Announcement

Collapse
No announcement yet.

EURO 2012 u Poljskoj i Ukrajini (diskusija i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vidjeste li Pikea
    sigpic

    Comment


    • Nije mi nesto zanimljiv mec, prakticno se Viktorije igraju. Spanci previse komplikuju u 16-ercu.
      Originally posted by maliajnstajn
      Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

      Comment


      • Strajnic vidi 4 Xavi-a na terenu.
        sigpic


        "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

        Comment


        • Originally posted by T-Mac View Post
          Strajnic vidi 4 Xavi-a na terenu.
          A sto kaze da je Tores odigrao 29 utakmica i dao 10 golova za Spaniju, a decko evo jos malo i stotku nabija.

          Comment


          • Ako Strajnic kaze da je odigrao 29 onda je i odigrao 29
            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

            Comment


            • Irci imaju odlican rezultat zasad. Ocekivao sam da ce vec u 1. poluvremenu dozivjeti debakl. Svaka cast Ircima na tribinama, odlicno navijaju iako citavo poluvrijeme gube. Ih, kad bi ga nekako uvaljali...

              Alba i Iniesta fino saradjuju po lijevoj strani. Ne bi me cudilo da se ovaj prvi preseli u Barcelonu.

              EDIT: Vama u Srbiji je onda bolje da stisnete "mute" i komentarisete sami sebi utakmicu.
              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

              Comment


              • Irci i u prvom i u drugom mecu primili gol u 3 minuti i prvog i drugog poluvremena
                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                Comment


                • Kuda je provuce Silva, ne vjerujem.
                  sigpic

                  Comment


                  • Sve sto je promasio protiv Italije, sada zabija.
                    Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                    Comment


                    • Inace, kvota da ce Torres dati prvi gol, a da ce Spanci dobiti 3-0 je bila 25.
                      "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                      Dakle, ti si portir!

                      Comment


                      • Ovo već liči na Španiju koja je osvojila Europsko, te Svjetsko prvenstvo. Torres odličan, mnogi rekoše ako se večeras ne dokaže neće nikad, pa eto dokazao je se. Ovim Ircima (navijačima) svaka čast, pune ih a ovi skaču, navijaju. Bit će zanimljivo u 3. kolu ove grupe, sasvim je sigurno da Irci neće skinuti gaće Italijanima i da će se željeti časno oprostiti od EURA i da će ići barem na bod koji bi bio veliki uspjeh.
                        sigpic
                        Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                        don't support us when we win."

                        Comment


                        • Spanija stvarno razbija i ako ovako budu igrali protiv Hrvata ja neznam kako ce oni da igraju sa njima.
                          "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

                          "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

                          Comment


                          • Najbitnije je da je Tores dao 2 komada i da opravdava poziv u reprezentaciju!
                            sigpic

                            http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                            Comment


                            • Veoma mi je drago zbog Torresa sto je konacno poceo da daje golove.
                              "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

                              "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

                              Comment


                              • Ovo je fudbal, a ne ko neki tamo što igraju bunker pa šta bude na kontru. Torres proradio i to je u ovom trenutku najvažnije, Silva doktorski odigrao cijeli meč naravno uz Xavia i Iniestu. Arbeloa standardno napravio par grešaka ali imao je dobrih prodora u napadu, sve u svemu nije loše.
                                Pohod ka odbrani titule se nastavlja

                                Comment

                                Working...
                                X