Announcement

Collapse
No announcement yet.

EURO 2012 u Poljskoj i Ukrajini (diskusija i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Tony_G View Post
    Fresh, a cirkuzant je Quaresma pretpostavljam? Kakav je to talenat, kakav smeker, podigao je upotrebu spoljne na visi nivo... Prava je steta sto nije u nekom velikom klubu...
    Bice kidanje izmedju Portugala i Nemacke, ne bi me uopste cudilo da Portugalci dobiju... Vidim da se Loew nesto glupira oko selekcije, sto rece Wade imaju par igraca van forme, a Portugalci iako ne deluju spektakularno kao ekipa, imaju jake individualce. Ronaldo, Nani i Quaresma mogu da daju gol odakle pozele...
    Tony ne zajebavaj, on može biti presrećan što je u Bešiktašu! Kakav veliki klub za njega... Njega je Murinjo doveo kao veliko pojačanje i nije mogao da ga ukroti. Bljesne na par trenutaka i kad gledaš njega na YT pomisliš da je neka igračina. Gledaj ga jednom celu utakmicu i videćeš kakav je to igrač... Ima preteranu potrebu da uradi nešto spektakularno i u 80% slučajeva pogreši.

    Popularna trivela... Vidiš njegov gol protiv Belgije i zgotiviš ga odmah. Ali zna se kakav je...
    IO NON RUBO IL CAMPIONATO
    ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
    C'E SOLO L'INTER

    Comment


    • Onoga Leva treba isamarati
      Moze odbrana da se za*ebe samo tako i da ih onaj nesrecni Portugal pobijedi...Samo se nadam da ce majstor Sirle dobiti priliku

      Eh da.Danas bi volio da pobijede Poljaci jer su mi Grci najcrnji...ne mogu da ih gledam.I ako bi kako bilo moguce da Ceska pobijedi ja bi bio prezadovoljan

      Comment


      • Za oba domaćina navijam...

        Danas na Poljsku kvota 2, a na Rusiju 2,3. Ja bih igrao ovo...
        IO NON RUBO IL CAMPIONATO
        ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
        C'E SOLO L'INTER

        Comment


        • Sto se tice Svaba, ne brinem se ja pretjerano mnogo za njih. A forma Klosea i nije toliko bitna, jer covjek tradicionalno kida u dresu reprezentacije. Uostalom, to cine svi oni kada su u nacionalnom dresu. Budala je to, ne bi me cudilo da ovo prvenstvo bude medju TOP3 strijelca. A od Portugala nista ne ocekujem. Veliki im je plus sto niko od njih ne ocekuje mnogo, tako da mogu opustenije igrati. Pored Njemaca i Holandjana mislim da ne mogu proci grupu. Od njih covjek ne zna sta da ocekuje. Moguce je da se obrukaju i da se tuku sa Dancima jedva, a opet postoji mogucnost da iznenade. Ta mogucnost je mala, ali ipak postoji. Ako se sagleda kompletna slika svih reprezentacija u toj grupi, normalno da su Njemci i Holandjani za klasu iznad ostalih i oni bi trebali proci. Ali eto, uvijek ostaje onih 10% da Portugal iznenadi.

          Danas konacno pocinje EURO. Kakav vrh!

          Ali odmah na otvaranju najskuvanija grupa na prvenstvu. Ovdje ce sigurno biti najvise antifudbala. Gledati Grke je prava tortura. Obje utakmice ce biti poprilicno smor, ali se nadam golovima. Mada je realno da na 2 meca vidimo 2 gola, ali nadam se da ce ovaj drugi mec Rusija - Ceska biti za nijansu interesantniji. Prednost dajem Rusima, a na otvaranju prvenstva dajem prednost domacinu Poljskoj. Neki minimalac i otvaranje EURA sa pobjedom, mada nije lako probiti grcki bunker.
          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

          Comment


          • Originally posted by Krle View Post
            Za oba domaćina navijam...

            Danas na Poljsku kvota 2, a na Rusiju 2,3. Ja bih igrao ovo...
            Пољаци у синглу ;)

            Comment


            • Vidim da vecina danas ne ocekuje dobre utakmice. U prvoj utakmici mislim da Poljaci nece izgubiti, jer Grci nisu od onih koji znaju da napadnu vec iz kontri ugrozavaju protivnika, a Poljaci nisu nesto bas napadacki opredjeljeni. Tako mogla bi ovo biti jedna smor utakmica. Dosta vise ocekujem od druge utakmice, gdje ocekujem pobjedu Rusa koji su ko zemlja jaki dok Cesi nisu odavno slabiju repku imali, ali ne treba ih otpisati pogotovo u utakmicama protiv Poljaka i Grka.

              Ovi dana sam dosta citao ocekivanja strucnjaka sa ovih prostora kao sto su Radomir Antic (koji je pisao jednu kolumnu za sarajevski Avaz) i Ivice Osima, ali maloprije procita ocekivanje od nekad dobrog igraca i velikog cirkusanta Nikole Nikica kojoj sam se bas nasmijao jer sam zamisljao ovu budalu kako se smije nakon sto ovo prica novinaru.

              Spoiler
              „Teško je prognozirati. Svi tipuju na Španiju, a moje mišljenje je da neće do kraja. Svi su je „ošmekali“, igra ti meni, cinci linci...neće im proći sada, iako treba imati respekt prema njima, jer su šampioni. Istakao bih prije svih Nijemce, oni uvijek pobjeđuju. Tu su Englezi, možda Holanđani, mada kontam da bi i Rusi mogli nešto napraviti. Za Italiju ne znam, oni iz ništa naprave nešto, šta će kad se su im svi u odbrani, Sicilija, Sardinija... strašni sud“, govori za naš portal legendarni Niđo, kojem je žao što na prvenstvu nema BiH.

              „Sad mi je žao što nema nas. Pa mi smo za ove Grke, Čehe, Švede, Ukrajince, Portugalce isto što je Željo za Pofalićki, joj strašni sude“.

              Večeras se igraju dvije utakmice, a Nikićeva prognoza je sljedeća.

              Poljska – Grčka
              U Poljskoj znam jednog igrača, onog iz Borussije, Lewandowskog, ostale ne znam. Kada bih se kladio igrao bi 1x. Grke ne znam toliko, ali znam ono kad sam bio mali, govorilo se Propali ko Grčka.

              Rusija - Češka
              Ruse sam gledao protiv Italije. Žabari se ovaj put nisu provukli, kažem Rusi bi za mene mogli biti iznenađenje. Česi nemaju šanse večeras.

              Comment


              • Kakav strasni komentar.
                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                Comment


                • Elegantni Liverpool style

                  Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                  Comment


                  • Originally posted by Liverpool FC View Post
                    Elegantni Liverpool style

                    Mile Ignjatovic...
                    Jedan je Obradovic Zarko!

                    Comment


                    • Iskopao sa mozzartsport.com

                      neke zanimljive stvari o Holandjanima

                      1. Robin van Persi u stanu u Londonu ima bilijarski sto, a na čoji je njegov stilizovani portret.

                      2. Najdžel de Jong je vlasnik poznate prodavnice polovnih i novih automobila u nemačkom Hamburgu. Priča se da godišnje od ovog posla zaradi više nego od igranja u Mančester Sitiju.

                      3. Lolita, majka Rafaela Van der Varta, ima romsko poreklo. Vezista Totenhema je dobar deo detinjstva proveo u kamp prikolici u romskom naselju.

                      4. Andra van Marvijk, ćerka selektora Holandije Berta van Marvijka, udata je za vezistu Oranjea Marka van Bomela.

                      5. Golman Martin Stekelenburg skoro ništa ne čuje na levo uvo. Često u šali kaže da zato na desno uvo čuje dva puta bolje od ostalih ljudi.

                      6. Vesli Snajder je morao bivšoj ženi Ramoni Strekstri da plati 6 miliona evra kod razvoda, jer je uhvaćen u preljubi sa TV voditeljkom Jolante Kabau. Njih dvoje je u 'akciji' snimila bezbednosna kamera na parkingu, a skandal je bio još veći jer se par preljubnika dovezao u automobilu registrovanom na poznatog holandskog pevača Jana Smita, tada Jolantinog dečka.

                      7. Ćerka Džonija Heitinge zove se Džezabel

                      8. Kada je bio mali Dirk Kajt nije maštao o karijeri u fudbalu, već je želeo da krene očevim stopama i postane ribar na Severnom moru.
                      Originally posted by Brajkula
                      Veruj meni, radi kako hoćeš

                      Brajkula, 2014. N.E

                      Comment


                      • Greece: Chalkias, Maniatis, A Papadopoulos, Torossidis, Papastathopoulos, Holebas, Karagounis, Ninis, Katsouranis, Samaras, Gekas

                        Klupa:
                        Spoiler
                        Tzorvas, Sifakis, Tzavellas, Malezas, K Papadopoulos, Makos, Fotakis, Fortounis, Fetfatzidis, Liberopoulos, Mitroglou, Salpingidis.


                        Poland: Szczęsny, Boenisch, Wasilewski, Perquis, Piszczek, Polanski, Rybus, Obraniak, Murawski, Błaszczykowski, Lewandowski

                        Klupa:
                        Spoiler
                        Sandomierski, Tytoń, Wojtkowiak, Kamiński, Wawrzyniak, Dudka, Matuszczyk, Mierzejewski, Wolski, Grosicki, Sobiech, Brożek.


                        Ocekujem tvrdu utakmicu uz mozda jedan pogodak koji ce nadam se zavrsiti u mrezi Grcke.Vidjet cemo koliko moze trio iz Dortmunda u reprezentacije,mogla bi Poljska mozda nosena navijacima biti pozitivno iznenadjenje na ovom turniru.

                        Euro pocinje za manje od sat i nadam se da cemo gledati lijep fudbal pa neka bolji pobjedi.
                        TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                        "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                        LFC:18+5=THE GREATEST

                        Comment


                        • Poljski organizatori su saopcili da se pred danasnji dvoboj izmedju Poljske i Grcke, koji ce se igrati na nacionalnom stadionu u Varsavi, okupilo oko 130.000 pretezno domacih ljubitelja fudbala.
                          Oko 50.000 navijaca ce poljsko-grcki dvoboj posmatrati na novom stadionu u poljskom glavnom gradu, dok ce oko 80.000 ljubitelja fudbala biti u fan zoni.


                          Malo da sebe izreklamisem, najave obje utakmice

                          Poljska - Grcka
                          Rusija - Ceska Republika

                          Comment


                          • Jel i nekog Poljska himna podseca na Hej Sloveni ili samo mene ?
                            Originally posted by Brajkula
                            Veruj meni, radi kako hoćeš

                            Brajkula, 2014. N.E

                            Comment


                            • Originally posted by Mladen View Post
                              Jel i nekog Poljska himna podseca na Hej Sloveni ili samo mene ?
                              Mislim da se i njihova himna zove Hej Sloveni,samo nije identicna. Ali mozda gresim

                              Ajde Poljaci

                              Comment


                              • Originally posted by Mladen View Post
                                Jel i nekog Poljska himna podseca na Hej Sloveni ili samo mene ?
                                Zato sto je Jugoslavija uzela muziku od Poljaka. To mi je jednom stari rekao pa znam ;)

                                Comment

                                Working...
                                X