Announcement

Collapse
No announcement yet.

EURO 2012 u Poljskoj i Ukrajini (diskusija i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by tata Mumi View Post
    Grci igraju 10 godina ovako covjece. Protiv Malte oni nece napasti.
    haha
    lm, sta reci, koju posluku porati...

    Comment


    • 70x vise srca imaju od svih ekipa zajedno. Ne mogu nikad to da ne volim. Kakva strast bre, Karagunis oce da umre sto mu ne svira penal. Tako je bre HELLAS OLE!

      Comment


      • Grci

        Dokaz kako se treba boriti za svoju zemlju i svoj narod, ljudi su ginuli na terenu a svega ovoga skačem od sreće jer smrdljivi Rusi idu kući, ćao ćao vozdrica

        Comment


        • Ko bi rekao da ce biti ovakav ishod u grupi A nakon onog prvog kola.
          Drago mi je i zbog Ceske i zbog Grcke.
          Originally posted by maliajnstajn
          Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

          Comment


          • Grci sa pateticnim fudbalom idu napred a Rusija ispada... Kako ?

            Uzas... Daj Boze pa da sutra sve bude ok pa i da Holandija prodje...
            sigpic

            Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

            Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

            Without error there can be no brilliancy.

            Comment


            • Da se ne lazemo drago mi je zbog Ceha. To sam zeleo i ocekivao ;). Ali da Grci prodju sa onakvim fudbalom ?

              Ne ne ne....
              sigpic

              Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

              Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

              Without error there can be no brilliancy.

              Comment


              • Sada ce i Poljaci lakse podneti ispadanje, nece im prijati, ali ako su i Rusi ispali, i to velikim delom i zbog njihovog remija, bice im mnogo,mnogo lakse. Koliko se ti ljudi ne vole, patologija.

                Ja se uopste ne bih iznenadio da Grci ovako zeznu jos neku reprezentaciju.
                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                Comment


                • Originally posted by Bonomo View Post
                  Da se ne lazemo drago mi je zbog Ceha. To sam zeleo i ocekivao ;). Ali da Grci prodju sa onakvim fudbalom ?

                  Ne ne ne....
                  Fuck modern football! Svi sto igraju '' lepo '' bih voleo da ispadnu.

                  Comment


                  • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                    Fuck modern football! Svi sto igraju '' lepo '' bih voleo da ispadnu.
                    Zar ne navijas ti za Nemce?

                    Ili Italija bese?
                    sigpic

                    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                    Batica Wilshere je gospodin covek...

                    All hail the Chan-Chan man!

                    Comment


                    • Voleo bih da Italija osvoji i da poispadaju sve reprezentacije sto igraju neki satro lep fudbal.

                      Comment


                      • Hajde Ceska i nije toliko neocikavano ali Grckoj nisam davao ni 1% da prodju.Ako nista Njemci ce im uvalit makar tri i poslat kuci.

                        Ode mi Ruskinja kuci
                        TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                        "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                        LFC:18+5=THE GREATEST

                        Comment


                        • Satro lep ? Italija nece proci a mec Nemacka - Grcka zeljno iscekujem. Neka padne tesko punjenje pa mogu da im se smejem u smradovski fudbal. Jednom osvojili evro sa takvim fudbalom i misle da su najjaci.
                          sigpic

                          Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

                          Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

                          Without error there can be no brilliancy.

                          Comment


                          • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                            Fuck modern football! Svi sto igraju '' lepo '' bih voleo da ispadnu.
                            Obozavam kad se ,,slabije'' ekipe brane i dobiju. Nema lepseg osecaja kad ti sutnu preko 20 puta na gol i sabiju te a ti dobijes 1-0. Samo udri!
                            sigpic

                            http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                            Comment


                            • Originally posted by Bonomo View Post
                              Satro lep ? Italija nece proci a mec Nemacka - Grcka zeljno iscekujem. Neka padne tesko punjenje pa mogu da im se smejem u smradovski fudbal. Jednom osvojili evro sa takvim fudbalom i misle da su najjaci.
                              U koliko hoces da se kladimo da Nemci nece dati Grcima vise od jednog gola? Mozda i oni uvaljaju neki pa budu produzeci. Mnogo su oni gadni. Pogotovo kada mogu da prepuste posed. Kada treba oni da napadju onda su nesposobni, ali kada treba da puste protivniku inicijativu i da jure kontru, retko ko je bolji.
                              Na celom svetu samo Crvena zvezda

                              Comment


                              • Grcka ide putem Celzija do titule
                                GIFSoup

                                Comment

                                Working...
                                X