Announcement

Collapse
No announcement yet.

EURO 2012 u Poljskoj i Ukrajini (diskusija i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Freshman91 View Post
    Kondicijo, ides na onaj kljuc na kraju pretrazivackog toolbara, onda na tools, pa extensions, i disable uTorrent. To sam i ja isto imao kad sam upgrade-ovao taj program...
    Upravo sam mu to poslao iako nemam, onako na osecaj, jesam komp freak

    Voleo bih da Hrvati uvaljaju jedan da gledamo dobar mec, ne zanima me mnogo ko ce dobiti.
    Na celom svetu samo Crvena zvezda

    Comment


    • Hvala ljudi odradio sam imao sam u gornjem desnom samo ikonicu torenta i kliknuo i cao... ubio sam dve muve nasao sam i neke smajlice kao nista me ne pitajte... obrisao sam onaj post sa slikom da ne kvari EURO
      Idemo Italijani! Kako ljudi lako igraju...

      @chicarito...mrzelo me da pisem sta je sve ovaj mlatio ali za Motu je pobedio... To su bre bas velike greske. I npr toliko ocigledan faul Madja nad Perisicem i normalno faul za Hrvate...ovaj u prenosu prica kako je Perisic neoprezno startovao i nagazio Madja
      sigpic

      http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

      Comment


      • Slusaj ovoga komp frik, prosta stvar, jos jednostavnije skines ccleaner i obrises sve gluposti. Andrea Pirlo ftw.

        Comment


        • Poceli su malo da napadaju Hrvati, poceli su da grizu, dok su se sada Italijani malo povukli, kao da cuvaju rezultat, umesto da rese sve nedoumice oko pobednika ovog meca... Kasano je zaista veliki radnik, krece se po terenu, za razliku od Maria koji samo ceka loptu da bi dao gol...
          sigpic

          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
          -Jürgen Klopp

          Comment


          • Originally posted by Freshman91 View Post
            Poceli su malo da napadaju Hrvati, poceli su da grizu, dok su se sada Italijani malo povukli, kao da cuvaju rezultat, umesto da rese sve nedoumice oko pobednika ovog meca... Kasano je zaista veliki radnik, krece se po terenu, za razliku od Maria koji samo ceka loptu da bi dao gol...
            Itaijani resavaju nedoumice malo drugacije. Npr ovom izmenom.

            Comment


            • Drzi mi Mandzo izjavu da Hrvatska osvaja EURO
              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

              Comment


              • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                Itaijani resavaju nedoumice malo drugacije. Npr ovom izmenom.
                Vidim kako resavaju... Povukli se Italijani i to je to, Prandeli je resio da cuva rezultat, obilo mu se od glavu. Mada ima jos vremena...
                sigpic

                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                -Jürgen Klopp

                Comment


                • Sjajnog napadaca HSV-a

                  Comment


                  • Jaoj koja dominacija i sad prime gol ,valjda ce Di Natale da ovo resi .
                    GIFSoup

                    Comment


                    • Originally posted by K.Garnett 5 View Post
                      Sjajnog napadaca HSV-a
                      Ne znam na cemu gledas ali i ovaj na FTV u prvom delu spomenuo da je Mandzukic potpisao za HSV a ja to nigde nmg naci na netu
                      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                      Comment


                      • Djordjo, zasto brate?
                        sigpic

                        Comment


                        • Ni iz cega su dali gol,Chielini lose ocenio let lopte.

                          Comment


                          • Opet nesrecno, vratice se protiv Iraca. Opet Kjelini savrsena utakmica i kiks za gol. Djovinko i Toto pokazali zasto su na klupi i zasto bi trebalo da na njoj ostanu.

                            Comment


                            • Ne pobedjuje uvek bolji.

                              Comment


                              • Lose izmjene Prandelija. Mada ovaj remi vise odgovara Italiji jer imaju Irce u zadnjem kolu.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X