Announcement

Collapse
No announcement yet.

EURO 2012 u Poljskoj i Ukrajini (diskusija i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by danijelkr View Post
    Citao sam izjavu Szczesny i reakcije novinara u Poljskoj koji nisu skloni golmanu Arsenala. Izjava je bila tipa Tyton je dobro odradio posao, ali sam ipak ja broj 1.

    Ocekujem veceras da ih Cesi pobjede i da vise ne moraju razmisljati ko ce na gol.
    Ne znam,tesko ce Cesi proci veceras odavno nisu imali losiju reprezentaciju.

    Originally posted by S-Nash View Post
    Vojceh treba da brani jer je klasa tamo za sve njih ali ovo mu nije trebalo, licno bih ga momentalno poslao kod Vengera pa nek njemu kuka.

    Ne pratim toliko Poljake + nisu igrali kvale pa ne znam mnogo o ovoj generaciji osim ova dva meca ali Smuda mi ne deluje kao neki trener.
    Nije se Szczesny proslavio u prvoj utakmici,a ovaj ih je spasio u toj utakmici plus branio je dosta dobro i protiv Rusa,a ja nisam nesto odusevljen Szczesny-im,za mene je kiks golman i mislim da nikad nece izrastiti u vrhunskog golmana.
    TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

    "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

    LFC:18+5=THE GREATEST

    Comment


    • Originally posted by Joe Cole 10 View Post
      Ne znam,tesko ce Cesi proci veceras odavno nisu imali losiju reprezentaciju.
      Slazem se da nisu odavno losiji bili , ali imaju protivnika po njihovoj mjeri. Dosta veceras ocekujem od Pilara, Jiraceka i Hubschmana.
      Last edited by danijelkr; 16-06-12, 17:16.

      Comment


      • Veceras ocekujem dvije utakmice gdje nece biti puno golova, 2 po utakmici max. Isto tako, nadam se prolazu Poljaka, jako su mi dragi, prvenstveno zbog trojca iz Borussie, pa onda i zbog toga sto su domacini i sto bi volio da se pokazu pred svojom publikom.
        Nakon Poljaka, volio bi da prodje i Rusija koja mi je jako draga na ovom Euru. Odigrali su 2 vrlodobra meca i mislim da oni uz Poljake zasluzuju dalje.

        Comment


        • Meni se cini da S'muda nema pojma sta radi Ima 3 odlicna igraca i oni ako mogu,zavrse posao...ako oni stanu on je izgubljen.Ja ne znam jel imaju oni nekog da igra iza Levandovskog i da mu pomaze malo?
          Mislim da je Titon zasluzio da se i veceras nadje na golu
          Cesi su mi ok ekipa ali mi se cini da su Poljaci bolji i da bi trebalo da rijese prolaz...ko god bio drugi cekace ga sigurna egzekucija u narednoj rundi.
          Rusi veceras betoniraju prvo mjesto.Odvratni Grci nemaju sta da traze...nadam se da ce im Rusi uvaliti makar 4 komada!

          Comment


          • Titon u startnih 11 Rosicki ipak nije u prvih 11

            Comment


            • Ne smijes Grke nikad otpisivat kolko god da su slabi. To je takav mentalitet.
              sigpic

              Comment


              • Aca Bog
                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                Comment


                • Samo da ga GrKi poduvaju.
                  Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                  Comment


                  • Pocela Rusija da melje,samo da ne komplikuju jos bi bolji bili,i da Kerzakov pogodi gol koji put vreme bi bilo xD
                    sigpic
                    Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                    Comment


                    • Zavuci ce Grci bar jedan ... Salpingidis kao da gledam
                      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                      Comment


                      • Originally posted by Miko View Post
                        Zavuci ce Grci bar jedan ... Salpingidis kao da gledam
                        Daleko bilo igrao sam na Ruse , mnogo bolji Rusi samo ovom Kerzakovu mali je gol ipak realno 7 metara malo je to
                        GIFSoup

                        Comment


                        • Rekoh ja , tacno sam znao i kontam ih singlirati i rizicno mi previse , Grci su cudo , na ovaj nacin su osvojili EURO da se mi ne varamo a da Rusima ne mogu utrpati , pocinje pakao grupe A...
                          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                          Comment


                          • Kerzakov za sad 14 suteva, nijedan u okvir gola. Preciznost na djelu.
                            Sto promasi Levand jbt, 10 minut je bio ja mislim...
                            sigpic

                            Comment


                            • kakav odron su poljaci, neveruem...

                              Comment


                              • Dosta borbeno prvo poluvrijeme na utakmici Poljska-Ceska. Poljska imala bolju priliku, ali Cech rutinski uklizao i odbranio.

                                Pilar dosta dobro probija po lijevoj strani, ali ovaj Kolar nije igrac sa kojim nesto vise moze napraviti zato nek Rosický udje.

                                Comment

                                Working...
                                X