Juuu što je loša crna (naradžasta) odbrana, a ovi crveni 'oće li dati gol...
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • E moj C,driblaj sam sebe.

        Kako mi pici po zivcima ovaj glupi komentator na FTV. Kontam da su jedine utakmice koje on pogleda upravo ove koje prenosi.

        EDIT: U pm,ja sam kriv.
        sigpic

        Comment


        • Tako je bre! To!
          sigpic

          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

          Batica Wilshere je gospodin covek...

          All hail the Chan-Chan man!

          Comment


          • Kakva komedija od odbrane.

            Comment


            • Odlično!

              EDIT: Katastrofalna odbrana Holanđana.
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Cim igra onaj Vlar, nema gram u mozak, a i van der Vil ne zaostaje za njim.
                sigpic

                Comment


                • Ocajna igra , pritisak 10 minuta i onda stali , nema para od Holandije na ovom EURU ,neka se spremaju za mundijal
                  Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                  Comment


                  • Kakva bomba Ronalda.

                    Odlican Portugal za sada.
                    sigpic

                    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                    Batica Wilshere je gospodin covek...

                    All hail the Chan-Chan man!

                    Comment


                    • Nervira me samo Ronaldo sto se obazire na one povike Mesi, Mesi... Ispada mnogo glup i iskompleksiran koji mu k***c treba da komentarise Mesija i te situacije kad mu dobacuju to. Cuti, trpi i igraj. Izbaci tu nervozu na taj nacin sto ces da dajes golove i zapusis usta kriticarima. Najozbiljnije mislim da mu treba strucna osoba i da ode na par seansi da mu izbije Mesija iz glave.
                      sigpic

                      http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                      Comment


                      • Koliko sam ja skonto Holandija dobije 2-1 i Njemcka dobije 2-1.Oni idu dalje.
                        edit:Lose sam skonto.
                        "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

                        "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

                        Comment


                        • Nani
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Primice Holandija gol jos koji ako se ovako bude odvijala tekma i dalje .
                            GIFSoup

                            Comment


                            • Uzasno Holandjani igraju odbranu.
                              "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

                              "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

                              Comment


                              • Ronaldo je majstor!
                                "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

                                Comment

                                Working...
                                X