Announcement

Collapse
No announcement yet.

EURO 2012 u Poljskoj i Ukrajini (diskusija i komentarisanje utakmica uzivo)

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Moram reci da sam neprijatno iznenadjen izborom za prvu postavu od Low-a. Hummels da ne igra u prvoj, to mi je neverovatno zaista. Kada se uzme u obzir da im je najbolji stoper covek. Drugo, Bender na poziciji desnog beka, i to mi je malo cudno. Ne znam sta izvodi. Takodje, mediji u Nemackoj toliko gledaju kroz prste igracima Bayern-a, da to nije normalno. Po njima bi svi trebali biti strateri..

    Btw, Mertesacker pre Hummels-a, to samo moze lud covek..Izgleda da je Low udario negde jako glavom..Al' sta da se radi. Mozda proigraju protiv Portugala. Po meni je licno samoubistvo staviti da Bender cuva Ronalda.
    sigpic

    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

    Batica Wilshere je gospodin covek...

    All hail the Chan-Chan man!

    Comment


    • #77
      Po mom misljenju trebao je Havedesa staviti da igra desnog beka, on jeste odigrao katastrofalno protiv Svajcaraca, ali ko tada nije odigrao lose.Mertezaker je bio najvsie krivac za te golove.Havedes je odigrao solidno na poziciji desnog beka u Salkeu i stvarno mi nije jasno kako jedan Boateng i sada u ovom slucaju Lars Bender(koji vec neko vreme nije igrao na toj poziciji) mogu dobiti prednost u odnosu na njega.

      Comment


      • #78
        Biće mnogo dobrih mečeva, i držim palčeve Holandiji da osvoji. Stvarno, momci su zaslužili da konačno osvoje jer trenutno igraju najkvalitetniji fudbal na prostoru Evrope. Mada i Barsa, pardon! Španija ima dobar sastav, ali oni su se naosvajali, ne vjerujem da imaju motivacije za neku ozbiljnu igru.
        Holandija! Samo naprijed, pokažite nubovima kako se igra!

        Comment


        • #79
          Originally posted by Maric91 View Post
          Po mom misljenju trebao je Havedesa staviti da igra desnog beka, on jeste odigrao katastrofalno protiv Svajcaraca, ali ko tada nije odigrao lose.Mertezaker je bio najvsie krivac za te golove.Havedes je odigrao solidno na poziciji desnog beka u Salkeu i stvarno mi nije jasno kako jedan Boateng i sada u ovom slucaju Lars Bender(koji vec neko vreme nije igrao na toj poziciji) mogu dobiti prednost u odnosu na njega.
          Jos da Gomez pocne u prvoj postavi pa da bude idealno.

          Mislim da bi mogao biti problem za Nemacku sto misle da samo Ronaldo ume da igra u Portugal-u. Schweini je u kriminalnoj formi od povrede, nadam se da ce proigrati, jer na kraju krajeva, voleo bih da osvoje Nemci. Ozil im je mozak ekipe, ako bude igrao kako ume, moglo bi izaci na dobro, ali mora Schweini da podigne formu, a ni Klose nije dugo igrao. Videcemo, bice jako zanimljiva tekma.
          sigpic

          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

          Batica Wilshere je gospodin covek...

          All hail the Chan-Chan man!

          Comment


          • #80
            Bender je izdrzljiv kao celik,zujace oko Ronalda kao lud

            Comment


            • #81
              Originally posted by D-Wade View Post
              Mislim da bi mogao biti problem za Nemacku sto misle da samo Ronaldo ume da igra u Portugal-u.
              A igra jos neko sem njega ???

              Pa ja nmg ni da zamislim kako bi oni izgledali bez CR7... Ae Nani tu i tamo, ali ni on ne uliva nadu, pogotovo sto i nije u nekoj sjajnoj formi... Normalnog spica nemaju jos od Paulete. Odbrana je ok, dementni Pepe i mirni Rolando, strasna kombinacija. Vezni red im je neukomponovan, delovali su kao rastimovana banda na pripremnim mecevima. Ja i dalje mislim da ne prolaze grupu. Najvise me zanima kako ce "Cirkuzant" da odigra, a nekad je bio u klasi talenta kao Ronaldo...
              sigpic

              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
              -Jürgen Klopp

              Comment


              • #82
                Sto se prvog dana tice, ocekujem pobedu Poljske i Rusije...

                Comment


                • #83
                  Originally posted by Freshman91 View Post
                  A igra jos neko sem njega ???

                  Pa ja nmg ni da zamislim kako bi oni izgledali bez CR7... Ae Nani tu i tamo, ali ni on ne uliva nadu, pogotovo sto i nije u nekoj sjajnoj formi... Normalnog spica nemaju jos od Paulete. Odbrana je ok, dementni Pepe i mirni Rolando, strasna kombinacija. Vezni red im je neukomponovan, delovali su kao rastimovana banda na pripremnim mecevima. Ja i dalje mislim da ne prolaze grupu. Najvise me zanima kako ce "Cirkuzant" da odigra, a nekad je bio u klasi talenta kao Ronaldo...
                  Ne podcenjuj Nani-a.

                  Sta ce ti napadac kada imas Ronalda?

                  Nani je jako opasan, ne treba ga zapostaviti, a vezni, Jao Moutinho i Meireles ce se vec nekako snaci. Coentrao ce haos praviti sa Ronaldom po levoj strani.
                  sigpic

                  Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                  "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                  Batica Wilshere je gospodin covek...

                  All hail the Chan-Chan man!

                  Comment


                  • #84
                    Originally posted by D-Wade View Post
                    Ne podcenjuj Nani-a.

                    Sta ce ti napadac kada imas Ronalda?

                    Nani je jako opasan, ne treba ga zapostaviti, a vezni, Jao Moutinho i Meireles ce se vec nekako snaci. Coentrao ce haos praviti sa Ronaldom po levoj strani.
                    A ko ce da daje golove, moja baba ??

                    Realno, u slaboj je formi Nani. Coentrao je sjajan igrac, ali pitanje je isto kakvu formciju ce Bento postaviti, jer je Coentrao previse ofanzivan, klasican krilni igrac, a mnogo je haotican u odbrani. A s obzirom da je i na drugoj strani Joao Pereira isto ofanzivan, sa dva ofanzivna beka ne pise se dobro njima protiv Nemaca. Ali opet kazem, mozda ce biti druga formacija.. Mozda Bento postavi tri centralna, nesto u fazonu 3-4-3, sto bi bilo idealno za Portugal s obzirom sa kakvim timom raspolaze...

                    Ali ne moze tim bez dobrog napadaca da dogura daleko, a oni ga nemaju...
                    sigpic

                    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                    -Jürgen Klopp

                    Comment


                    • #85
                      Pa Ronaldo..

                      Postiga ce ga uvaljati sa pet metara, pogodice ga neko ako ne ume sam.

                      Svaki prekid je opasnost, a posto ce Per Mertesacker igrati od pocetka meca, ne bih bio siguran u odbranu Nemacke. Ako vec pricas o formi, mozes isto reci i za pojedine igrace Nemacke. Schweini je u kriminalnoj formi, Klose nije igrao skoro dva meseca takmicarsku tekmu. Dosta su Per i Badstuber za dva gola CR-a.
                      sigpic

                      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                      Batica Wilshere je gospodin covek...

                      All hail the Chan-Chan man!

                      Comment


                      • #86
                        Originally posted by D-Wade View Post
                        Ne podcenjuj Nani-a.

                        Sta ce ti napadac kada imas Ronalda?

                        Nani je jako opasan, ne treba ga zapostaviti, a vezni, Jao Moutinho i Meireles ce se vec nekako snaci. Coentrao ce haos praviti sa Ronaldom po levoj strani.
                        Oni ako Dancima uzmu bod bit ce to za njih dobar rezultat

                        Kad njih Turska razvali usred Portugala gdje se oni pripremaju za Europsko a Turci dosli na odmor ne znam cemu se mogu nadati grupi sa Holandijom i Njemackom.

                        I kad je taj Ronaldo zadnji put pogodio penal
                        TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                        "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                        LFC:18+5=THE GREATEST

                        Comment


                        • #87
                          Pa ni Grci 2004 nisu imali nekog napdaca... I dobili su bas Portugal u finalu.

                          Comment


                          • #88
                            Originally posted by Joe Cole 10 View Post
                            Oni ako Dancima uzmu bod bit ce to za njih dobar rezultat

                            Kad njih Turska razvali usred Portugala gdje se oni pripremaju za Europsko a Turci dosli na odmor ne znam cemu se mogu nadati grupi sa Holandijom i Njemackom.

                            I kad je taj Ronaldo zadnji put pogodio penal
                            Pa Svabe su od Svajcarske pet komada primile, sta tu kazes?
                            sigpic

                            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                            Batica Wilshere je gospodin covek...

                            All hail the Chan-Chan man!

                            Comment


                            • #89
                              Fresh, a cirkuzant je Quaresma pretpostavljam? Kakav je to talenat, kakav smeker, podigao je upotrebu spoljne na visi nivo... Prava je steta sto nije u nekom velikom klubu...
                              Bice kidanje izmedju Portugala i Nemacke, ne bi me uopste cudilo da Portugalci dobiju... Vidim da se Loew nesto glupira oko selekcije, sto rece Wade imaju par igraca van forme, a Portugalci iako ne deluju spektakularno kao ekipa, imaju jake individualce. Ronaldo, Nani i Quaresma mogu da daju gol odakle pozele...
                              sigpic

                              Comment


                              • #90
                                Originally posted by D-Wade View Post
                                Pa Svabe su od Svajcarske pet komada primile, sta tu kazes?
                                Dobro to su Svabe malo neozbiljno shvatile ali su makar dobili Izrael dok je Portugalu najbolji rezultat u pripremnim utakmicama 0-0 sa neugodnim Makedoncima .Realno nisu mogli biti prvi u kvalikacijama u ne tako jakoj grupi i morali su na Euro kroz baraz,ne sjecam se kada su zadnji put dobro odigrali i ako misle da sam Ronaldo moze proci grupu grdno se varaju,Nijemci i Holandjani su za klasu iznad njih trenutno,a ja tipujem na to da ce im i Danci bod otkinuti.
                                TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                                "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                                LFC:18+5=THE GREATEST

                                Comment

                                Working...
                                X